Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кт заборгованість по ЗП

Відправлено користувачем buhdru 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день.
У нас є кредиторська заборгованість по заробітній платі, термін якої пройшов 3 роки.
Підкажіть , будь ласка, на який нам рахунок перерахувати кошти в держбюджет!
А почему она не выплачена з/плата ? и что вы куда собрались перечислять????
Зарплата не має терміну 3 роки.


Quote
maturka
Зарплата не має терміну 3 роки.
эт да! мне просто интересно что они там в бюджет хотят перечислить???
Вся заборгованість має терміни
Quote
buhdru
Вся заборгованість має терміни
Законодавство не передбачає строк позовної давності для стягнення працівником заборгованості із заробітної плати.
[protokol.com.ua]
Quote
buhdru
Вся заборгованість має терміни
так вы эту задолженность з/платную (так как срок истёк ГЫ)в бюджет решили перечислить???
tongue sticking out smiley
Так це КРЕДИТОРСЬКА, а не дебіторська заборгованість
Тоесть, Вы должны сотрудникам? И за три года никто не поинтересовался? А в отчётах Вы эту задолженность показываете? У меня в 2008 такое было, так набежали и налоговая, и управление труда и вроде даже в прокуратуру мы что-то подавали (какое-то объяснение). Но тогда я эту задолженность во всех отчётах показывала, и в ПФ и в ФСС и в безработицу и в ФСС НВП, да вообще везде.
ну у нас не так багато тих сум,декілька, але сам факт. просто висять,але ми їх показуємо у звітах
Quote
buhdru
Так це КРЕДИТОРСЬКА, а не дебіторська заборгованість
вы бухгалтер??? КРЕДИТОРСКАЯ это ваша задолженность перед работниками!!!!
Да! Я все розумію, так якби ж то моя помилка була...то вже ладно. а виправляємо помилки попередніх бухгалтерів!!! попередні три роки робилось казна що! а я працюю буквально пару місяців на даному підприємстві.
От і запитую!
Выдайте з/п через кассу предприятия.
я не розумію моменту- для чого в казначейство перераховувати борг по з/п перед працівниками ?
Ой хохма! Я такого за 35 лет стажа еще не встречала>grinning smiley<
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039199999999995