Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Директор йде у відпустку, а право підпису не передає.

Відправлено користувачем Annet99 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
На підприємстві працює директор (виконує функції головбуха - формує та подає всі звіти по підприємству), підписує податкові накладні, звіти та банківські документи. При виході у відпустку не передає право підпису, а сам бажає з дому підписувати банківські документи у Клієнт-банку та податкові у Медку. Чи правмірні такі дії? Чи потрібно видавати наказ на бухгалтера, що він виконує обов.язки директора? І що тоді буде відноситись до цих обовязків - чисто складання звітності без права підпису. Допоможіть будь-ласочки.
От у мене теж така ситуація. Жавжди думаю як правильно це все буде підписування документів директором у відпустці?????
Недавно читала, что директор может руководить "удаленно", будучи в командировке. С нынешними-то средствами связи и т.д. - все возможно, считаю. Теперь этим и руководствуюсь, т.к. дир частенько по командировкам мотается... Только если кассовые операции возникают в этот период и обычно подписывает он, тогда надо назначать И.О. наверняка. С отпуском - не знаю. Если дир еще и собственник - наверное, неудивительно, что хочет продолжать контролировать все...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000301