Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Штамп

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Штамп
Ми використовуємо досі при оформленні відряджень посвідчення про відрядження. Працівник їздив і завжди привозив посвідки відмічені печатками, а це привіз посвідки відмічені штампами. На відтиску є назва підприємства і адреса. Зараз посвідчення про відрядження відмінили, але ми їх використовуємо. Я так думаю, що можна їх використати, з відмітками штампу????
Re: Штамп
Якщо їх відмінили, то кому яке діло, які апплікації на ньому наставлені? Кого це може зацікавити, крім вас? smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Штамп
Дякую!!! Ніяких наказів з цього приводу писати не треба???)


Re: Штамп
Хто його буде читати і навіщо, якщо самі посвідчення нікому не потрібні? smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Штамп
Re: Штамп
Доброго дня! Ми теж ще використовуємо посвідчення про відрядження. Підкажіть будь ласка, якщо без посвідчень, я так розумію для оформлення відрядних достатньо наказу про відрядження. А до авансового звіту підшиваєте якісь копії документів (наказ, видаткові накладні...)?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031799999999998