Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Відпустка

Відправлено користувачем v_kov1982 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 4    Сторінки: 1234Наступна
Відпустка
Чи можна відправити працівника у відпустку за всі не використані роки? разом накопичилося 41 день? а потім перевести на 0,5 ставки, так як працівник працює всього 12 год в тиждень?
Re: Відпустка
запретов нет, мы тоже отправляли сотрудников в большие отпуска
Re: Відпустка
Подскажите пожалуйста, если сотрудник работает на пол ставки, основное место работы, какое количество отпускных ему полагается?


Re: Відпустка
Quote
karinamarina
Подскажите пожалуйста, если сотрудник работает на пол ставки, основное место работы, какое количество отпускных ему полагается?

это можете знать только вы
на количестве дней это никак не сказывается
Re: Відпустка
Quote
karinamarina
Подскажите пожалуйста, если сотрудник работает на пол ставки, основное место работы, какое количество отпускных ему полагается?
Сколько насчитаете отпускных - столько сотрудник и получит.smiling smiley
Вас, вероятно, интересует количество дней отпуска. Дней отпуска столько же, сколько у всех, обычно 24 кал. дня.
Re: Відпустка
Спасибо большое за ответ, да действительно имела ввиду количество днейeye rolling smileysmiling smiley
Re: Відпустка
Добрый день! Помогите разобраться! Сотрудник идет в отпуск с 1 апреля.
1. рассчитана сумма отпускных 2590,08 грн.
2. 29.03 выплачиваю 2590,08- 505,06 (Налоги: 18% подоходный и 1,5% воен. збор)=2085,02
3. в этот же день плачу налоги подоходный 466,21; военый збор 38,85; ЕСС 22% 569,82
Верны ли мои действия? Отпускные выплачиваются четко в течении 3-х дней до начала отпуска или можно раньше, например в день выплаты аванса (у нас 20 число).
Re: Відпустка
выплач. не в течение 3 дней, а не позже чем за 3 дня до нач отпуска
Re: Відпустка
Спасибо за ответ! Еще вопрос, начисление отпуска будет в марте или в апреле?
Re: Відпустка
Quote
Natusik79
Спасибо за ответ! Еще вопрос, начисление отпуска будет в марте или в апреле?
Если выдать отпускные надо за три дня до 1 апреля...то как же начислить в апреле......
Re: Відпустка
Не судите, строго, я правельно поняла, если я выдаю отпускные в марте, то и начисляю, в марте?
Re: Відпустка
А в апреле, в начислении будет, только зарплата за отработанные дни в апреле? А как быть с авансом? Начислять? У меня 50% отклада? Это 50% от общего оклада или 50% от з/п за отработанные дни в апреле?
Re: Відпустка
Quote
Natusik79
Не судите, строго, я правельно поняла, если я выдаю отпускные в марте, то и начисляю, в марте?
Начислять их надо последним днем того месяца, на который приходтся дни отпуска.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Відпустка
Quote
Kisulya
Quote
Natusik79
Спасибо за ответ! Еще вопрос, начисление отпуска будет в марте или в апреле?
Если выдать отпускные надо за три дня до 1 апреля...то как же начислить в апреле......

придет 30-е апреля, вот тогда и начислите smiling smiley а пока будет светиться аванс по 66 счету

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Відпустка
Quote
Natusik79
А в апреле, в начислении будет, только зарплата за отработанные дни в апреле? А как быть с авансом? Начислять? У меня 50% отклада? Это 50% от общего оклада или 50% от з/п за отработанные дни в апреле?
В апреле аванса не будет, т.к. с 1 по 15 апреля он будет в отпуске и за эти дни деньги ему уже выданы.
30 апреля начислите отпускные и зарплату за оставшиеся дни.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Відпустка
Спасибо за помощь!
Re: Відпустка
Підкажіть будьласка,працівник працює з 09,09,2016 і хоче піти у відпустку на 24 дні з 03.05.2017.то розрахунковий період береться з 01.10.2016 по 30.04.2017? І як указать в наказі?За який період?
Re: Відпустка
Расчетный период правильно. В приказе - отпуск 24 дня за период с 09.09.2016 по 08.09.2017.
Re: Відпустка
Скажіть будь ласка працівниця звільняється 01.08.2017 р .Для розрахунку компенсації беру 12 попередніх місяців ,а проблема в тому що в розрахунковому періоді вона працювала 7 місяців,Я беру фактичну заробітну плату за ці 7 місяців і ділю на календарні дні в які вона працювала,відкидаю святкові які припали в ці 7 місяців і таким чином вираховую середню зарпл.І дні відпустки я теж беру з тих самих 7 місяців ?Дякую за відповідь!
Re: Відпустка
доброго дня!

працівник 5 липня йде у відпустку. Виплатити її потрібно за три дні. Чи включати зп за червень в розрахунок середнього значення, чи ні. Тобто виплачувти йому відпускні 30,06,02017?
Re: Відпустка
Quote
Asya_2017
доброго дня!

працівник 5 липня йде у відпустку. Виплатити її потрібно за три дні. Чи включати зп за червень в розрахунок середнього значення, чи ні. Тобто виплачувти йому відпускні 30,06,02017?

Так, включати і виплачувати

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Відпустка
Quote
Asya_2017
доброго дня!

працівник 5 липня йде у відпустку. Виплатити її потрібно за три дні. Чи включати зп за червень в розрахунок середнього значення, чи ні. Тобто виплачувти йому відпускні 30,06,02017?

включати
Re: Відпустка
Quote
Монна Нонна
Quote
Asya_2017
доброго дня!

працівник 5 липня йде у відпустку. Виплатити її потрібно за три дні. Чи включати зп за червень в розрахунок середнього значення, чи ні. Тобто виплачувти йому відпускні 30,06,02017?

Так, включати і виплачувати

а коли випалчувати, щоб не пізніше трьох днів?
Re: Відпустка
Я планую в п'ятницю виплачувати відпускні. В розрахунок беру зп за червень 2017. Суму нарахованих відпускних буду показувати у ЄСВ додаток 4 в червні з ознакою 10. Чи вірно так робити?
Re: Відпустка
Quote
Asya_2017
Я планую в п'ятницю виплачувати відпускні. В розрахунок беру зп за червень 2017. Суму нарахованих відпускних буду показувати у ЄСВ додаток 4 в червні з ознакою 10. Чи вірно так робити?
1. Почему В розрахунок беру зп за червень 2017 ? Нужно брать период липень 2016 - червень 2017.
2. Почему Суму нарахованих відпускних буду показувати у ЄСВ додаток 4 в червні ? Логичнее июльский отпуск начислить в июле и показать в отчёте за июль. Моё мнение.
Re: Відпустка
Здравствуйте! працівник за період з 18.01.2016по 19.01.2017 у 2016 р взяв 13 календ.дні відпустки. в червні 2017 р він пішов у відпустку з подальшим звільненням. Як правильно в розпорядженні вказати за який період роботи надається відпустка,. адже за 18.01.2016-19.01.2017 борг 11 днів.а 18.01.2017 по 30.06.2017 року 13 днів. Чи давати 2 розпорядження? Дякую!
Re: Відпустка
Я думаю так і вказувати період з по - к-ть днів, період з по - к-ть днів
Re: Відпустка
Підкажіть хто знає, якщо працівник йде у відпустку з подальшим звільненням (в нього накопилося 41 день), я відправляю його у відпустку з 01.06 по 30.06.17 , за скільки днів йому проводити компенсацію за 11 чи за 13?
Re: Відпустка
Quote
nikon
Quote
Asya_2017
Я планую в п'ятницю виплачувати відпускні. В розрахунок беру зп за червень 2017. Суму нарахованих відпускних буду показувати у ЄСВ додаток 4 в червні з ознакою 10. Чи вірно так робити?
1. Почему В розрахунок беру зп за червень 2017 ? Нужно брать период липень 2016 - червень 2017.
2. Почему Суму нарахованих відпускних буду показувати у ЄСВ додаток 4 в червні ? Логичнее июльский отпуск начислить в июле и показать в отчёте за июль. Моё мнение.

Підкажіть, будть ласка, якщо я відпустку буду нараховувати все таки з липневою зп. Чи можна виплати її 30 червня?
Re: Відпустка
Quote
v_kov1982
Підкажіть хто знає, якщо працівник йде у відпустку з подальшим звільненням (в нього накопилося 41 день), я відправляю його у відпустку з 01.06 по 30.06.17 , за скільки днів йому проводити компенсацію за 11 чи за 13?
Вы имеете в виду, что за июнь еще 2 дня набежит? Тогда компенсация 13 дней.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 4    Сторінки: 1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048300000000001