Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Поворотня фінансова допомога

Відправлено користувачем Rozzza 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день.Подскажите пожалуйста,на предприятие учредитель дал фин помощь,по договору должны были вернуть в течении года.Ее не вернули.Я так понимаю теперь на нее начисляется налог на прибыль. Подскажите пожалуйста,мои дальнейшие действия.спасибо.
На даний час поворотну фінансову позику вже можна надавати хоч на тридцять років. Тому просто переробіть договір на той термін , що вам потрібен (наприклад 5-10 років).Така сума ні буде включатись ні в витрати ні в дохід по закінченню року.. Або якщо хочете , внесення в касу підприємства (повернення поворотної фінансової позики старої і в той же день з каси видайте нову за новим договором на більший термін).
Quote
astel
На даний час поворотну фінансову позику вже можна надавати хоч на тридцять років. Тому просто переробіть договір на той термін , що вам потрібен (наприклад 5-10 років).Така сума ні буде включатись ні в витрати ні в дохід по закінченню року.. Або якщо хочете , внесення в касу підприємства (повернення поворотної фінансової позики старої і в той же день з каси видайте нову за новим договором на більший термін).
Фін допомого була проведена у червні 2016 року,на цей період теж розповсюджується те,що можна її видавати хоч на 5-10 років?.Дякую.


Quote
Rozzza
Quote
astel
На даний час поворотну фінансову позику вже можна надавати хоч на тридцять років. Тому просто переробіть договір на той термін , що вам потрібен (наприклад 5-10 років).Така сума ні буде включатись ні в витрати ні в дохід по закінченню року.. Або якщо хочете , внесення в касу підприємства (повернення поворотної фінансової позики старої і в той же день з каси видайте нову за новим договором на більший термін).
Фін допомого була проведена у червні 2016 року,на цей період теж розповсюджується те,що можна її видавати хоч на 5-10 років?.Дякую.

розповсюджується з січня 2015року
Всем большое спасибо,очень помогли.smiling smiley
На даний час поворотну фінансову позику вже можна надавати хоч на тридцять років. Тому просто переробіть договір на той термін , що вам потрібен (наприклад 5-10 років).Така сума ні буде включатись ні в витрати ні в дохід по закінченню року.

А если юрлицо на едином налоге -тоже можно на 5-10 лет заключать такой договор ?????
Quote
rorchik
На даний час поворотну фінансову позику вже можна надавати хоч на тридцять років. Тому просто переробіть договір на той термін , що вам потрібен (наприклад 5-10 років).Така сума ні буде включатись ні в витрати ні в дохід по закінченню року.

А если юрлицо на едином налоге -тоже можно на 5-10 лет заключать такой договор ?????

заключать то можно..
но если через год не вернуть..... то заплати налоги и спи спокойно..
я так понимаю... поправьте , если я что-то пропустила
Quote
Ostap
Quote
rorchik
На даний час поворотну фінансову позику вже можна надавати хоч на тридцять років. Тому просто переробіть договір на той термін , що вам потрібен (наприклад 5-10 років).Така сума ні буде включатись ні в витрати ні в дохід по закінченню року.

А если юрлицо на едином налоге -тоже можно на 5-10 лет заключать такой договор ?????

заключать то можно..
но если через год не вернуть..... то заплати налоги и спи спокойно..
я так понимаю... поправьте , если я что-то пропустила

Ну, налога на прибыль с финпомощи уже 2,5 года как нет........ плательщикам НнП уже пора привыкнуть smiling smiley
Платится только единый налог 1-3 групп - п. 3 п. 292.11 НКУ

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Quote
Ostap
Quote
rorchik
На даний час поворотну фінансову позику вже можна надавати хоч на тридцять років. Тому просто переробіть договір на той термін , що вам потрібен (наприклад 5-10 років).Така сума ні буде включатись ні в витрати ні в дохід по закінченню року.

А если юрлицо на едином налоге -тоже можно на 5-10 лет заключать такой договор ?????

заключать то можно..
но если через год не вернуть..... то заплати налоги и спи спокойно..
я так понимаю... поправьте , если я что-то пропустила

Ну, налога на прибыль с финпомощи уже 2,5 года как нет........ плательщикам НнП уже пора привыкнуть smiling smiley
Платится только единый налог 1-3 групп - п. 3 п. 292.11 НКУ

ну единый налог , если не вернули в течение года есть же...
ну так пусть вернут..шо им трудно?grinning smiley
Quote
Ostap
Quote
Монна Нонна
Quote
Ostap
Quote
rorchik
На даний час поворотну фінансову позику вже можна надавати хоч на тридцять років. Тому просто переробіть договір на той термін , що вам потрібен (наприклад 5-10 років).Така сума ні буде включатись ні в витрати ні в дохід по закінченню року.

А если юрлицо на едином налоге -тоже можно на 5-10 лет заключать такой договор ?????

заключать то можно..
но если через год не вернуть..... то заплати налоги и спи спокойно..
я так понимаю... поправьте , если я что-то пропустила

Ну, налога на прибыль с финпомощи уже 2,5 года как нет........ плательщикам НнП уже пора привыкнуть smiling smiley
Платится только единый налог 1-3 групп - п. 3 п. 292.11 НКУ

ну единый налог , если не вернули в течение года есть же...

Но вопрос задан был плательщиком налога на прибыль smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Ostap
ну так пусть вернут..шо им трудно?grinning smiley
А пусть не живут в долг grinning smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
я про вернут-возьмутgrinning smiley
Добрый день!Подскажите ООО хочет дать возвратную фин помощь ФЛП (на едином налоге 3 гр, без НДС)...есть ли какие-то особенности?Для ООО,как я поняла - нет, а единщику главное вернуть назад помощь в течении года.Ничего ли я не пропустила?
НДФЛ и ВС не будет?и в 1 ДФ ООО должно показывать эту фин. помощь?Заранее спасибо.
1ДФ не показываю это не доход и налогов там нет
мало ли что они там разъяснили, нету тут дохода, и роли налогового агента нет, и штрафов нет, сколько можно десятков лет это обсуждать.
классификатор ничего не означает
За якою ознакою доходу відображається у податковому розрахунку ф. 1ДФ сума поворотної фінансової допомоги, яка надається на адресу ФОП?
Відповідь
Коротка.
Сума поворотної фінансової допомоги, яка надається суб’єктом господарювання на адресу фізичної особи – підприємця або фізичної особи відображається у податковому розрахунку за ф. 1ДФ під ознакою доходу «153».
Повна.
Відповідно до п.п. 14.1.257 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) поворотна фінансова допомога - це сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсацій у вигляді плати за користування такими коштами, та є обов’язковою до повернення.
Згідно з п.п. 165.1.31 п. 165.1 ст. 165 ПКУ до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається основна сума поворотної фінансової допомоги, наданої платником податку іншим особам, яка повертається йому, основна сума поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку.
Відповідно до Довідника ознак доходів, наведеного у додатку до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4, основна сума поворотної фінансової допомоги, наданої платником податку іншим особам, яка повертається йому, основна сума поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку відображається у податковому розрахунку за ф. 1ДФ під ознакою доходу «153».
Отже, сума поворотної фінансової допомоги, яка надається суб’єктом господарювання на адресу фізичної особи – підприємця або фізичної особи, відображається у податковому розрахунку за ф. 1ДФ під ознакою доходу «153».
Це ісключітєльно їхні забаганки - сьодня ця інфа єсть,
а завтра її можить не буть, бо вони схаменуцця і поймуть
шо трєбують незаконне tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
не отображается єто в 1дф, не морочьте голову, простыни постить
поняла,всем спасибо
там же много чего дурного в том классификаторе есть. но надо смотреть не классификатор, а есть ли обязанность отображать.
Вот код 133 посмотрите, никто ж его не думает отображать, не смотря на то, что код есть)
муж директор выдает фин помощь жене сотруднику, не нужно никакие дов-ти на подписание договора? каждый подпсиыввет от себя?
директор хочет вернуть фин помощь 400 000 грн со своей карты на р/с предприятия, я так понимаю тут нет ограничений по сумме? это считаетяс безналичный возврат?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042400000000009