Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Корисний сервіс для бухгалтера

Відправлено користувачем ann01accounting 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Думаю багатьом буде корисний такий сервіс, це тільки початковий варіант, хотіла б почути Вашу думку і пропозиції в розвитку сайту, що ще можна зробити корисного для хоч не великого, але спрощення роботи бухгалтера:

https://num-words.com/ua/

я для таких целей использую документ РКО или ПКО в 1С, набираю сумму в документе, вывожу на печать, а потом не сохраняю...и не нужно никакого специального сервиса.
Можливо сайт і корисний для когось,але мені здається,що таке написання українською:
Дев'ятьсот шістдесят тисяч
буде помилковим,якщо з тих часів як я навчалася в школі нічого не змінолося.


Quote
wabaw111
Можливо сайт і корисний для когось,але мені здається,що таке написання українською:
Дев'ятьсот шістдесят тисяч
буде помилковим,якщо з тих часів як я навчалася в школі нічого не змінолося.

та отож smiling smiley
треба філологам спочатку показати smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
1. Автор, я так понимаю, Ваш сайт - украинский ?
Тогда какого.....для обозначения выбора языка ( мови!!! ) в правом верхнем углу используете флаги ?
Вы же язык обозначаете, а не страну !
Ну, украинский и британский флаги - это понятно, это нормально. Но аквафреш во всей красе ??? eye popping smiley
А нельзя более адекватно подойти к вопросу обозначения выбора языка? Типа скромные квадратики с обозначением UK, EN, RU ?

2. Автор, я так понимаю, Ваш сайт - украинский ?
В украинском языке нет слова "прописом".grinning smiley

TamiA , +100 !
wabaw111, +100 !
Quote
nikon
1. Автор, я так понимаю, Ваш сайт - украинский ?
Тогда какого.....для обозначения выбора языка ( мови!!! ) в правом верхнем углу используете флаги ?
Вы же язык обозначаете, а не страну !
Ну, украинский и британский флаги - это понятно, это нормально. Но аквафреш во всей красе ??? eye popping smiley
А нельзя более адекватно подойти к вопросу обозначения выбора языка? Типа скромные квадратики с обозначением UK, EN, RU ?

2. Автор, я так понимаю, Ваш сайт - украинский ?
В украинском языке нет слова "прописом".grinning smiley

TamiA , +100 !
wabaw111, +100 !

1. Не зовсім так, сайт багатомовний, основна мова - англійська. Прапори для зручності і інтуїтивної зрозумілості, їх функція переключати мови, жодного прихованого контексту.

2. Таке слово є в українській мові.
Quote
wabaw111
Можливо сайт і корисний для когось,але мені здається,що таке написання українською:
Дев'ятьсот шістдесят тисяч
буде помилковим,якщо з тих часів як я навчалася в школі нічого не змінолося.

Дуже дякую що помітили, помилку виправлено.
Quote
ann01accounting
Quote
nikon
1. Автор, я так понимаю, Ваш сайт - украинский ?
Тогда какого.....для обозначения выбора языка ( мови!!! ) в правом верхнем углу используете флаги ?
Вы же язык обозначаете, а не страну !
Ну, украинский и британский флаги - это понятно, это нормально. Но аквафреш во всей красе ??? eye popping smiley
А нельзя более адекватно подойти к вопросу обозначения выбора языка? Типа скромные квадратики с обозначением UK, EN, RU ?

2. Автор, я так понимаю, Ваш сайт - украинский ?
В украинском языке нет слова "прописом".grinning smiley

TamiA , +100 !
wabaw111, +100 !

1. Не зовсім так, сайт багатомовний, основна мова - англійська. Прапори для зручності і інтуїтивної зрозумілості, їх функція переключати мови, жодного прихованого контексту.

2. Таке слово є в українській мові.

1. Інтуїтивна зрозумілість ? Ще раз кажу - Ви не країну маєте позначати, а мову.
2. писать сумму прописью — писати суму літерами [kultura-movy.wikidot.com]
Quote
nikon
Quote
ann01accounting
Quote
nikon
1. Автор, я так понимаю, Ваш сайт - украинский ?
Тогда какого.....для обозначения выбора языка ( мови!!! ) в правом верхнем углу используете флаги ?
Вы же язык обозначаете, а не страну !
Ну, украинский и британский флаги - это понятно, это нормально. Но аквафреш во всей красе ??? eye popping smiley
А нельзя более адекватно подойти к вопросу обозначения выбора языка? Типа скромные квадратики с обозначением UK, EN, RU ?

2. Автор, я так понимаю, Ваш сайт - украинский ?
В украинском языке нет слова "прописом".grinning smiley

TamiA , +100 !
wabaw111, +100 !




1. Не зовсім так, сайт багатомовний, основна мова - англійська. Прапори для зручності і інтуїтивної зрозумілості, їх функція переключати мови, жодного прихованого контексту.

2. Таке слово є в українській мові.

1. Інтуїтивна зрозумілість ? Ще раз кажу - Ви не країну маєте позначати, а мову.
2. писать сумму прописью — писати суму літерами [kultura-movy.wikidot.com]


1. Порадилась з розробником сайту, це експерт з 10+ років досвіду в цій сфері, пояснив мені, що загальноприйнято робити і так і так, і є мільйони сайтів з таким оформленням, я й сама не раз бачила. І все логічно з прапорами, від того чи це буде прапором намальовано чи текстом написано, суть не міняється.
2. Я не філолог, дійсно постаралась розібратись в питанні, що вдалось зрозуміти: на теренах інтернету вживається і так і так, при чому знаходила досить серйозні сайти де писало саме "прописом", і на вікіпедії вживається, та й чула не раз в розмові і сама використовувала це слово. В чековій книжні і на платіжках пише "Сума словами", думаю додам ще 1 таку форму на сайт, але аналізуючи СЕО показники люди шукають в інтернеті включаючи слово "прописом", допустимо "цифри прописом на українській мові" і т. д., тому є зміст щоб ці люди находили те що шукають залишити дане формулювання, але дякую за приділену увагу, додам ще в ключові слова Вашу форму і "Сума словами".
Щодо п. 1 - тут малося на увазі, що країна і мова - це різні поняття. Прапор символізує країну, а не мову. Як на мене, найкраще, коли пишуть назву мови словами на цій же мові. Кожний, хто заходит у меню вибора мови, може знайти знайоме слово.
Щодо п. 2 - скрізь "прописом" багато, але в Академічному словнику української мови - такого слова немає.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
А смысл такого сервиса? Не всем удается правильно написать сумму на укр.языке "словами"?
Так, действительно, в 1С она выдается в печатной форме автоматически... Т.е. для разработчиков 1с будет полезной такая услуга... И то - разово...
Quote
Aleksa_
А смысл такого сервиса? Не всем удается правильно написать сумму на укр.языке "словами"?
Так, действительно, в 1С она выдается в печатной форме автоматически... Т.е. для разработчиков 1с будет полезной такая услуга... И то - разово...

Особисто мені зручно в тому, що часто доводиться робити документи на англійській і українській, ввожу число і отримую на 2 мовах написання словами, що потім використовую в різних документах.
так а что там за сервис такой?
сумму прописью пишет что ли?
так эта функция в екселе есть...
И главное все с рекламщиком дискутируют бгг)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000367