Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кому уже припыняли регистрацию НН?

Відправлено користувачем Нат 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 32 з 42    Сторінки: ПершаПопередні2728293031323334353637НаступнаОстання
все как вы пишите, но лимита нет, я не пополняла, и не вижу что она зарегистрирована в реестре, только вижу реєстрація перевищення одна строка с минусом другая с плюсом
Quote
Шустрик
А у вас на момент тієї реєстрації який ліміт був?!?!?!
Від'ємний, позитивний, і якшо позитивний, то чи достатній
для реєстрації розблокованих?!?!?!
На момент розблокування ліміт був достатнім для реєстрації окремо взятої ПН, але на всі разом не вистачало.

Quote
alenat
Вы заблокированные НН отправили снова на регистрацию и под каким регистрационным № их зарегистрировали?
Когда происходит разблокировка НН, то их регистрируют под тем же №, что и при блокировке. Если № другой, у вас может быть задвоение НО.
Повторно відправили під новим номером з тією ж датою, зареєстрували за суму перевищення, ліміту було достатньо але його не чіпали.
Quote
alisona
письмо не подавала, все в жалобе описала, [buhgalter911.com] подправите как нужно без суда
спасибо


Quote
winswap
Quote
Шустрик
А у вас на момент тієї реєстрації який ліміт був?!?!?!
Від'ємний, позитивний, і якшо позитивний, то чи достатній
для реєстрації розблокованих?!?!?!
На момент розблокування ліміт був достатнім для реєстрації окремо взятої ПН, але на всі разом не вистачало.

Quote
alenat
Вы заблокированные НН отправили снова на регистрацию и под каким регистрационным № их зарегистрировали?
Когда происходит разблокировка НН, то их регистрируют под тем же №, что и при блокировке. Если № другой, у вас может быть задвоение НО.
Повторно відправили під новим номером з тією ж датою, зареєстрували за суму перевищення, ліміту було достатньо але його не чіпали.

Вы повторно отправили на регистрацию НН, по которой вам пришло уведомление, что регистрация разблокирована, но уже под другим номером ? да ? или я не правильно поняла ?
Quote
smal
У мене питання до тих, кому вже розблокували ПН.
Зареєстровані в серпні 2017 року ПН за червень 2017 року (зареєстрували за рішенням комісії) не відображаються у витягах з ЄРПН. Я, звісно, відправила їх контрагентам після реєстрації, і ті контрагенти, які користуються Медком, можуть побачити їх у реєстрі первинних документів за червень. А як бути тим контрагентам, яким не вдалося відправити розблоковані ПН? Як вони можуть їх знайти?
Розблоковані ПН з"являються у витягах на дату їх призупинення, тобто потрібно повторно відправляти витяги за ті дати коли ви подавали вказані ПН на реєстрацію
Quote
TamiA

Вы повторно отправили на регистрацию НН, по которой вам пришло уведомление, что регистрация разблокирована, но уже под другим номером ? да ? или я не правильно поняла ?
Ні, ситуація така по 4х податкових на 1го контрагента 2 ПН розблокували, і по 2 відмовили. Відмовили по податкових де першою подією була предоплата, хоча комплект документів був однаковий. При цьому таблицю з даним товаром нам уже погодили, тому ми сформували аналогічні ПН (тим по яким прийшла відмова) але під іншим номером і відправили їх повторно.
Quote
winswap
Quote
TamiA

Вы повторно отправили на регистрацию НН, по которой вам пришло уведомление, что регистрация разблокирована, но уже под другим номером ? да ? или я не правильно поняла ?
Ні, ситуація така по 4х податкових на 1го контрагента 2 ПН розблокували, і по 2 відмовили. Відмовили по податкових де першою подією була предоплата, хоча комплект документів був однаковий. При цьому таблицю з даним товаром нам уже погодили, тому ми сформували аналогічні ПН (тим по яким прийшла відмова) але під іншим номером і відправили їх повторно.
а те заблокированные стали , типа, ошибочные и в НО их не взяли ?
У меня разблокировали по решению комисии, ничего не отправляла повторно, автоматически зарегистрировало.
вы ее в реестре видите?
Quote
ganya
У меня разблокировали по решению комисии, ничего не отправляла повторно, автоматически зарегистрировало.
а в какой срок после принятия решения и как это отобразилось на лимите ?
Quote
TamiA
а те заблокированные стали , типа, ошибочные и в НО их не взяли ?
Так. Говорили про це зі своїм інспектором ПДВ, з її слів навіть не потрібно писати лист в ДПІ про те що відмовлені ПН були "помилкові" тому що вони не зареєстровані. В деці сума НО не задвоїна.
Quote
winswap
Quote
TamiA
а те заблокированные стали , типа, ошибочные и в НО их не взяли ?
Так. Говорили про це зі своїм інспектором ПДВ, з її слів навіть не потрібно писати лист в ДПІ про те що відмовлені ПН були "помилкові" тому що вони не зареєстровані. В деці сума НО не задвоїна.
спасибо.
Quote
TamiA
Quote
ganya
У меня разблокировали по решению комисии, ничего не отправляла повторно, автоматически зарегистрировало.
а в какой срок после принятия решения и как это отобразилось на лимите ?

Доброго дня!
Може комусь буде цікаво.
Пройшла процедуру розблокування. Хронологія:
Рішення прийнято 15.08.17 о 20.04. Одночасно з тим з'явилась податкова накладна у розділі СЕА ПДВ з типом операції "Реєстрація за рішенням комісії". У сонату прийшла квитанція №2: "Податкова накладна зареєстрована за рішенням комісії". Ліміту було достатньо, після реєстрації він зменшився на суму податкової накладної. Коли зробила запит до ЄРПН по цій накладній, отримала витяг, у якому вказано, що податкова зареєстрована тією датою, коли прийшла квитанція про призупинення.
Quote
Lyulya
Quote
TamiA
Quote
ganya
У меня разблокировали по решению комисии, ничего не отправляла повторно, автоматически зарегистрировало.
а в какой срок после принятия решения и как это отобразилось на лимите ?

Доброго дня!
Може комусь буде цікаво.
Пройшла процедуру розблокування. Хронологія:
Рішення прийнято 15.08.17 о 20.04. Одночасно з тим з'явилась податкова накладна у розділі СЕА ПДВ з типом операції "Реєстрація за рішенням комісії". У сонату прийшла квитанція №2: "Податкова накладна зареєстрована за рішенням комісії". Ліміту було достатньо, після реєстрації він зменшився на суму податкової накладної. Коли зробила запит до ЄРПН по цій накладній, отримала витяг, у якому вказано, що податкова зареєстрована тією датою, коли прийшла квитанція про призупинення.
спасибо, очень интересно.
а что это за раздел - "Одночасно з тим з'явилась податкова накладна у розділі СЕА ПДВ з типом операції "Реєстрація за рішенням комісії" - через какой документ он в Сонате виден ?
Quote
winswap
Quote
TamiA
а те заблокированные стали , типа, ошибочные и в НО их не взяли ?
Так. Говорили про це зі своїм інспектором ПДВ, з її слів навіть не потрібно писати лист в ДПІ про те що відмовлені ПН були "помилкові" тому що вони не зареєстровані. В деці сума НО не задвоїна.
Где гарантия, что через год они не насчитают штраф за несвоевременную регистрацию по неразблокированным НН? У налоговиков есть об этих НН все данные, НН в реестре есть, только в отдельной категории. В законе сказано, что по заблокированным надо подавать на разблокировку, а потом скарга или суд. Про повторную регистрацию одних и тех же НН ничего не сказано. Я бы не доверяла слепо словам инспектора, их к делу не пришьёшь...
Quote
TamiA

а что это за раздел - "Одночасно з тим з'явилась податкова накладна у розділі СЕА ПДВ з типом операції "Реєстрація за рішенням комісії" - через какой документ он в Сонате виден ?


Мова йшла про електронний кабінет платника податків. Я, як писали на форумі 911, практично жила в тому кабінеті з 4 серпня...
меня вот такие же "смутные сомнения" мучают....
Quote
Lyulya
Quote
TamiA

а что это за раздел - "Одночасно з тим з'явилась податкова накладна у розділі СЕА ПДВ з типом операції "Реєстрація за рішенням комісії" - через какой документ он в Сонате виден ?


Мова йшла про електронний кабінет платника податків. Я, як писали на форумі 911, практично жила в тому кабінеті з 4 серпня...
спасибо, поняла, я там тоже чаще, чем в 1С уже....
Quote
alenat
Где гарантия, что через год они не насчитают штраф за несвоевременную регистрацию по неразблокированным НН? У налоговиков есть об этих НН все данные, НН в реестре есть, только в отдельной категории. В законе сказано, что по заблокированным надо подавать на разблокировку, а потом скарга или суд. Про повторную регистрацию одних и тех же НН ничего не сказано. Я бы не доверяла слепо словам инспектора, их к делу не пришьёшь...
У нас є всі документи щоб показати що по вказаній операції відображено правильні зобов"язання. ПН зареєстровані в строк згідно закону про перенесення граничних строків реєстрації ПН за червень. Так, в реєстрі наявна призупинена ПН але вона "помилкова" і не може бути виправлена РК тому що не зареєстрована.
І головне це погодив керівник.
Quote
winswap
Quote
alenat
Где гарантия, что через год они не насчитают штраф за несвоевременную регистрацию по неразблокированным НН? У налоговиков есть об этих НН все данные, НН в реестре есть, только в отдельной категории. В законе сказано, что по заблокированным надо подавать на разблокировку, а потом скарга или суд. Про повторную регистрацию одних и тех же НН ничего не сказано. Я бы не доверяла слепо словам инспектора, их к делу не пришьёшь...
У нас є всі документи щоб показати що по вказаній операції відображено правильні зобов"язання. ПН зареєстровані в строк згідно закону про перенесення граничних строків реєстрації ПН за червень. Так, в реєстрі наявна призупинена ПН але вона "помилкова" і не може бути виправлена РК тому що не зареєстрована.
І головне це погодив керівник.
У меня есть две НН, по которым отказали в разблокировке, когда уже приняли таблицу. Все последующие НН регистрируются нормально. Если я сейчас буду повторно регистрировать эти 2 НН, то придётся заплатить штраф за несвоевременную регистрацию. Вам повезло, что попали под закон о продлении регистрации.
winswap, величезне дякую!!!
Quote
alisona
я так и не поняла, отправила налоговую - она заблокирована, подала документы -комиссия отказала, подала жалобу - пришло решение налоговую зарегистрировать, когда сдавала декларацию лимит списался как реєстрація перевищення + 200 000 дата 18.07.17,
вчера смотрю в кабинете, там реєстрація перевищення + 200 000 дата 15.08.17, реєстрація перевищення - 200 000 дата 15.08.17, но я не вижу что налоговая есть в реестре, что дальше???

В якому реєстрі Ви не бачите? В реєстрі первинних документів вона є, а у витяг з ЄРПН потрапляє датою відправки на реєстрацію. Почитайте вище відповідь winswap.
я не вижу ее в электронном кабинете у меня нет реестра первинних документыв
Quote
alisona
я не вижу ее в электронном кабинете у меня нет реестра первинних документыв

Спробуйте затягнути в ексель з реєстру усі податкові накладні за червень (вибрати дату документу з 01.06.2017 по 30.06.2017 - якщо це податкова за червень). Буває, що не всі податкові коректно відображаються у кабінеті, а видно тільки за останній день і далі якісь старі документи.
В электронном кабинете этот реестр называется - реестр операций.
Кто писал жалобу по заблокированным налоговым сбросьте пожалуйста образец на ek.buh2017@gmail.com
подскажите пож-ста:
1. документы которые прикрепляем к пояснению для разблокировки НН сканировать с оригиналов? или копию заверять и сканировать?
2. "дохід від проведння діяльності за попередній період" - это какой период? июнь? или 2016 год?
1. я сканировала с оригиналов
Добрый день,подскажите в одну скаргу можно включать несколько налоговых накладных???
Quote
Ksenik
Добрый день,подскажите в одну скаргу можно включать несколько налоговых накладных???
ні. В одній скарзі Ви оскаржуєте одне рішення про зупинення реєстрації однієї ПН.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 32 з 42    Сторінки: ПершаПопередні2728293031323334353637НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000641