Волонтеры узнали, кто планировал провальную операцию вагнеровцев в Сирии Украинцы перестанут пользоваться отчеством. Его решили отменить Озимые в Украине взошли почти на 100% Горняки трех шахт едут в Киев требовать выплатить зарплаты Каким будет курс доллара на этой неделе – валютные качели Стали известны самые большие продуктовые сети Украины Четыре года назад «Беркут» штурмовал Майдан в Киеве В Минэнерго боятся запуска Северного потока-2 Власти Киева начали тотальную проверку перевозчиков Тарифы на вывоз мусора планируют повысить в два раза
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Обов'якова реєстрація платником ПДВ

Відправлено користувачем ELNik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
якщо я 20.06 подам заяву 1-ПДВ, так як вже є обсяг реалізації 1 млн грн, то мене повинні зароеєструвати платником ПДВ на протязі 3 робочих днів?
так і є на практиці як в інструкції вказано?
дякую
Подаёте заявку с подтверждающими документами на 1 млн.грн. и после трёх дней смотрите в реестре пдв.
Какие еще подтверждающие документы???!!!! smiling bouncing smiley


Положення
про реєстрацію платників податку на додану вартість


З метою підтвердження достовірності відомостей про відповідність особи вимогам, визначеним статтею 180, пунктом 181.1 статті 181, пунктом 182.1 статті 182 та пунктом 183.7 статті 183 розділу V Кодексу, така особа відповідно до підпункту 20.1.2 пункту 20.1 статті 20 розділу I Кодексу, пункту 73.3 статті 73 розділу II Кодексу подає до контролюючого органу документи, що підтверджують такі відомості.

(абзац третій пункту 3.8 із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства фінансів України від 31.08.2015 р. N 747)
какое еще положение???
ПКУ
Стаття 183. Порядок реєстрації платників податку

183.1. Будь-яка особа, що підлягає обов'язковій реєстрації як платник податку, подає до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) реєстраційну заяву.

где вы тут видите какие то там подтверждающие документы????
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000455