Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Критерии блокировки НН

Відправлено користувачем TamiA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 44    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Quote
Azza79N
скажите, у кого услуги (аренда) если пока не блокировали, таблицу отправлять надо или нет?
Нет.
Аренда зачастую дает высокую налоговую нагрузку. У вас нет итого налогов 5% от оборота за 12 месяцев и текущий месяц по НН на 30% больше предыдущих?
А есть информация, как считать 5% нагрузки от оборота? У меня НДСные и необъект. Оборот - это сумма всего в колонке А, сумма только ндсных или это доход, который в деке по прибыли?
Quote
brick
А есть информация, как считать 5% нагрузки от оборота? У меня НДСные и необъект. Оборот - это сумма всего в колонке А, сумма только ндсных или это доход, который в деке по прибыли?

ці 5% рахується не з декларацій а з ПН.
Це відношення загальної суми сплачених за останні 12 місяців сум єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків і зборів (крім суми податку на додану вартість, сплаченої при ввезенні товарів на митну територію України) до загальна суми постачання товарів/послуг на митній території України, що оподатковуються за основною ставкою та ставкою 7 %, за останні 12 місяців, яка зазначена платником податку в податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих у Реєстрі;


Quote
brick
Quote
Azza79N
скажите, у кого услуги (аренда) если пока не блокировали, таблицу отправлять надо или нет?
Нет.
Аренда зачастую дает высокую налоговую нагрузку. У вас нет итого налогов 5% от оборота за 12 месяцев и текущий месяц по НН на 30% больше предыдущих?

у меня вообще только аренда, 1 НН в месяц и больше никаких других доходов
Quote
Монна Нонна
Elena Sagarda‎ до Рух Бізнесу України
15 хв. ·
Девочки, Кирш А.В.(народный депутат) на семинаре просил писать ему про все, что реально происходит c блокировками на предприятиях с конкретными ситуациями, чтобы они на уровне ВР могли изменить!!! Чтобы не вводить СЕА НДС не хватило всего 2 депутатских голоса, а под ВР стояло около 300чел!!! Он просит всех (и директоров и бухгалтеров) объединится и показать массовый "супротив", тогда что-то изменится. Вот его емейл presexpr@gmail.com

[petition.president.gov.ua] Ссылка на петицию президенту. Предлагаю стучаться в разные двери)).
Re: Критерии блокировки НН
Quote
Natka0239
Quote
Монна Нонна
Elena Sagarda‎ до Рух Бізнесу України
15 хв. ·
Девочки, Кирш А.В.(народный депутат) на семинаре просил писать ему про все, что реально происходит c блокировками на предприятиях с конкретными ситуациями, чтобы они на уровне ВР могли изменить!!! Чтобы не вводить СЕА НДС не хватило всего 2 депутатских голоса, а под ВР стояло около 300чел!!! Он просит всех (и директоров и бухгалтеров) объединится и показать массовый "супротив", тогда что-то изменится. Вот его емейл presexpr@gmail.com

[petition.president.gov.ua] Ссылка на петицию президенту. Предлагаю стучаться в разные двери)).
Я не подпишу єтот бред, извините

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Пєтіція: "Как всє задолбалі! Доколе?" Подпішіть будь ласка! >grinning smiley<
вот да, я скорее эту готова подписать, она хотя бы всем понятна.
Quote
olex
Пєтіція: "Как всє задолбалі! Доколе?" Подпішіть будь ласка! >grinning smiley<
hot smiley
З ФБ:

Юлия Дроговоз
1 год.

Последняя информация по процедуре блокировки налоговых накладных.

Вчера как представители Общественного совета при ГФС Украины провели встречу с директором департамента мониторинга доходов и учетно-отчетных систем ГФС Украины Чмеруком Н.А.

Итоги встречи:
1. Таблицы данных плательщиков налогов отклоняются, если такие Таблицы не сопровождаются Пояснением и копиями документов.
2. Если по времени на отправку документов уходит много времени, лучше сначала направить пояснения и копии документов, а в последнюю очередь Таблицу.
3. Таблица по внутреннему регламенту ГФС рассматривается 5 рабочих дней, хотя законодательно сроки рассмотрения комиссией ГФС таблицы не установлены.
4. Если у предприятия заблокированы налоговые накладные с одним и тем же товаром/услугой, подавать одни и те же документы не нужно - достаточно в пояснении сделать ссылку на ранее оправленные документы (на налоговые, к которым они подвязаны).
5. Если заблокированы несколько налоговых накладных: пока не будет принята Таблица нужно будет отправить хотя бы пояснение со ссылками на ранее поданные документы и копии документов, если они ранее не направлялись. С момента принятия Таблицы налоговые с соответствующим товаром/услугой блокироваться не должны. К торговле это не относится, поскольку Таблицу они не подают - нет в ней смысла, если на входе и на выходе одни и теже коды.
6. Электронный кабинет работает плохо, но обещают улучшить его работу. Интерфейс кабинета еще не доработан. Например, отсутствует возможность подвязывать под накладные ранее отправленные копии документов.
7. Налоговые за июнь включаются в расчет объема поставки за июнь. Именно поэтому многие налоговые и блокируются. Июльские накладные будут считаться в объем июля (это о расчете объема поставки менее 500 тыс. грн.).
8. Если налоговые заблокированы неправомерно (например, на неплательщиков), советуют подать минимум документов для их разблокировки. Второй вариант - очень настаивать на их разблокировке без подачи документов (короче, пишите письма и заваливайте жалобами или подайте минимум документов).
9. На сегодня уже заблокировано более 54 тыс. налоговых.
10. Согласны рассматривать предложения по изменению алгоритмов и процедур.
11. Обещают, что со следующей недели все будет работать нормально, документы будут рассмотрены вовремя.
12. В целом об объеме подаваемых документов - конкретно и без фанатизма. Большой объем поданных документов будет затруднять их рассмотрение. Поэтому подавайте минимум, необходимый для понимания операции. В пояснении постарайтесь дать необходимые описания для лучшего понимания деятельности и операции.

Пока все.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
З ФБ:

Юлия Дроговоз
1 год.

Последняя информация по процедуре блокировки налоговых накладных.

Вчера как представители Общественного совета при ГФС Украины провели встречу с директором департамента мониторинга доходов и учетно-отчетных систем ГФС Украины Чмеруком Н.А.

Итоги встречи:
1. Таблицы данных плательщиков налогов отклоняются, если такие Таблицы не сопровождаются Пояснением и копиями документов.
2. Если по времени на отправку документов уходит много времени, лучше сначала направить пояснения и копии документов, а в последнюю очередь Таблицу.
3. Таблица по внутреннему регламенту ГФС рассматривается 5 рабочих дней, хотя законодательно сроки рассмотрения комиссией ГФС таблицы не установлены.
4. Если у предприятия заблокированы налоговые накладные с одним и тем же товаром/услугой, подавать одни и те же документы не нужно - достаточно в пояснении сделать ссылку на ранее оправленные документы (на налоговые, к которым они подвязаны).
5. Если заблокированы несколько налоговых накладных: пока не будет принята Таблица нужно будет отправить хотя бы пояснение со ссылками на ранее поданные документы и копии документов, если они ранее не направлялись. С момента принятия Таблицы налоговые с соответствующим товаром/услугой блокироваться не должны. К торговле это не относится, поскольку Таблицу они не подают - нет в ней смысла, если на входе и на выходе одни и теже коды.
6. Электронный кабинет работает плохо, но обещают улучшить его работу. Интерфейс кабинета еще не доработан. Например, отсутствует возможность подвязывать под накладные ранее отправленные копии документов.
7. Налоговые за июнь включаются в расчет объема поставки за июнь. Именно поэтому многие налоговые и блокируются. Июльские накладные будут считаться в объем июля (это о расчете объема поставки менее 500 тыс. грн.).
8. Если налоговые заблокированы неправомерно (например, на неплательщиков), советуют подать минимум документов для их разблокировки. Второй вариант - очень настаивать на их разблокировке без подачи документов (короче, пишите письма и заваливайте жалобами или подайте минимум документов).
9. На сегодня уже заблокировано более 54 тыс. налоговых.
10. Согласны рассматривать предложения по изменению алгоритмов и процедур.
11. Обещают, что со следующей недели все будет работать нормально, документы будут рассмотрены вовремя.
12. В целом об объеме подаваемых документов - конкретно и без фанатизма. Большой объем поданных документов будет затруднять их рассмотрение. Поэтому подавайте минимум, необходимый для понимания операции. В пояснении постарайтесь дать необходимые описания для лучшего понимания деятельности и операции.

Пока все.

мозг это понимает, а эмоция желает засыпать их так доками, чтобы и вздохнуть не могли....
Правільно - шо ж токмо нам не дихать winking smiley...
Смєх крізь сльози eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Критерии блокировки НН
Мне вот только непонятно, с какого дуба они взяли, что объем 500 тыс надо считать по дате составления НН/РК, если в критериях написано совсем другое sad smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Торгаші таблицю не подають- хух ,правильно,а який сенс її подавати
Quote
Монна Нонна
Мне вот только непонятно, с какого дуба они взяли, что объем 500 тыс надо считать по дате составления НН/РК, если в критериях написано совсем другое sad smiley
наверное у них фильтр выставляется только по дате создания...
я кстати тоже думала над этим критерием - мне он показался совершенно легичным, потому как не показателен, да еще и есть некоторые трудности по определению этих 500 тыс в зарегенных НН, в 1С даже еще не придумала как выбирать.....ну и в Сонате тоже.
Quote
Монна Нонна
Мне вот только непонятно, с какого дуба они взяли, что объем 500 тыс надо считать по дате составления НН/РК, если в критериях написано совсем другое sad smiley

Так дали заданіє айтішнікам заложить в програмі навєрно...
вони ж не читають критеріїв winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
легичным=нелогичным
Re: Критерии блокировки НН
Quote
Шустрик
Quote
Монна Нонна
Мне вот только непонятно, с какого дуба они взяли, что объем 500 тыс надо считать по дате составления НН/РК, если в критериях написано совсем другое sad smiley

Так дали заданіє айтішнікам заложить в програмі навєрно...
вони ж не читають критеріїв winking smiley

Надо иногда головой по назначению пользоваться, а не только в нее есть smiling smiley
Критерии прописать нормально, перед написанием программы прочитать....
ну и вообще smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote

... Вчера как представители Общественного совета при ГФС Украины провели встречу с директором департамента мониторинга доходов и учетно-отчетных систем ГФС Украины Чмеруком Н.А.

Дякую Юлі, що відписалася про результати.
Але... В мене складається враження що ці зустрічі проходять з метою лише запитати "що і як платникам робити вже в ситуації яка склалася". Що в принципі і так зрозуміло, якщо ніхто не хоче судитися з ДФС: робити все як вони скажуть і платити стільки скільки скажуть...

А де питанням типу:
-"Хто коли і як і яку понесе відповідальність ",
-"Хто з посадових осіб винний і як його покарали"
-"В які конкретні терміни буде зроблено і т.д.
Ну і вимоги, типу:
"Негайно виправити все що не передбачено чинним законодавством"
"Негайно зареєструвати ПН (без будь-яких рухів зі сторони платника), якщо їх реєстрація припинена не відповідного до вимог чинного законодавства" і т.д.
Quote

...короче, пишите письма и заваливайте жалобами...
ключова фраза )

Quote

..Согласны рассматривать предложения по изменению алгоритмов и процедур.
Ну канешно згідні. Тільки по Наказу № 567 ДФСУ має надавати пропозиції Мінфіну щодо удосконалення Критеріїв щокварталу до 5 числа першого місяця наступного кварталу. Тобто до 5 жовтня 2017 року. А до цього часу що робити?
Quote
natalka_l
Quote

...короче, пишите письма и заваливайте жалобами...
ключова фраза )

Quote

..Согласны рассматривать предложения по изменению алгоритмов и процедур.
Ну канешно згідні. Тільки по Наказу № 567 ДФСУ має надавати пропозиції Мінфіну щодо удосконалення Критеріїв щокварталу до 5 числа першого місяця наступного кварталу. Тобто до 5 жовтня 2017 року. А до цього часу що робити?
"Понять и простить"grinning smiley
Quote
natalka_l
Quote

... Вчера как представители Общественного совета при ГФС Украины провели встречу с директором департамента мониторинга доходов и учетно-отчетных систем ГФС Украины Чмеруком Н.А.

Дякую Юлі, що відписалася про результати.
Але... В мене складається враження що ці зустрічі проходять з метою лише запитати "що і як платникам робити вже в ситуації яка склалася". Що в принципі і так зрозуміло, якщо ніхто не хоче судитися з ДФС: робити все як вони скажуть і платити стільки скільки скажуть...

А де питанням типу:
-"Хто коли і як і яку понесе відповідальність ",
-"Хто з посадових осіб винний і як його покарали"
-"В які конкретні терміни буде зроблено і т.д.
Ну і вимоги, типу:
"Негайно виправити все що не передбачено чинним законодавством"
"Негайно зареєструвати ПН (без будь-яких рухів зі сторони платника), якщо їх реєстрація припинена не відповідного до вимог чинного законодавства" і т.д.

ага, мне тоже не понятно за кого Юля - за белых или ха красных.
Re: Критерии блокировки НН
Quote
TamiA
ага, мне тоже не понятно за кого Юля - за белых или ха красных.

По моему впечатлению - ИБД sad smiley
Результатов не вижу sad smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Да ну их Все эти критерии и НН до понедельника.

Всех бухгалтеров с наступающим ДНЕМ БУХГАЛТЕРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hot smileysmileys with beerdrinking smiley
согласна, всех с праздником, мы уже и шампанского выпили, жалеем, что не с самого утраspinning smiley sticking its tongue out
Добрый день!
Подскажите, как быть в такой ситуации:
получили предоплату от покупателя на импортируемый нами товар (согласно договора 100 % предоплата),который еще не пересек границу, соответственно НН заблокировали по причине нарушений п. 6 Критериев (п.п.1). Как зарегистрировать данный авансовый платеж или какие документы предоставить для подтверждения операции?
Договор с покупателем, платежнку из банка или выписку, где видно, что деньги на счет поступили. У меня товар пересек границу и все равно заблокирована налоговая по той же причине, хотя я думаю ,что из-за суммы самой налоговой накладной.
Quote
Монна Нонна
...По моему впечатлению - ИБД sad smiley
Результатов не вижу sad smiley

Ну хто знає... Ми там не приймаєм участь - важко щось сказати що там відбувається насправді.

А хтось хотів би з бухгалтерів в понеділок зранку прийняти участь в зустрічі з ДФСУ з реальними фактами (документи по блокуванню)?
Або хто може надати такі документи (я думаю достатньо буде податкової накладної і квитанції про блокування) на таку зустріч...
І хто читає цей форум, попитайте в своїх друзів, знайомих, колег.
що за зустріч з ДФСУ ? хто влаштовує, запрошує? не буде так, що ми прийдемо послухаємо, що вони працюють..а ми цими податковими накладними з квитанції про блокування вместо веєра помашемо, щоб там в оборок не впасти... якщо нас хочуть вислухати, то дійсно треба готувати обгрунтування з доказами... доки можут всі надати..ми іх все рівно зараз всі готуємо і відпряємо в дфс..
Quote
Александра_Н
що за зустріч з ДФСУ ? хто влаштовує, запрошує? не буде так, що ми прийдемо послухаємо, що вони працюють..а ми цими податковими накладними з квитанції про блокування вместо веєра помашемо, щоб там в оборок не впасти... якщо нас хочуть вислухати, то дійсно треба готувати обгрунтування з доказами...
Чесно кажучи, особливих подробиць не знаю... Це має бути чергова зустріч з ДФСУ по наших актуальних питаннях. Це ніякий не мітинг і т.д. (масовки не нада). У мене поцікавилися чи я зможу бути присутня. Нажаль, я не з Києва, і навіть не поряд, і ранок понеділка дуже не зручний час - я точно не зможу. Тому я подумала, що якщо хтось дуже дуже хоче і головне зможе достойно представити наші ряди в ДФСУ, то можливо можна буде замінити мене (може й забагато на себе взяла так вирішивши).

А взагалі в першу чергу потрібні документи. Докази порушень чинного законодавства з боку ДФСУ. Так, дійсно в ДФСУ всі ці підтверджуючі документи є, самі податкові накладні і квитанції вони бачать але ж вони не будуть самі проти себе свідчити. Але, коли хтось з громадських активістів чи будь-які інші представники підприємств приходять в ДФСУ і заявляють що ДФСУ порушує законодавство, то представник ДФСУ скаже: "Та ну, не може такого бути". І саме тут потрібні докази...

Quote

..доки можут всі надати..ми іх все рівно зараз всі готуємо і відпряємо в дфс..
Багато хто так каже, а по факту ніхто не скидає...
Ще раз, передаю прохання, якщо у Вас незаконно заблокована реєстрація ПН (реєстрація неплатникам ПДВ або на "умовний продаж" і т.д.; реєстрація ПН підприємствами з обсягами поставок до 500 тис.грн. і якщо Ваш директор є директором до 3юр.осіб; реєстрація ПН підприємствами зі сплаченими податками в 2016-му році понад 5 млн.грн.; реєстрація ПН підприємствами з 5% податковим навантаженням за останні 12 місяців; всім виробничим підприємствам і підприємствам що надають послуги (зокрема транспортні послуги) які сплатили податків за 2016-ий рік до 5 млн.грн.) скиньте свої квитанції та накладні Юлії Дороговоз.
Поцікавтесь в неї яким чином краще передати/скинути. Ось її сторінка в фейсбук [www.facebook.com] Хто не користується фейсбуком, можете написати мені в приват, я перешлю. Бажано до понеділка - 17.07.2017...

P.S. З Юлією я особисто не знайома, все що про неї знаю - все з інтернету. Нагадую що вона є віце-президентом Українського союзу промисловців і підприємців. Є членом Громадської ради при ДФСУ, членом Громадської ради при Міністерстві фінансів України. Принаймні вона туди ходить і з нею там спілкуються (що майже не доступно простим смертним...)
На моє повідомлення в фейсбук, без проблем відгукнулась.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 44    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056499999999998