Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Командировка

Відправлено користувачем Va_lysha 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Re: Командировка
Re: Командировка
Підкажіть, будь ласка. У мене працівник поїхав у відрядження до Києва в середу і, за домовленістю з керівництвом, залишився там на вихідні у родичів. Приніс квиток про повернення із відрядження, датований неділею. Я так розумію, що цей квиток по авансовому звіту краще не проводити, провести лише квиток на поїздку до Києва, добові за 3 дні та витрати на проїзд по Києву гром. транспортом?


Re: Командировка
чим це краще? напишіть людині відрядження з середи по неділю або по понеділок, і всьо. вихідні все одно не оплачуються, крім добових
Re: Командировка
Людині все одно. Всі витрати їй компенсували. У нас приватне підприємство. Я думаю, як краще мені провести по бухобліку, щоб у разі чого при перевірці не придралися. Просто відрядження було до бюджетної установи, а повернення на Великдень. Зрозуміло, що там ніхто не працював. А за вихідні я маю нарахувати добові і надати відгули чи можна нічого не надавати і не оплачувати в подвійному розмірі?
Re: Командировка
сотрудник работает 2 дня, в ноябре будет лететь с директором на выставку в Германию, но такой момент, мы хотим завтра купить ему билет на самолет пока есть места и хорошая цена, но через два дня он увольняется и через неделю опять приходит к нам на работу, при его увольнении что делать с его билетом в таком случае? нужно посчитать его как доп. благо? с другой стороны он ведь не получает этот билет при увольнении, можно ли купить ему билет, уволить его затем принять и в ноябре он воспользуется своим билетом? или как нужно делать?
Re: Командировка
Храните в кассе как денежный документ

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Командировка
Re: Командировка
Ну, нприклад, як вексель drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Командировка
Сотрудник ездил в командировку( но не на машине фирмы) а на другой. Бензин мы по этой командировке не проводим. НО в кассовом чеке из гостинницы отдельной строкой стоит Стоянка 20 грн. Как быть. Куда мне эту стоянку деть?
Re: Командировка
Если в приказа не указана машина как транспорт - тогда стоянку не компенсируем (или за счёт суточных)
Можно компенсировать с налогом, но только да это допблаго работника в расходах предприятия
С Ув.

Золотая фраза капитана Врунгеля: "Как ты лодку назовешь, так она и поплывет"
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037300000000007