Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Оформление студентов ПТУ на практику

Відправлено користувачем cherservik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Нужно на практику взять двух студентов ПТУ, как им правильно записать наименование профессии в трудовой книжке?
1. "Електрогазозварник"?Так и писать?
2. 50% зп студентам на руки 50% ПТУ на р/с?
Какие еще особенности?
Quote
Монна Нонна
2. 50% ПТУ незаконно

А если я всю сумму зп перечислю на ПТУ, а они пусть сами выдают только 50%?


Quote
cherservik
Quote
Монна Нонна
2. 50% ПТУ незаконно

А если я всю сумму зп перечислю на ПТУ, а они пусть сами выдают только 50%?
Еще более незаконно smiling smiley
Нельзя перечислять зарплату человека кому-либо другому, кроме его самого.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Чому ж не можна? Дивлячись як прописано в договорі з ПТНЗ:

Згідно з п. 17 Порядку № 992 (Про затвердження Порядку надання робочих місць
для проходження учнями, слухачами
професійно-технічних навчальних закладів виробничого
навчання та виробничої практики )
передбачено, що за фактично виконаний обсяг робіт учнями, слухачами за період практики відповідно до виробничих завдань підприємство нараховує їм заробітну плату згідно з установленими системами оплати праці за нормами, розцінками, ставками (окладами) з урахуванням коефіцієнтів, доплат і надбавок. Нараховані учням кошти переводяться для виплати на рахунок ПТНЗ або виплачуються їм безпосередньо підприємством. Також умовами договору про проходження практики може бути передбачено, що 50% нарахованої заробітної плати учнів ПТНЗ спрямовується на рахунок навчального закладу, а 50% виплачується практиканту.

Якщо ви не включали його до штату, то в трудову книжку можна не вносити запис. Тільки виробничу характеристику надати.
Все це прекрасно, але КЗпП та Закон про оплату праці мають вищу юридичну силу, ніж порядки.
Та й про права людини не слід забувати. Ми вже давно не в СРСР, рабство відмінили.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Я когда заключаю договор с ПТУ на практикантов, относительно пункта про оплату пишу что "з пунктом .... не погоджуюся",т.е практикант проходит практику безоплатно! отношения с практикантом оформляю наказом!
Quote
v_kov1982
Я когда заключаю договор с ПТУ на практикантов, относительно пункта про оплату пишу что "з пунктом .... не погоджуюся",т.е практикант проходит практику безоплатно! отношения с практикантом оформляю наказом!

прелестно! точно рабство...приказ на работу есть, а оплаты нЭма grinning smiley
Какая суть практики? Звонят на предприятие сами ПТУ, просят организовать практику. Это значит, работника за ними закрепи, не дай Бог куда влезут, ответственность несет предприятие за них. Работы от них - по сути никакой, это обучение для них. Они даже не ходят толком. Приходят в последний день - чтоб закрыть им характеристику и печать поставить.
Единственный плюс - среди толпы можно присмотреть будущего сотрудника и предложить ему работу потом. Бывают действительно талантливые ребята. Но это - 1 человек из группы.
Quote
Lin@
Quote
v_kov1982
Я когда заключаю договор с ПТУ на практикантов, относительно пункта про оплату пишу что "з пунктом .... не погоджуюся",т.е практикант проходит практику безоплатно! отношения с практикантом оформляю наказом!

прелестно! точно рабство...приказ на работу есть, а оплаты нЭма grinning smiley
плюс 1
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030400000000008