Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Розбіжність сум

Відправлено користувачем Brook 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Розбіжність сум
Доброго дня.
ФОП 3 група Єдиний податок.
У акті виконаних робіт вартість робіт 2000,86 коп., але на рахунок прийшло 2000,26 коп. Чи необхідно змінити Акт і вказати там суму що прийшла на рахунок? Які наслідки може спричинити розбіжність суми вказаної в Акті виконаних робіт і тією що надійшла на рахунок?
Докую !
Re: Розбіжність сум
Я не бачу ніяких наслідків smiling smiley
Просто буде в обліку заборгованість 60 коп, поки ви її не врегулюєте - або вам доплатять або ви зміните акт.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Розбіжність сум
они должны доплатить 50 копеек


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)


Re: Розбіжність сум
Як це відобразити у книзі обліку? І при перевірці податковою чи є це підставою для штрафу?
Re: Розбіжність сум
У ФОПов же кассовый метод определения дохода, тобто доход приходуете в Книгу датой поступления денег.
Я бы записала в Книгу 2000,26.
Если это постоянный контрагент, то можно позвонить и сказать, что они ошиблись на 0,60, при следующем перечислении пусть учтут.Когда доперечислят 0,60 - тогда дооприходуете.
А если разовый контрагент, то на такую смешную сумму можно и забить.....это ж просто бухгалтер сослепу тыкнул пальцем не в 8, а в 2......
Re: Розбіжність сум
Доброго дня!
Ситуація наступна: рахунок і акт від постачальника (оригінал наявний) проведений в лютому на суму 13000,00, оплатили ми лише 8000,00. Заборгованість складає 5000,00. Але сьогодні по звірці з постачальником вияснилось, що у нього дана операція закрита актом на суму 8000,00 грн. Які зміни в 1с слід зробити мені? Прошу допомоги як новачку, за що буду дуже вдячна!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000347