Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня.
Суть ситуації : є організація, бухгалтер якої , не вів нормально облік та не подавав звітність, подавав не вчасно або невірно.
Організація маючи в розпорядженні 1С також особливо в програмі не вносила дані, тільки для галочки набивались накладні, не розносився банк, короче кажучи фактично нічого не проводилось.
на фоні цієї катастрофи треба здати Баланс, а вихідних даних немає, попередній бухгалтер стверджує що здавав звіт, але дочекатись хоча б скану цього звіту я не можу ( і маю підозру що нічого він не здавав), яким чином здати баланс ? порадьте як бути
Телефонувати в статистику і наводити справки?
Ну баланс ше ж і в податкову подаєцця drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


він не здавав мабуть, тому як директор зараз по актах перевірок платить штрафи за неподачу звітів, але я не знаю що він здавав, а що ні, так як в електронній формі в програмі ел. звітності є тільки ПДВ і ЄСВ ним здані. Решту каже що здавав через електронний кабінет, а статистику взагалі пішки ходив, але звіти в нього десь вдома, по його словах
Якшо у вас є ключі, то в кабінет і ви можете зайти і подивитись
шо там є, а чого нема... [cabinet.sfs.gov.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028499999999998