Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Діяльність не за місцем прописки

Відправлено користувачем tavrosr 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, самозайнята особа прописана в одному місті, але відкриває свою діяльність в іншому, де подавати потрібно звіти зв мічцем проведення діяльності чи за місцем прописки?
Спочатку Вам необхідно встати на облік в Податковій, де самозайнята особа відкриває свою діяльність (Податкову за неосновним місцем обліку). Ви маєте отримати форму 4-ОПП. (Доречі, форму 4-ОПП, Ви маєте отримувати кожен рік).
Якщо у самозайнятої особи є наймані працівники, то в Податкову за неосновним місцем обліку Ви маєте подавати ЄСВ, 1-ДФ.
Звіти самозайнятої особи (декларація річна, ЄСВ) Ви подаєте в Податкову за основним місцем обліку.
Вибачте, не 4-ОПП, а форма 16-ОПП.

Для взяття на облік за неосновним місцем обліку платник податків зобов’язаний протягом 10 робочих днів після створення відокремленого підрозділу, реєстрації рухомого чи нерухомого майна чи відкриття об’єкта чи підрозділу, через які провадиться діяльність або які підлягають оподаткуванню чи пов’язані з оподаткуванням, подати до відповідного контролюючого органу реєстраційну заяву за ф. № 1-ОПП або ф. № 5-ОПП з позначкою «облік за неосновним місцем обліку» (п. 7.2 розд. VII Порядку № 1588).

Пунктом 7.4 розд. VII Порядку № 1588 визначено, що контролюючим органом за неосновним місцем обліку платнику податків може бути видане повідомлення про взяття на облік за неосновним місцем обліку за ф. № 16-ОПП, строк дії якого обмежується бюджетним роком.

Видачу такого повідомлення відповідний контролюючий орган здійснює на письмовий запит платника податків протягом двох робочих днів після надходження звернення від платника податків.


С сегодняшнего дня справки о взятии на учет плательщика налогов по форме №4-ОПП признаются недействительными. Также теряет силу уведомление о включении налогоплательщика в категорию плательщиков отдельных налогов по форме №16-ОПП

Подробнее по ссылке: [uteka.ua]
Это откуда Вы такое взяли? Изменения какие-то были?
Насколько знаю, никогда ЕСВ не платилось по месту деятельности, а НДФЛ по месту деятельности подразделений платят только юрлица, п.168.4.3 НКУ. На самозанятых и ФОПов эта норма не распространяется. По месту деятельности платятся только местные налоги, обычно они связаны с видом деятельности и могут быть не у всех.
Blick, Ви 100% праві змішала котлети з мухами у своїй голові, соромно! ТАК ЄСВ та 1-ДФ подається за основним місцем обліку.
Буду казати про роботу приватного нотаріуса. Нотаріус має надавати інформацію, про вчинені нотаріальні дії до органу ДФС за місцем розташування свого робочого місця. Інформацію про ці дії можна подавати в довільній формі або Використовувати форму 1-ДФ.
Ось згадала, що подавали форму 1-ДФ за неосновним місцем і доліпила туди звіти по ЄСВ і 1-ДФ за основним місцем обліку.
Дякую Вам за те, що підловили мене!
И регистрироваться по неосновному месту нужно только тогда, когда возникает обязанность уплачивать налоги в ту административно-территориальную единицу, а не тогда, когда просто офис или магазин в другом городе
уточню тут тоже, фоп регистрация по прописке, открывает в других районах киева два магазина, ему нужно внести эти адреса единый налог, а книгу доходов нужно перерегистрировать? если у него в этих магазинах начнут работать люди, он становится на учет по неосновному месту в районах магазинов?
Адреса внести нужно. Книга доходов никуда не перерегистрируется. За работников ФОП платит все налоги по месту регистрации, т.е. прописки. Если в магазине есть алкоголь или табак, тогда нужно по неосновному месту регистрироваться, т.к. туда лицензия оплачивается. В общем если каких-то специфических налогов нет, в неосновную налоговую на учет становиться не нужно.
А як ви думаєте, колеги? Якщо ФОП зареєстрований в Києві , магазин має в іншому місті (в свідоцтві: місце діяльності - по Україні), хто має право перевіряти (не планова перевірка Держпраці, чи ДПІ) київські, чи місцеві функціонери?
а когда нужно вносить адреса? когда будет заключен договор аренды или в любое время можно?
А если не внести адрес ? Последствия ?
Без адреса в реєстрі платників ЄП по ідєї работать
на ЄП в том мєсті нізззя drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Без адреса в реєстрі платників ЄП по ідєї работать
на ЄП в том мєсті нізззя drinking smiley

А там же адрес прописки стоит . Или должен еще и адрес офиса ?
а все вижу , там стоит на замовлення по Украине .
Ну єслі по Україні - то мона віздє winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Трохи заплуталась, на прикладі приватного нотаріуса декларацію, 1ДФ( вписуємо туди і фопів і працівників і інформацію по нотаріату) і ЄСВ за себе подаємо за місцем прописки(в місто №1), а єсв за працівників уже за місцем здійснення діяльності( в місто №2). Правильно я зрозуміла? І кожен рік брати довідку 16-ОПП
Самозайнята особа переселениць з Луганцини, в 2014 році з Луганську, було перереєстровано в ОДПІ в ближчнє неокуповане місто, туди подавалися звіти поштою, в 2017 році уже прописалися зовсім в іншій області, як стати на облік в податкову за місцем прописки. Якщо можна скиньте ссилку як це зробити пошагово. Дуже срочно потрібно
Добрий день. Допоможіть розібратися! Я ФОП вже 2 роки, прописаний в одному місці, а господарську діяльність здійснюю в іншому місці ( маленький магазин) працюю сам, податок плачу за місцем прописки (12 % за рішенням міської влади на 2019 рік) в податковій сказали що я повинен платити максимальну ставку в розмірі 20%, або перереєструватися в місце діяльності. Як мені бути далі?
Что значит сказали? Они ж сами ставку назначают, когда регистрируют плательщиком ЕН. И вообще ФОП не может быть зарегистрирован по месту деятельности, только по месту прописки. Но место деятельности должно быть указано в вытяге о едином налоге.
Quote
Blick
Что значит сказали? Они ж сами ставку назначают, когда регистрируют плательщиком ЕН. И вообще ФОП не может быть зарегистрирован по месту деятельности, только по месту прописки. Но место деятельности должно быть указано в вытяге о едином налоге.
Место деятельности указано в вытяге. Просто деятельность и прописка в разных городах. Вы немного не правильно поняли мою проблему
Все я правильно поняла. У меня тоже есть ФОП, работающий в другом городе. Более того, было два ФОПа на 2 группе с одинаковыми видами деятельности, но у одного ставка 20%, а у другого почему-то 16%. Ставку присваивали еще в 2011 году, тогда я с ними еще не работала. Первый уже закрылся, а тот с 16% работает до сих пор в другом городе и ни у кого вопросов не возникает.
Quote
Blick
Все я правильно поняла. У меня тоже есть ФОП, работающий в другом городе. Более того, было два ФОПа на 2 группе с одинаковыми видами деятельности, но у одного ставка 20%, а у другого почему-то 16%. Ставку присваивали еще в 2011 году, тогда я с ними еще не работала. Первый уже закрылся, а тот с 16% работает до сих пор в другом городе и ни у кого вопросов не возникает.
У нас ставка меняется каждый год то 10 то 12 %, и я 2 года платил как и все единщики 2 группы, пока в этом году мне не сказали что я должен платить 20%, но тогда и переплата будет расти.
В вытяге должна быть ставка, а не "сказали". И откуда переплата?
Ну посмотрите в электронном кабинете сколько Вам начисляют.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040600000000002