Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Клієнт-банк Аваль

Відправлено користувачем MarinaIF 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Клієнт-банк Аваль
Хочемо поміняти банк. Як враження від роботи з Аваль? Як там клієнт-банк?
Re: Клієнт-банк Аваль
Quote
MarinaIF
Хочемо поміняти банк. Як враження від роботи з Аваль? Як там клієнт-банк?

Такий же, як в інших 89 комерційних банках країни.

- Питання: В якому банку зараз маєте рахунок?
Щоб було з чим зрівнювати..


Re: Клієнт-банк Аваль
Наразі, найтупіший клієнт-банк, з яким мав справу, - у тепер вже російського укрсоцбанку.
В авалі нормальний клієнт-банк.
Але хіба це найприорітетніший критерій вибору?
Re: Клієнт-банк Аваль
Quote
olex
Наразі, найтупіший клієнт-банк, з яким мав справу, - у тепер вже російського укрсоцбанку.
В авалі нормальний клієнт-банк.
Але хіба це найприорітетніший критерій вибору?
Від клієнт-банка багато чого залежить.
В УкрСибі клієнт-банк не відображає реальну картину по рахунках, треба чекати хвилин 30.
А якщо потрібно швидко поганяти мільони по рахунках 3-4 підприємств, доводиться все рахувати вручну - куди що пішло і скільки грошей зараз на рахунку. Тож півдня займаєшся тільки банком.
В Авалі КБ такий самий по фасону, як і в УкрСибі, але там цифри міняють оперативніше.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Клієнт-банк Аваль
Quote
MarinaIF
Хочемо поміняти банк. Як враження від роботи з Аваль? Як там клієнт-банк?

Мне не нравится Аваль. Я увела всех своих в Ощад, Укрсиб, ОТП. Есть фирма в Привате. Большой разницы в клиент-банках не вижу.
Re: Клієнт-банк Аваль
У меня Сбєрбанк Расеи smiling smiley
Их клиент-банк работает в браузере.
Можно, где угодно находиться, і смотреть ситуацію по счетам.

- Уточните в своём банке.. есть ли у них, кроме ТУПОЙ версии Клиент-банка.. еще и браузерная версия, работающая соответственно в интернет-браузере.
Это небо и земля. Вы забудете что такое Клиент-банк.

Единственное, что меня иногда достаёт, так это, необходимость не обращать внимание на вечные глюки JAVA.
Re: Клієнт-банк Аваль
И естественно, кроме "смотреть ситуацию по счетам", можно как в самом Клиент-банке, полноценно осуществлять платежи.
Re: Клієнт-банк Аваль
Quote
Монна Нонна
Quote
olex
Наразі, найтупіший клієнт-банк, з яким мав справу, - у тепер вже російського укрсоцбанку.
В авалі нормальний клієнт-банк.
Але хіба це найприорітетніший критерій вибору?
Від клієнт-банка багато чого залежить.
В УкрСибі клієнт-банк не відображає реальну картину по рахунках, треба чекати хвилин 30.
А якщо потрібно швидко поганяти мільони по рахунках 3-4 підприємств, доводиться все рахувати вручну - куди що пішло і скільки грошей зараз на рахунку. Тож півдня займаєшся тільки банком.
В Авалі КБ такий самий по фасону, як і в УкрСибі, але там цифри міняють оперативніше.

Мне в Укрсиб не нравится работа с валютой, зачисление на грн счет продажи ведется по правилам учета, эдак начала 90-х годов, приходится переделывать ручками. В ОТП намного удобней (конечно это если есть валютные обороты)
Re: Клієнт-банк Аваль
КБ, работающие на java, считаются устаревшими. Все от них уходят.
Re: Клієнт-банк Аваль
Quote

- Уточните в своём банке.. есть ли у них, кроме ТУПОЙ версии Клиент-банка.. еще и браузерная версия, работающая соответственно в интернет-браузере.
Это небо и земля. Вы забудете что такое Клиент-банк
Как раз о браузерной версии УкрСиба я и рассказала.
У них все транзакции проходят через Харьков, поэтому ты можешь прогнать деньги по кругу три раза, а они только через 30-40 минут покажут все это в е-банкинге smiling smiley Но если ты ошибешься и сделаешь платежку на 10 грн больше, чем остаток по счету на момент ее прохождения, вся твоя цепочка остановится.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Клієнт-банк Аваль
Quote
olex
КБ, работающие на java, считаются устаревшими. Все от них уходят.
Боаузерные версии вроде как все на java.

Ничего никто нового не сделал.

Просто мне в браузере работать гораздо удобнее, чем в обычном Клиент-банке.
Чем меньше установленного хлама на ПК, тем лучше.
Re: Клієнт-банк Аваль
Quote
Монна Нонна
Quote

- Уточните в своём банке.. есть ли у них, кроме ТУПОЙ версии Клиент-банка.. еще и браузерная версия, работающая соответственно в интернет-браузере.
Это небо и земля. Вы забудете что такое Клиент-банк
Как раз о браузерной версии УкрСиба я и рассказала.
У них все транзакции проходят через Харьков, поэтому ты можешь прогнать деньги по кругу три раза, а они только через 30-40 минут покажут все это в е-банкинге smiling smiley Но если ты ошибешься и сделаешь платежку на 10 грн больше, чем остаток по счету на момент ее прохождения, вся твоя цепочка остановится.

Значит банк банку рознь.. даже в плане их клиент-банков.
К моему банку у меня нет претензий в этом плане.

Всё вижу в режиме реального времени, без опозданий и всё соответствует реальности.
Аваль - the best!
Re: Клієнт-банк Аваль
З Авалем працюємо вже 13 років. Дуже задоволена і міняти не збираємося (були рахунки в приваті, Укрсоц, мега). Найбільше подобається оперативність проведення коштів - 2 години і гроші вже на інший рахунок зараховані. Списують і відображають у виписці протягом 10-15 хвилин. Є онлайн версія клієнтбанка - можете зайти з будь-якого компа, як вам зручно. Комісію списують місяць у місяць, а не наступного, як у приваті. Система безпеки на рівні - на нового контрагента значну суму з вашого рахунку не спишуть без уточнення. Виписки особисто мені зрозуміліші і зручніші, ніж у приваті. Дуже рекомендую Аваль.
+100%
Ми працюємо 9 років з Авалем.)))
Quote
Natik
З Авалем працюємо вже 13 років. Дуже задоволена і міняти не збираємося (були рахунки в приваті, Укрсоц, мега). Найбільше подобається оперативність проведення коштів - 2 години і гроші вже на інший рахунок зараховані. Списують і відображають у виписці протягом 10-15 хвилин. Є онлайн версія клієнтбанка - можете зайти з будь-якого компа, як вам зручно. Комісію списують місяць у місяць, а не наступного, як у приваті. Система безпеки на рівні - на нового контрагента значну суму з вашого рахунку не спишуть без уточнення. Виписки особисто мені зрозуміліші і зручніші, ніж у приваті. Дуже рекомендую Аваль.
у мене і ОТП і Аваль і Приват і Аркада.
зараз у Аваля нова нова версія КБ "Райффайзен бізнес онлайн" не на платформі java., коли була джава я плювалась , дуже не зручно було. Зараз все гуд. В Аваль треба носити все ножками, а це дуже не зручно. Зараз вони намагаються включити систему , щоб завантажувати через інтерент - банкінг всі документи , але дуже слабо просувається справа.

ОТП - клієнт- банк як клієнт-банк, зрічно, оперативно. Але коли з/п , то чомусь довгенько. Є можливість працювати і з модулем і через інтернет. З модулем мені зручніше. В інтеренті знову таки ця java.
Аркада- краще помовчу, тільки через модуль, зараз теж намагаються перенести на інтерент ресурс.
Приват банк - дуже зручно в плані відображає дуже багато різно інформації, як по ЗЕД, так і по рахунках. Через КБ можна отриамти різні довідки. Але для мене мінусом є те, що не можна відкликати платіж (але зараз багато банків переходить на систему оплати моментально ), немає живого спілкування з операціоністами, коли щось не гаразд, то поки знайдеш з ким спілкуватися проходить багато часу.
Ми на платформі Java працюємо і все good.)
Re: Клієнт-банк Аваль
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
у мене і ОТП і Аваль і Приват і Аркада.
зараз у Аваля нова нова версія КБ "Райффайзен бізнес онлайн" не на платформі java., коли була джава я плювалась , дуже не зручно було. Зараз все гуд. В Аваль треба носити все ножками, а це дуже не зручно. Зараз вони намагаються включити систему , щоб завантажувати через інтерент - банкінг всі документи , але дуже слабо просувається справа.

ОТП - клієнт- банк як клієнт-банк, зрічно, оперативно. Але коли з/п , то чомусь довгенько. Є можливість працювати і з модулем і через інтернет. З модулем мені зручніше. В інтеренті знову таки ця java.
Аркада- краще помовчу, тільки через модуль, зараз теж намагаються перенести на інтерент ресурс.
Приват банк - дуже зручно в плані відображає дуже багато різно інформації, як по ЗЕД, так і по рахунках. Через КБ можна отриамти різні довідки. Але для мене мінусом є те, що не можна відкликати платіж (але зараз багато банків переходить на систему оплати моментально ), немає живого спілкування з операціоністами, коли щось не гаразд, то поки знайдеш з ким спілкуватися проходить багато часу.

Ага, "немає живого спілкування з операціоністами, коли щось не гаразд, то поки знайдеш з ким спілкуватися проходить багато часу", мне це теж напрягаєangry smiley.
Re: Клієнт-банк Аваль
Quote
Natik
З Авалем працюємо вже 13 років. Дуже задоволена і міняти не збираємося (були рахунки в приваті, Укрсоц, мега). Найбільше подобається оперативність проведення коштів - 2 години і гроші вже на інший рахунок зараховані. Списують і відображають у виписці протягом 10-15 хвилин. Є онлайн версія клієнтбанка - можете зайти з будь-якого компа, як вам зручно. Комісію списують місяць у місяць, а не наступного, як у приваті. Система безпеки на рівні - на нового контрагента значну суму з вашого рахунку не спишуть без уточнення. Виписки особисто мені зрозуміліші і зручніші, ніж у приваті. Дуже рекомендую Аваль.

Найбільше подобається оперативність проведення коштів - 2 години і гроші вже на інший рахунок зараховані.

2 години??? В Ощаду максимум 10 хв.
Re: Клієнт-банк Аваль
Quote
Sonar
Quote
Natik
З Авалем працюємо вже 13 років. Дуже задоволена і міняти не збираємося (були рахунки в приваті, Укрсоц, мега). Найбільше подобається оперативність проведення коштів - 2 години і гроші вже на інший рахунок зараховані. Списують і відображають у виписці протягом 10-15 хвилин. Є онлайн версія клієнтбанка - можете зайти з будь-якого компа, як вам зручно. Комісію списують місяць у місяць, а не наступного, як у приваті. Система безпеки на рівні - на нового контрагента значну суму з вашого рахунку не спишуть без уточнення. Виписки особисто мені зрозуміліші і зручніші, ніж у приваті. Дуже рекомендую Аваль.

Найбільше подобається оперативність проведення коштів - 2 години і гроші вже на інший рахунок зараховані.

2 години??? В Ощаду максимум 10 хв.
10 хвилин між банками?
Це фантастика smiling smiley
Якщо рахунки одному банку - то Приват моментально перераховує

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Клієнт-банк Аваль
Quote
don2000
Quote
olex
КБ, работающие на java, считаются устаревшими. Все от них уходят.
Боаузерные версии вроде как все на java.

Ничего никто нового не сделал.

Просто мне в браузере работать гораздо удобнее, чем в обычном Клиент-банке.
Чем меньше установленного хлама на ПК, тем лучше.
Вот Аваль, например, уже отказался от java. Стало гораздо быстрее. Речь идет именно о браузерных версиях.
Все лидирующие производители браузеров отказались от поддержки java-апплетов. А держать на компьютере особые устаревшие версии браузеров только для работы с клиент-банками - это минус мобильности и удобству...
Re: Клієнт-банк Аваль
Quote
Монна Нонна
Quote
Sonar
Quote
Natik
З Авалем працюємо вже 13 років. Дуже задоволена і міняти не збираємося (були рахунки в приваті, Укрсоц, мега). Найбільше подобається оперативність проведення коштів - 2 години і гроші вже на інший рахунок зараховані. Списують і відображають у виписці протягом 10-15 хвилин. Є онлайн версія клієнтбанка - можете зайти з будь-якого компа, як вам зручно. Комісію списують місяць у місяць, а не наступного, як у приваті. Система безпеки на рівні - на нового контрагента значну суму з вашого рахунку не спишуть без уточнення. Виписки особисто мені зрозуміліші і зручніші, ніж у приваті. Дуже рекомендую Аваль.

Найбільше подобається оперативність проведення коштів - 2 години і гроші вже на інший рахунок зараховані.

2 години??? В Ощаду максимум 10 хв.
10 хвилин між банками?
Це фантастика smiling smiley
Якщо рахунки одному банку - то Приват моментально перераховує


Між какими банками? Ви що самі писали?: "проведення коштів - 2 години" проведення - це значить кошти "ушли" !!! А коли вони дійшли до іншого, це вже залежить від СЕП - тут жоден банк - не вказівка, бо СЕП проводить Нацбанк, якщо ті "не байдикують", то теж - до 10 хв.
У меня деньги с Приватбанка на другие счета в других банках обычно в течении 40 минут зачисляются. Соглашусь, что если в Привате возникла какая-то проблема, решить ее с их некомпетентными операторами очень сложно. банк Пивденный- как советский союз- бумажки, бумажки и бумажки, но валюту они покупают оперативно и по хорошему курсу. С Авалем работала, "тяжеловатые" они, но очень порядочные.
Quote
Klubnika
. С Авалем работала, "тяжеловатые" они, но очень порядочные.
До недавного временти тоже так считала, но вот в январе у меня списалась какая-то комиссия 150 грн за бумажные платежка, и вот уже 4 месяца пишу им письма чтобы вернули денюжку , а они ни гу-гу.
тут у меня уже дело принципа.
Re: Клієнт-банк Аваль
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
Quote
Klubnika
. С Авалем работала, "тяжеловатые" они, но очень порядочные.
До недавного временти тоже так считала, но вот в январе у меня списалась какая-то комиссия 150 грн за бумажные платежка, и вот уже 4 месяца пишу им письма чтобы вернули денюжку , а они ни гу-гу.
тут у меня уже дело принципа.

Я тоже, 6 лет были в Авале, потом две недели мытарили с покупкой валюты, чуть контракт не сорвался, и после этого попрощались с Авалем.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
Quote
Klubnika
. С Авалем работала, "тяжеловатые" они, но очень порядочные.
До недавного временти тоже так считала, но вот в январе у меня списалась какая-то комиссия 150 грн за бумажные платежка, и вот уже 4 месяца пишу им письма чтобы вернули денюжку , а они ни гу-гу.
тут у меня уже дело принципа.

Я в таких случаях сбрасываю им копию жалобы в НБУ, всегда работает если какие-то мульки winking smiley
Приватбанковский клиент-банк кто-то считает нормальным? Повезло, я плююсь, когда приходится в нём работать, лично мне не понятно его логика.
Ещё дурацкий Клиент-Банк у Кредо Банка. Хотя сам банк вроде ничего.

А Аваль замечательный Клиент-Банк. Логично понятный даже тем, кто раньше ним не пользовался. И с Джавой у меня никогда проблем не было, правда, у директора были, но он какими-то странными браузерами пользуется. Только есть нюанс. Лёгкий Клиент-Банк и нормальный банк - это не одно и тоже. Хотя, Аваль ничего так, и валютный отдел нормальный, и с операционистами всегда можно связаться (хоть это и не всегда просто winking smiley). Только очень много зависит от отделения. Подольское и Голосеевское - вполне нормальные, а вот отделение на Леси Украинки - это жесть. Пару лет назад с ними работала, так там чтобы попасть в банк, надо было пройти три уровня охраны.
Зараз Аваль переїхав з Лесі Українки на Кутузова, там ці рівні охорони прибрали, але потрапити є можливість тільки до 16.00, при цьому з 14.00.до 15.00. в них обід.
Зараз КБ працює на іншій платформі мені подобається.

А чим Приватбанк не зрозумілий? Принцип один у всіх.
Сам Приват не люблю, але КБ в них дуже інформативний.
Наприклад, в мене експорт по ЗЕД, я там бачу чи він правильно закрився, є інформація коли по ньому терміни спливають, зручно, що завантажив будь-який документ через КБ і все, не треба носити папірці.
Те ж по імпорту, бачу що до чого.І в Приваті в мене компетентна жіночка по ЗЕД, обмінялись телефонами мобільними, які питання/консультації вона дає толково.
Мы открывали расчетный счет на Мечникова 2, там на 4 этаже есть отделение открытия счетов. Хотя по факту операционисты находяться на Пирогова.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00071699999999997