Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Хто і як мобілізованому нараховує і виплачує?

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Чи показується мобілізований в 1ДФ і звіті ЄСВ якось інакше ніж працівники?
Середня з/п мобілізованого 1500грн. чи обов’язково збільшувати виплати до 3200грн.?
Якщо ставка (середня з/п) меньше мінімальної, чи виплаувати ЄСВ із мінімальної для мобілізованого (служба по контракту)?
Я в отчете ЕСВ и 1ДФ показываю как обычного рабочего. А начисляю ему 3200. Хотя исходя из средней зп получется 2800,00. но лучше начислить 3200,00 я думаю
Quote
Aniram93
Я в отчете ЕСВ и 1ДФ показываю как обычного рабочего. А начисляю ему 3200. Хотя исходя из средней зп получется 2800,00. но лучше начислить 3200,00 я думаю

Можливо хтось знає, чи буде порушенням виплачувати середню з/п 1500грн.? Дуже потрібно, в нас працівник виявився не дуже порядним, тому потрібно "все по закону"....


почитайте позицію Держпраці у Вінницькій області - [vn.dsp.gov.ua]

Чи коригується середня заробітна плата для розрахунку середнього заробітку призваним на військову службу, мобілізованим та контрактникам при підвищенні їх посадових окладів та чи треба доплачувати цій категорії працівників до розміру мінімальної заробітної плати, якщо розмір цієї виплати менше 3200 гривень?

відповідь: Так, відбувається коригування середньо денного заробітку на коефіцієнт підвищення посадових окладів (п.10 Постанови КМУ №100 від 08.02.1995р.).
У випадку, коли середньо місячна оплата менше МЗП станом на 01.01.17р., доплата до її рівня не проводиться.
Quote
twinzall
почитайте позицію Держпраці у Вінницькій області - [vn.dsp.gov.ua]

Чи коригується середня заробітна плата для розрахунку середнього заробітку призваним на військову службу, мобілізованим та контрактникам при підвищенні їх посадових окладів та чи треба доплачувати цій категорії працівників до розміру мінімальної заробітної плати, якщо розмір цієї виплати менше 3200 гривень?

відповідь: Так, відбувається коригування середньо денного заробітку на коефіцієнт підвищення посадових окладів (п.10 Постанови КМУ №100 від 08.02.1995р.).
У випадку, коли середньо місячна оплата менше МЗП станом на 01.01.17р., доплата до її рівня не проводиться.

Я правильно зрозумів, якщо у штатному відсутня посада мобілізованого працівника, то і не має звідки взяти коефіцієнт підвищення посадового окладу.
Тобто, продовжувати виплати по тій середній з/п, яка була на час мобілізації (1500грн.)?

Питання по ЄСВ: так, як трудова в нас, то навіть, якщо мобілізований служить по контракту, то ЄСВ з мінімальної (при виплаті 1500)???
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047900000000001