Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кому уже припыняли регистрацию НН?

Відправлено користувачем Нат 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 35 з 42    Сторінки: ПершаПопередні3031323334353637383940НаступнаОстання
Quote
byx-2008
Доброго времени суток. Сегодня заблокировали налоговую накладную. Захожу в электронный кабинет сформировать Повідомлення и додаткі , а документ J1312601 отсутствует в перечне. Что это может означать? Может кто то столкнулся с такой проблемой?
з 01.09 ніби новий бланк
Quote
Oxi
Quote
byx-2008
Доброго времени суток. Сегодня заблокировали налоговую накладную. Захожу в электронный кабинет сформировать Повідомлення и додаткі , а документ J1312601 отсутствует в перечне. Что это может означать? Может кто то столкнулся с такой проблемой?
з 01.09 ніби новий бланк
Так его пока наверно нет в базе.
може й нема
J1312602 - нова форма


Quote
Oxi
може й нема
J1312602 - нова форма
Дякую.
Куда подавать скаргу на решение комиссии? в налоговую на местах? районную? обласную?
Quote
buh_ua
Куда подавать скаргу на решение комиссии? в налоговую на местах? районную? обласную?

В Киев
Quote
Rita2017
Quote
buh_ua
Куда подавать скаргу на решение комиссии? в налоговую на местах? районную? обласную?

В Киев

а слать куда?
Доброго времени суток. Подскажите, где в медке находится бланк Повідомлення J1312601 ? Спасибо.
Такая ситуация:
1) Заблочино две НН на 110 и 40 тыс.грн НДС. Сумма по ним была списана с лимита датой Деки.
2) Когда разблочили первую, было 10 тыс. лимита, стало -100 тыс. Потом разблочили вторую, но лимит никак не отреагировал.
3) Сейчас за счет оплаты декларации и Налогового кредита лимит -70 тысяч.
Вопрос: На сколько нужно пополнить счет что-бы все стало на свои места??? И не снимется ли эта сумма в третий раз?????
Подскажите пожалуйста где можно посмотреть решения после подачи скарги, в кабинете. Во входящих не вижу, но реестре операций Очікується реєстрація ПН/РК за Рішенням Комісії, минус . Где то же должно быть и письмо какое то ??? Спасибо
Добрый день. Сбросьте пожалуйста образец жалобы в ДФС на почту sergiynovikov77@gmail.com. Заранее спасибо)
Quote
Hisasan
Такая ситуация:
1) Заблочино две НН на 110 и 40 тыс.грн НДС. Сумма по ним была списана с лимита датой Деки.
2) Когда разблочили первую, было 10 тыс. лимита, стало -100 тыс. Потом разблочили вторую, но лимит никак не отреагировал.
3) Сейчас за счет оплаты декларации и Налогового кредита лимит -70 тысяч.
Вопрос: На сколько нужно пополнить счет что-бы все стало на свои места??? И не снимется ли эта сумма в третий раз?????

на 150 cool smiley (110+40) в теорії
А взагалі, ніхто крім ДФС і не знає що вони там "заклали" в свої формули і скільки раз вони їх протягом останнього місяця міняли...
В мене в колеги, в такій ситуації, реєстраційна сума відновилась на наступну добу. У Вас - ні, що може означати що знову ДФС змінила щось в формулах...
Доброго дня!
Питання щодо таблиці платника:
1. При наявності заблокованої ПН разом з Повідомленням я можу подати Таблицю платника. В ній вказувати коди тільки ті УКТ ЗЕД, що містить заблокована ПН? З 23.10.17 для цієї мети я маю використовувати Таблицю за формою (J/F1312302)?
2. При наявності постачань товарів з кодами УКТ ЗЕД по яким ПН ще не блокувалися, я можу тепер подати Таблицю за формою J/F1312301 наперед, не чекаючи поки товари з цими кодами заблокуються? Так би мовити перестрахуватися наперед?
3. "Помріємо" :-) : чи можу я подати (точніше чи прийметься, може хто пробував) Таблицю (одну) в яку загнати всі коди УКТ ЗЕД (вже заблоковані і ті, що ще не блокувалися, але постачаються на постійній основі) ?
4. Тепер "Таблиця подається з поясненням платника податків, у якому зазначається специфіка господарської діяльності, що має незмінний характер, із можливим посиланням на податкову та іншу звітність платника податку" - як це реалізувати на практиці?

P.S. Маю велику кількість заблокованих ПН в торговій організації. Фізично нереально подати стільки Повідомлень одній. Допоможіть порадою як вийти з ситуації.
Заздалегіть вдячна.
Може в когось була така ситуація прийшла Квитанція №2 від продавця по розблокованій накладній:

Податкова накладна підлягає реєстрації на підставі Рішення Комісії ДФС № 212572/ХХХХХХХХ від 09.10.2017 про реєстрацію податкової накладної № 16 від 31.07.2017 в Єдиному реєстрі податкових накладних.


Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - сума ПДВ в документі (9564.17) не може перевищувати суму ліміту на рахунку ПДВ (-144.56) продавця

Податкова наче зараєстрована в ЄРПН вона є , але водночас документ не може бути прийнятий
і таких в мене три, чи можна їх включати в декларацію??
Нажаль ні, поки продавець не поповне ліміт і вони не зареєструються. Своїм покупцям я скидаю після реєстрації , коли приходить квитанція що накладна зареєстрована (особливо по розгляду скарги- дата реєстрації - це рішення по скарзі, а фактично це дата коли програма перераховує перевишення ПЗ по декларації, так що на кілька днів відстає)
Ні, не можна в деку включати поки не зареєструється (а не зареєструється, поки контрагент не поповнить ліміт)
Доброго дня!
Сьогодні подавала Повідомлення і Таблиці (до кількох заблокованих ПН). Прийшла відповідь: "Документ не прийнято. Дочекайтесь результату розгляду Таблиці даних платника податку від 24.10.2017 № 6". Тобто прийняли до розгляду лише одну першу Таблицю. Розглядатимуть її 5 днів. Тобто за місяць я зможу теоретично подати не більше 4 шт. А заблокованих ПН у мене десятки. Як бути? Подавати Повідомлення без Таблиць?
Добрый день. Сбросьте пожалуйста образец жалобы в ДФС в личку dibrova.ni@gmail.com Спасибо
Quote
alenat
Quote
Brunetka
Добрый день! Подскажите, можно ли второй раз отправить Повідомлення про розблокування ПН, если мы хотим дополнить его ещё документами? Первый раз пришёл ответ: "надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства...."

Если отказала комиссия в разблокировке, то теперь только скарга в ДФС не позднее чем через 10 дней. Документы можете дополнить к скарге.
а може зможете підказати якою правовою нормою вони керуються, в нас також "щось сталось" і на розгляді комісії "документів виявилось недостатньо для прийняття рішення по реєстрації" і кажуть тепер тільки скаргу подавати. В нас там великі контракти, думала по 1 листочку завантажити і ще раз подати повідомлення, кажуть що вже не можна. Гуглю правові норми чому не можна і нічого не знаходжу sad smiley
Заблокирована НН от 18.10.17
1. J1312301 и J1312602 я подаю сегодня. Какой период указывать в Медке: дата выписки (октябрь) или текущий в котором НН заблокирована (ноябрь)?
2. Достаточно ли приложить сканы налоговых от поставщика?
3. Нужно ли сопроводительное письмо с объяснениями ситуации?
4. Нужно ли что-то еще подавать?

Спасибо.
1. В Медке Повідомлення создаете ноябрем
2. Четкого перечня документов нет. С практики моей подачи - налоговых от поставщика будет мало.
Я подаю (торговля): 2 счета (от поставщика и свой), 2 накладных (от поставщика и для покупателя), доверенность от покупателя, 2 договора (с поставщиком и с покупателем), банк.выписки, налоговая от поставщика, ТТН-ки или путевые листы (если ТТН, то + договор и акт перевозчика, если своим транспортом, то 20-ОПП, которую подавала на свои ТС), договор аренды склада, договор аренды офиса, сертификат соответствия, фин.отчетность.
Разблокируют приблизительно 80% налоговых. Остальные отказ даже с таким пакетом.
Когда подавала только накладные, налоговые и банк. выписки = 100% отказ. Приходилось обжаловать в ДФС и там уже к жалобе давала больше документов.
3. Сопроводительное письмо - по вашему желанию. Если производство/ услуги, то вижу смысл подать пиьсмо с указанием спецыфики деятельности.
4. Собственно см. п. 2
larysa700, большое спасибо!!!
Какие вообще могут быть сканы налоговых от поставщика, если налоговых в бумажном виде не существует
Quote
Котег :-)
Какие вообще могут быть сканы налоговых от поставщика, если налоговых в бумажном виде не существует
Ну наверное не сканы а выгруженные в pdf накладные. Я так выгружаю и прикрепляю к пояснению. Они с наложеными ецп и квитанцией выгружаются.
Та то наша бабушка шутит....
Котег, наверное, имел в виду, что НН вообще не надо отправлять, раз они ходят тока в элктронном виде.....
Quote
TamiA
Та то наша бабушка шутит....
Котег, наверное, имел в виду, что НН вообще не надо отправлять, раз они ходят тока в элктронном виде.....
Ну может и не надо, но что бы комиссии уже вообще ничего не надо было искать я прикрепляю)))
баюсь, что они и не ищут ничего....
Вчера призупинили регистрацию. Подготовил все документы. Отправил в налоговую. Документ не принят: документ має невірну послідовність підписів ЕЦП. Підписи документа: перший -печатка, другий - бухгалтер. Где это можно настроить????
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 35 з 42    Сторінки: ПершаПопередні3031323334353637383940НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00059200000000004