Украинский авиазавод будет обслуживать Boeing и Airbus Киев выделил из бюджета почти два миллиарда грн. на подготовку школ Эксперт назвал продукты, которые подорожали после отмены госрегулирования цен Экс-канцлер Германии Шредер готов работать на «Роснефть» Австралия построит самую большую в мире солнечно-тепловую электростанцию Украинский список невъездных персон пополнила российская поэтесса Яценюк стал совладельцем телеканала Мельбурн в седьмой раз признали лучшим городом для проживания Только сила может остановить агрессию России – Министр обороны Польши Ахметов купил блокпакет ПАО «ДТЭК Донецкоблэнерго»
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Де поділись дані щодо зворотної (заставної) тари в податковій накладній ? Або знайди відмінності в пункті 16.

Відправлено користувачем nest40 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Наказ Міністерства фінансів України від 22.09.2014 № 957 «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної» ///21.05.2015///

16. До розділу II податкової накладної вносяться дані щодо зворотної (заставної) тари. Вартість тари визначається у договорі (контракті) як зворотна (заставна) і не включається до бази оподаткування, а зазначається в графі 13 як загальна сума коштів, що підлягають сплаті.



===============================================================================
Міністерством фінансів України видано наказ від 23.02.2017 №276 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 28.02.2017 за № 269/30137 (далі – наказ №276).
Вказаним наказом, зокрема, внесено зміни до форми податкової накладної (викладено в новій редакції) та порядку її заповнення………………….
До розділу А податкової накладної вносяться дані щодо зворотної (заставної) тари. Вартість тари визначається у договорі (контракті) як зворотна (заставна) і не включається до бази оподаткування, а зазначається в графі X як загальна сума коштів, що підлягають сплаті.
[Пункт 16 доповнено підпунктом 9 згідно з Наказом Міністерства фінансів України N 276 від 23.02.2017 р. Зміни діють з 01.03.2017 р.]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053600000000001