Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Заповнення графи 3,2 ПН 2017

Відправлено користувачем Yulka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Доброго дня!!! Зареєструвала податкові накладні без позначки у даній графі, хоча товар насправді імпортований нами. Чи може це привести до зменшення ПК покупця? Чи тепер потрібно реєструвати РК? Знайшла таке, що ця графа не є обов'язковим реквізитом ПН. Але мене тривожить сам факт чи так можна чи ні? І ще одне : якщо постачальник поставив галочку на певну номенклатуру товару, то коли я продаватиму його - повинна також цю галочку ставити? Можливий ще такий варіант : коли один і той самий товар може приїхати від різних постачальників, і один із них проставить галочку, а інший - ні. Чи є можливіть в 1С8 це проконтролювати?
Яка ваша думка? Допоможіть, будь ласка, розібратись!!!
я что-то нем могу найти где в 1с 8.2 сделать настройку,чтобы в графе 3.2 был "х"...кто нашёл,подскажите


Класифікатор кодів для НН там потрібно вибрати вид "Імпортний товар", тоді автоматом ставить в податкову
у меня была такая проблема,коды были внесены до обновления
нашла вот такое в обновлении,может кому-то пригодится

Підбір кодів класифікаторів з УКТЗЕД та ДКПП здійснюється при натисканні відповідних кнопок. При виборі (ручному введенні) коду УКТЗЕД вибирається Вид: Товар або Імпортований товар. Для імпортованого товару в графі 3.2 Податкової накладної проставляється відмітка Х. Якщо підприємство здійснює поставку імпортних і вітчизняних товарів із одним і тим же кодом УКТЗЕД, код повинен бути внесений до класифікатора двічі: як Товар і Імпортований товар.
Для кодів УКТЗЕД, які були внесені до класифікатора до оновлення, необхідно вказати Вид. Для автоматичного заповнення Виду призначена обробка.
Відкрити обробку "Заповнення видів кодів в класифікаторі кодів для ПН".
открыла обработку и всё норм стало
А якщо я вже зареєструвала без тої позначки ,то як бути?
sad smiley
І зі старими залишками як бути? Я ж не знаю чи мені продали імпортований товар чи ні?
Quote
Yulka
І зі старими залишками як бути? Я ж не знаю чи мені продали імпортований товар чи ні?

ну если бы это был импортированый товар,то у вас был был код УКТЗЕД...
Quote
Yulka
І зі старими залишками як бути? Я ж не знаю чи мені продали імпортований товар чи ні?

Если в старых поставках есть УКТ, то это обязательно импорт.
Щиро Вам дякую!!!


А якщо я вже зареєструвала без тої позначки ,то як бути?
sad smiley
Як думаєте, реєструвати РК до тих ПН, в яких не вказано, що товар імпортований? І він реально імпортований?
Quote
Yulka
Як думаєте, реєструвати РК до тих ПН, в яких не вказано, що товар імпортований? І він реально імпортований?

сама сегодня об этом думала .....логически склоняюсь к тому,что если в НН не было изначально "Х" то и ставить не надо,мне кажется,что может и система не пропустит такого....вообщем надо пробовать видно,а лучше ждать разьяснения
Почему не пропустит? Написать строку без крестика с минусом, а с крестиком с плюсом. Я бы наверное исправила, ведь нулевой РК мы сами регистрируем, мороки не много.
Malinchic,вибачте але в попередньому пості я неправильно виразила свою думку - якщо товар реально імпортований, він у мене був на складі до 01.03.2017 і код УКТ ЗЕД було зазначено. Відповідно я зареєструвала ПН, де вказала код УКТ ЗЕД, але галочку імпотований товар не проставила.Тому переживаю чи моєму покупцю не знімуть ПК. Чи потрібно Рк зареєструвати? Хоча ця графа ще поки не є обов'язковим реквізитом ))
Яка ваша думка?
Quote
Yulka
Malinchic,вибачте але в попередньому пості я неправильно виразила свою думку - якщо товар реально імпортований, він у мене був на складі до 01.03.2017 і код УКТ ЗЕД було зазначено. Відповідно я зареєструвала ПН, де вказала код УКТ ЗЕД, але галочку імпотований товар не проставила.Тому переживаю чи моєму покупцю не знімуть ПК. Чи потрібно Рк зареєструвати? Хоча ця графа ще поки не є обов'язковим реквізитом ))
Яка ваша думка?

думаю лучше исправить
В мене така ж ситуація з новою формою ПН .Не поставила позначку Х для імпортованого товару.Поки що чекаю
можливо хтось стикався з такою ситуацією як правельно має бути чи обовязково ставити Х для імпортованого товару
Quote
Malinchic
всё,нашла сама
подскажите, где??
Quote
D_Oksa
Quote
Malinchic
всё,нашла сама
подскажите, где??

напоминаю свою ситуацию.....у меня товар импортный был заведён до обновления 1с....при формировнии НН у меня не ставились "х"
после обновления заходите в 1С,нажимете "Довідка - Доповнення до опису" (выводит вам список обновления) - находите по тексту "Відкрити обробку "Заповнення видів кодів в класифікаторі кодів для ПН". - нажимаете на него - откроется окно,нажмёте "Выполнить". После этого "х" появится в графе 3.2 НН
если список обновления у вас не вывелся,вверху есть надпись "Вивести опис оновлень",нажимайте и всё появится
Выписывать корректировку к налоговой накладной обязательно! Покупатель потеряет НК.
Quote
Nata_Liya
Выписывать корректировку к налоговой накладной обязательно! Покупатель потеряет НК.
это официально??? или только ваше мнение
если товар покупаем у неплательщика НДС, как узнать импортированный или нет
Quote
Yasik86
если товар покупаем у неплательщика НДС, как узнать импортированный или нет
оооо, хороший вопрос...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Blick
Почему не пропустит? Написать строку без крестика с минусом, а с крестиком с плюсом. Я бы наверное исправила, ведь нулевой РК мы сами регистрируем, мороки не много.
Зарегистрировала РК с Х -: если кому интересно ,то РК 2 № строки/виправлення інших помилок/название/код укт зед/Х пришла квитанция документ прийнято
Можете более подробно обьяснить как сделать корректировку если забыл поставить галочки Ознака імпорту.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000448