Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Гарантійний ремонт обладнання для юр. особи

Відправлено користувачем katka1 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Наше підприємство - платник ПДВ(20%), податку на прибуток на загальних підставах, дохід до 20 млн. грн.(різниці не подаємо). Займаємося виробництвом великогабаритного обладнання тільки для юридичних осіб. На своє обладнання даємо гарантію 12 місяців. (термін зазначено в договорі з Замовником). Резервів на гарантійні ремонти не створювали. До закінчення гарантійного строку обладнання зламалося і наше підприємство за свій рахунок проводило гарантійний ремонт – закупалися нові запчастини, працівникам сплачувалися відрядження, зарплата і ін. витрати. Які документи обов’язково необхідно оформлювати при гарантійному ремонті обладнання для юридичних осіб, для того щоб ці затрати віднести на витрати підприємства (93 рах)? Чи необхідно нараховувати собі податкові зобовязання з ПДВ? (запчастини для ремонту закупалися з ПДВ). Чи обов’язково створювати резерв на гарантійні ремонти? Якщо так, то як це зробити?
Підкажіть, ті хто робить гарантійні ремонти! Я наприклад створила резерв гарант. ремонтів у лютому 2016р. по проданому конкретному обладнанню на 20 000,00грн, віднесла на собівартість, витрати 2016р.(дт 231 кт 671). У січні 2017р. по даному обладнанню провели безоплатний гарант. ремонт на 7 000,00грн. У лютому 2017р гарантійний термін закінчився. Мені тепер коригувати витрати за 2016р?? Я ж завищила витрати на 20 000,00- 7 000,00=13 000,00грн.???
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000336