Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ЄСВ з декретних

Відправлено користувачем Ready 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
ЄСВ з декретних
Доброго дня ! ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА.
Перший раз маю декретницю. Заг.сума декретних 3200/30,44*126 (так сказали у фонді)
У звіті з ЄСВ, розподіляючи суму декретних по місяцях, получаються суми менші за МЗП.
Чи потрібно робити доплату ЄСВ в кожному місяці, де сума менша за МЗП?
Re: ЄСВ з декретних
Quote
Ready
Доброго дня ! ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА.
Перший раз маю декретницю. Заг.сума декретних 3200/30,44*126 (так сказали у фонді)
У звіті з ЄСВ, розподіляючи суму декретних по місяцях, получаються суми менші за МЗП.
Чи потрібно робити доплату ЄСВ в кожному місяці, де сума менша за МЗП?
Так, треба донарахувати ЄСВ до 3200,00.
Re: ЄСВ з декретних
А чи це є правильним,що на кожен місяць припадає менша сума ніж 3200?


Re: ЄСВ з декретних
Вчора була у ФСС
ДЕКРЕТНА ВІДПУСТКА напр. з 03.02 по 08.06
3200:30,44=105,12

мысяць дні сума
02 26 2733,12(105,12*26)
03 31 3258,72 (
04 30 3200
05 31 3258,72
06 8 840,96
ст. 26 ЗУ №1105
Re: ЄСВ з декретних
Сьогодні і я не витримала і поїхала в Фонд ТВП за роз'ясненнями(Львів). Показала інспектору ЛИСТ МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ від 23.06.2016 р. № 215/18/99-16

Про обчислення допомоги по вагітності та пологах.

Вона уважно прочитавши (і на цьому дякую, бо вони не люблять читати те, що їм приносять) пішла до начальника і принесла мені ЛИСТ Викон.дирекції ФСС з ТВП від 15.05.2015р. №5.2-32-862 сказавши, що вони керуються саме ним.(в ньому зазначено що сума допомоги розрах. як 3200/30,44*126)

І кому вірити і як діяти далі, бо заяву-розрахунок подано і декретні виплачено по розрахунку 3200/30,44*126????
Re: ЄСВ з декретних
[hrliga.com]

Если расчет проводится из размера минзарплаты, среднедневная заработная плата за один календарный день определяется путем деления минимальной заработной платы на среднемесячное количество календарных дней (30,44) (п. 5 Порядка № 1266).

Поэтому минимальная среднедневная зарплата в 2017 году составляет 105,12 грн (3200 грн : 30,44). Сумма пособия по беременности и родам исходя из минзарплаты за 126 дней — 13 245,12 грн (105,12 x 126 дн.).
Re: ЄСВ з декретних
Звонила в Соломянський ФСС ТВП (Киев) инспектор обратил внимание, что в апреле сумму больничного включать 3200, а не 3153,6(30*105,12). То есть за полный месяц должно быть не меньше минимальной, как и расписано у Nad0806
Re: ЄСВ з декретних
Quote
TanyaOdessa
[hrliga.com]

Если расчет проводится из размера минзарплаты, среднедневная заработная плата за один календарный день определяется путем деления минимальной заработной платы на среднемесячное количество календарных дней (30,44) (п. 5 Порядка № 1266).

Поэтому минимальная среднедневная зарплата в 2017 году составляет 105,12 грн (3200 грн : 30,44). Сумма пособия по беременности и родам исходя из минзарплаты за 126 дней — 13 245,12 грн (105,12 x 126 дн.).

У звіті з ЄСВ, розподіляючи суму 13245,12 декретних по місяцях, получаються суми менші за МЗП.
Значить
1) робимо доплату ЄСВ
2) по кожному місяцю де сума менша за МЗП буде заповнено 2 рядки
Re: ЄСВ з декретних
Quote
gorodok
Звонила в Соломянський ФСС ТВП (Киев) инспектор обратил внимание, что в апреле сумму больничного включать 3200, а не 3153,6(30*105,12). То есть за полный месяц должно быть не меньше минимальной, как и расписано у Nad0806

КОМУ ВЕРИТЬ И КАК ДЕЛАТЬ???
ОДНИ ГОВОРЯТ 13245,12 (как мне и сказали в фонде), а другие что не меньше 3200 в месяц
Re: ЄСВ з декретних
Quote
Ready
Сьогодні і я не витримала і поїхала в Фонд ТВП за роз'ясненнями(Львів). Показала інспектору ЛИСТ МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ від 23.06.2016 р. № 215/18/99-16

Про обчислення допомоги по вагітності та пологах.

Вона уважно прочитавши (і на цьому дякую, бо вони не люблять читати те, що їм приносять) пішла до начальника і принесла мені ЛИСТ Викон.дирекції ФСС з ТВП від 15.05.2015р. №5.2-32-862 сказавши, що вони керуються саме ним.(в ньому зазначено що сума допомоги розрах. як 3200/30,44*126)

І кому вірити і як діяти далі, бо заяву-розрахунок подано і декретні виплачено по розрахунку 3200/30,44*126????
В мене також Львів так консультував, в їхній присутності набрала з мобільного гарячу дінію ФСС Київ ( пошукайте телефон в інтернеті) вони дали ссилку на листи мінсоцполітики, відправили до керівника до керівництва свого сказали ну так ви праві. До речі позавчора мала перевірку ФСС по дектетних в тому числі грудневого 2016 р. , все ок., я кожен місяць дотягувала з/пл до мінімальної окремо.
Re: ЄСВ з декретних
Quote
nata2707
Quote
Ready
Сьогодні і я не витримала і поїхала в Фонд ТВП за роз'ясненнями(Львів). Показала інспектору ЛИСТ МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ від 23.06.2016 р. № 215/18/99-16

Про обчислення допомоги по вагітності та пологах.

Вона уважно прочитавши (і на цьому дякую, бо вони не люблять читати те, що їм приносять) пішла до начальника і принесла мені ЛИСТ Викон.дирекції ФСС з ТВП від 15.05.2015р. №5.2-32-862 сказавши, що вони керуються саме ним.(в ньому зазначено що сума допомоги розрах. як 3200/30,44*126)

І кому вірити і як діяти далі, бо заяву-розрахунок подано і декретні виплачено по розрахунку 3200/30,44*126????
В мене також Львів так консультував, в їхній присутності набрала з мобільного гарячу дінію ФСС Київ ( пошукайте телефон в інтернеті) вони дали ссилку на листи мінсоцполітики, відправили до керівника до керівництва свого сказали ну так ви праві. До речі позавчора мала перевірку ФСС по дектетних в тому числі грудневого 2016 р. , все ок., я кожен місяць дотягувала з/пл до мінімальної окремо.
Дякую вам за відповідь.
Nata2707, а що порадите робити якщо заяву-розрах. подано і гроші декретниця отримала. Ще й звіт треба до 20 здати
Re: ЄСВ з декретних
Отчет в Соцстрах поквартальный?
Re: ЄСВ з декретних
Quote
alesy
Отчет в Соцстрах поквартальный?
Да
Re: ЄСВ з декретних
Quote
alesy
Отчет в Соцстрах поквартальный?
Все правильно,
але в звіті ЄСВ цю суму декретних треба відобразити в цьому місяці
І як, відображати так як в фонді ТВП сказали?
Re: ЄСВ з декретних
Тоже не выдержала и позвонила на гарячую линию ФСС ТВП, где сказали, что они руководствуются тем, что мне и сказали в нашем фонде (Львов). Они с 2015 года не могут утрясти этот вопрос (сумма декретных за месяц должна быть не меньше МЗП) с минсоцполитикой.
Сказали считать исходи из 3200/30,44*126. Единственное надо доплатить ЕСВ в месяцах где сумма при розбивке получается меньше МЗП.
Re: ЄСВ з декретних
Здавав розрахунок декретних і лікарняних у ФСС з ТВП, в нас приймають декретні тільки (3200/30,44)*126, без ніяких доплат до мінімальної, про доплату ЄСВ до 704грн. нічого не знають.
Лікарняне вимагать рахувати тільки з фактичної з/п (якщо з/п була меньше 3200 в 2016році), хоча по телефону консультували, що розрахунок такий же як для декретних 3200/30,44.
Так, що в соцстраху самі товком не знають як треба, одні консультують, другі приймають, а треті будуть перевіряти....
Re: ЄСВ з декретних
Quote
Ready
Тоже не выдержала и позвонила на гарячую линию ФСС ТВП, где сказали, что они руководствуются тем, что мне и сказали в нашем фонде (Львов). Они с 2015 года не могут утрясти этот вопрос (сумма декретных за месяц должна быть не меньше МЗП) с минсоцполитикой.
Сказали считать исходи из 3200/30,44*126. Единственное надо доплатить ЕСВ в месяцах где сумма при розбивке получается меньше МЗП.
Для них ви гірше не зробили, хібащо для декретчиці, але я думаю що вона радай тому що отримала. Вам просто треба буде ті місяці в яких декретні вийшли нище 3200, доплатити єсв і відповідно донарахування єсв до мін. показаті в звіті відповідного періоду. Я чесно кажучи тоже в шоці, як можна консультувати по різному.
І знову всі пишуть що декретні обкладаються єсв. Але ж читайте закон
Re: ЄСВ з декретних
А не сказали как отбиваться потом от проверки по труду? Ведь те могу припаять нарушение минимальных гарантий в оплате и штраф 10 минималок. Ну или хотя бы 3 минималки (за інше порушення законодавства про працю). Я вот буду пробовать подать заяву с дотягиванием до 3200, а там посмотрим. Если пропустят - хорошо, авось на этом все закончится. А в случае проверки от ФСС они обяжут вернуть эти 303 грн + штраф 50% + админштраф 136-255грн. Все ж меньше, чем у Держпраци. А вот если не примут заяву, то уж и не знаю. Требовать у них письменное обоснование почему не приняли, чтоб потом было чем отбиваться от других проверок? Так они фиг дадут такую бумажку. С другой стороны, не принять заяву они не имеют права, мне сама инспектор, отведя глаза, это сказала.
Ох и порядки, ох и законы...
Re: ЄСВ з декретних
Добрый день. Подскажите пожалуйста, декретчица принесла больничный, ей его рассчитали, но она остается на пол ставки дальше работать, ей ЕСВ с зп доплачивать до минималки?
Re: ЄСВ з декретних
в смысле работать на полставки? во время больничного по беременности? так нельзя- если работает, пусть и на полставки, больничный не выплачивается. А вообще, это нарушение трудового законодательства как минимум, не табелируйте ее!!
Re: ЄСВ з декретних
А когда она війдет с декрета до того как ребенку исполнится 3, я что тоже не имею права ее табелировать?
Re: ЄСВ з декретних
конечно можете), более того, если она не будет работать полный день, то имеет право и на пособие по достижении 3-ех лет, доплачивать ЕСВ до минималки- тогда да.
Re: ЄСВ з декретних
Подскажите, как правильно заполнить отчёт по есв (если можно помесячно, зп-минималка), если декретчица уходит в марте. Я запуталась. Подскажите. Буду очень признательна.
Re: ЄСВ з декретних
моя тоже с 9 марта по 11 июля включ, читала, звонила, решила так: (у нее 3200 с янв 17, до этого меньше)

март (с 9го)- 23 дня*105,12= 2417,76 (и плюс зарплата 3200/22*5= 727,25), итого 3145,01
апрель 30*105,12=3153,60
май 31*105,12=3258,72
июнь 30*105,12=3153,60
июль (по 12 включ) 12*105,12=1261,44 + зарплата (у нее не будет отпуска до 3ех лет) 3200/21*13=1980,94, итого 3242,38

получается декретных 13245,12 в расчете (надоело с ними спорить по дотягиванию до 3200 в месяц), в ЕСВ отчете буду показывать по 3,4,6 месяцам меньше минималки, и доначислять ЕСВ.
Re: ЄСВ з декретних
Quote
Котег :-)
І знову всі пишуть що декретні обкладаються єсв. Але ж читайте закон
Нарахування та сплата ЄСВ за платників, зазначених в абз. 7 п. 1 ч.1 ст. 4 Закону, здійснюється за рахунок коштів державного бюджету в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, але не менше мінімального страхового внеску за кожну особу. Слід зазначити, що на сьогодні чинним є Порядок нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб, затверджений Постановою КМУ від 02.03.2011 р. №178.
Але цей порядок ще не приведено у відповідність до змін.
Отже, наразі роботодавцям слід сплачувати ЄСВ з лікарняних та декретних за власний рахунок, до набрання чинності порядком фінансування такого ЄСВ бюджетом.

[news.dtkt.ua]

вот как-то не понятно, они порядок не могут привести в действие.. а мы должны платить ЕСВ ?
Re: ЄСВ з декретних
были такие "смелые" кто не платил с декретных ЕСВ ???
Re: ЄСВ з декретних
Банк не отдает деньги, пока не увидит квитанц ЕСВ,,,
Re: ЄСВ з декретних
интересно, а эти 22 % ЕСВ которые по идее мы не должны платить - как учитывать в учёте- как благотворительность ? )))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043199999999999