Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Відпустка

Відправлено користувачем v_kov1982 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Re: Відпустка
Quote
Asya_2017
Quote
nikon
Quote
Asya_2017
Я планую в п'ятницю виплачувати відпускні. В розрахунок беру зп за червень 2017. Суму нарахованих відпускних буду показувати у ЄСВ додаток 4 в червні з ознакою 10. Чи вірно так робити?
1. Почему В розрахунок беру зп за червень 2017 ? Нужно брать период липень 2016 - червень 2017.
2. Почему Суму нарахованих відпускних буду показувати у ЄСВ додаток 4 в червні ? Логичнее июльский отпуск начислить в июле и показать в отчёте за июль. Моё мнение.

Підкажіть, будть ласка, якщо я відпустку буду нараховувати все таки з липневою зп. Чи можна виплати її 30 червня?
Нужно.
Re: Відпустка
Подскажите, пожалуйста, уважаемые коллеги,
сотрудник с 01 по 07.07.2017 работает оклад за отработанное время 762грн
с 08.07.2017 будет в отпуске 24 календарных дня, соответственно отпускные 1950грн.

Получается за месяц меньше минимальной-2712 грн. Нужно доплачивать?
Или за неполный месяц это правило не работает?
Re: Відпустка
Нужно доплачивать ЕСВ до минимального.


Re: Відпустка
Хорошо, спасибо.
Разъясните механизм. Это доплата только для ЕСВ или я по факту доначисляю ее в оклад, удерживаю налоги и выплачиваю на руки?
Re: Відпустка
Насколько я поняла, сумма 762 грн рассчитана из оклада 3200, значит оклад доплачивать не нужно. Просто доначисляете ЕСВ до 704 грн. В отчете указываете эту сумму отдельной строкой с кодом 13.
Re: Відпустка
Спасибо за помощь.
Нашла в соседней теме.
[club.dtkt.ua]
не учла коэффициент (3200/1600=2) повышения оклада за июнь-декабрь 2016г. при расчете отпускных
Пересчитала , получилось 3364 грн. доход за месяц.
Re: Відпустка
Нараховую відпускні, постало питання , що робити, якщо індексація не нараховувалася, то і середньоденна зарплата буде не вірною, якщо індексація планується виплатитися в майбутньому ( я сподіваюся). Зараз враховувати лише виплачену з/п??
Re: Відпустка
Quote
Monna
Нараховую відпускні, постало питання , що робити, якщо індексація не нараховувалася, то і середньоденна зарплата буде не вірною, якщо індексація планується виплатитися в майбутньому ( я сподіваюся). Зараз враховувати лише виплачену з/п??

да, а как иначе
Re: Відпустка
Ще одне питання, у нас 6 денний робочий тиждень, розраховувати середньоденну з/п при шестиденному робочому тижні. Вибачте, якщо питання елементарні, але як для починаючого бухгалтера дуже важливі confused smiley
Re: Відпустка
Quote
Monna
Ще одне питання, у нас 6 денний робочий тиждень, розраховувати середньоденну з/п при шестиденному робочому тижні. Вибачте, якщо питання елементарні, але як для починаючого бухгалтера дуже важливі confused smiley
Все знайшла відповідь smiling smiley.
Re: Відпустка
Вісм доброго дня! Працівник прийнятий на роботу 09.03.17. Хоче йти вже у відпустку з 01.08, а згідно з факт відпрацьованим часом йому належить відгуляти лише 9 к.д., але він хоче йти у відпустку на 24 к.д. Чи можна все-таки його відпустити на такий термін і чи не буде це розцінюватись як порушення?
Re: Відпустка
Доброго дня,
підскажіть будь-ласка,
норма про відпустку без збереження ЗП до 30 днів для інваліда 3 групи актуальна?
Re: Відпустка
Якщо працівник-інвалід 3 групи був у відпустці без збереження ЗП, донарахування ЄСВ до мінзарплати проводиться?
Re: Відпустка
Quote
OKOK14
Якщо працівник-інвалід 3 групи був у відпустці без збереження ЗП, донарахування ЄСВ до мінзарплати проводиться?

по інвалідах правило донарахування ЄСВ до мінзарплати не завтосовується
Re: Відпустка
Quote
OKOK14
Доброго дня,
підскажіть будь-ласка,
норма про відпустку без збереження ЗП до 30 днів для інваліда 3 групи актуальна?


так, ЗУ "Про відпустки", ст. 5 п.6
Re: Відпустка
Quote
SPPVV
Quote
OKOK14
Доброго дня,
підскажіть будь-ласка,
норма про відпустку без збереження ЗП до 30 днів для інваліда 3 групи актуальна?


так, ЗУ "Про відпустки", ст. 5 п.6

сорі, ст. 25 п.6
Re: Відпустка
подскажите. пожалуйста, если человек идет в отпуск с 07 по 31 августа (до конца месяца). то при начислении отпускных, НДФЛ начисляется с применением соц. льготы, или без?
спасибо
Re: Відпустка
Доброго дня, існує норма щодо строку надання першої щорічної відпустки через 11 місяців роботи?
Re: Відпустка
Quote
OKOK14
Доброго дня, існує норма щодо строку надання першої щорічної відпустки через 11 місяців роботи?
Закон про відпустки [zakon2.rada.gov.ua]

Стаття 10. Порядок надання щорічних відпусток

{Частина перша статті 10 вводиться в дію з 1 січня 1998 року згідно з Постановою ВР № 505/96-ВР від 15.11.96}

..................................
Право працівника на щорічні основну та додаткові відпустки повної тривалості у перший рік роботи настає після закінчення шести місяців безперервної роботи на даному підприємстві.
Re: Відпустка
Quote
nikon
Quote
OKOK14
Доброго дня, існує норма щодо строку надання першої щорічної відпустки через 11 місяців роботи?
Закон про відпустки [zakon2.rada.gov.ua]

Стаття 10. Порядок надання щорічних відпусток

{Частина перша статті 10 вводиться в дію з 1 січня 1998 року згідно з Постановою ВР № 505/96-ВР від 15.11.96}

..................................
Право працівника на щорічні основну та додаткові відпустки повної тривалості у перший рік роботи настає після закінчення шести місяців безперервної роботи на даному підприємстві.

Працівник влаштувався на роботу 16.06.2016, згідно з графіком відпусток іде у відпустку з серпня 2017р, у Статті 10 я не бачу в цьому порушення, але чи немає інших Листів, розяснень, тощо, щодо того, щоб відпустка надавалася не пізніше 11 місяців роботи?
Re: Відпустка
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, працівниця працює з 22.06.2016р., у відпусткі була з 19.06.17р. по 16.07.2017р. (27 кал.днів). Вийшла на роботу 17.07.2017р., а сьогодні 28.07.2017р. звільняється. Чи потрібно виплачувати компенсацію?
Re: Відпустка
Quote
infoolimp-medcom
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, працівниця працює з 22.06.2016р., у відпусткі була з 19.06.17р. по 16.07.2017р. (27 кал.днів). Вийшла на роботу 17.07.2017р., а сьогодні 28.07.2017р. звільняється. Чи потрібно виплачувати компенсацію?
почему 27 кал дн.? Вы не все написали...
Re: Відпустка
если зароботок вместе с отпускными составляет 2240, то надо применять СПП, ну а если больше, то нет!
Re: Відпустка
у нас на підприємстві по 27 кал. днів відпустка
Re: Відпустка
Quote
infoolimp-medcom
у нас на підприємстві по 27 кал. днів відпустка
компенсацию надо выплатить за 2 дня
Re: Відпустка
У зв'язку з тим, що вона пропрацювала ще 10 робочих днів після відпустки?
Re: Відпустка
У зв'язку з тим, що робітник пропрацював з 22.06.2016 по 28.07.2017, відпустка була надана за період з 22.06.16 по 22.06.2017
Re: Відпустка
Дуже дякую! А ще підскажіть, як в наказі про звільнення правильно указати "виплатити ії компенсацію за 2 кал.дні невикорист.відпустки за період з ......???
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044