Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Критерии блокировки НН

Відправлено користувачем TamiA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 12 з 44    Сторінки: ПершаПопередні7891011121314151617НаступнаОстання
И если не подпадаете под критерии, тоже можете.
Quote
Blick
И если не подпадаете под критерии, тоже можете.

то есть ?


ну например,если еще нет в этом месяце оборотов больше 500 тыс без ндс.
Re: Критерии блокировки НН
Quote
Blick
И если не подпадаете под критерии, тоже можете.

Можно всегда, даже если подпадаете под критерии smiling smiley Только заблокировать могут angry smiley
А так НН не запрещено выписывать.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Quote
Blick
И если не подпадаете под критерии, тоже можете.

Можно всегда, даже если подпадаете под критерии smiling smiley Только заблокировать могут angry smiley
А так НН не запрещено выписывать.

русская налоговая рулетка....
Да те критерии фиг работают - рулетка . У меня нет таких оборотов , да и сумма НН копеечная , но товар импортный , и код я не знаю (.
позвони поставщику пусть скажет.
Я недавно регистрировала такую НН, пронесло, т-т-т. Покупатель заплатил в сентябре, а мы от поставщика только счет получили и еще даже не оплатили. Хорошо хоть в счете поставщик коды УКТЗЕД указывает.
Люди добрі, відгукніться як через медок надіслати документи цим дебілам. Зупинили реєстрацію через невідповідність обсягів придбання та продажу. Ми прямий імпортер, отримали товар по вмд і відвантажили на 2 покупців, на 1 (маленького) пн зареєструвалась, а на великого - призупинена. Я зла як чорт
сама й відповім - може комусь знадобиться, хто вперше попав, щоб не рив усю тему

шукаєте і заповнюєте форму J1312301 а також J1312601. До цієї J1312601 і ліпляться усі скани необхідних документів.

А далі - воля Божа smiling smiley
Добрый день. Скажите, а утвержден ли на сегодня список кодов УКТ ВЭД, относящихся к рисковым? (из п. 6 Критериев 567)
Re: Критерии блокировки НН
не только утвержден, но в него уже вносились даже изменения.
То есть если в моем коде первых 4 знака нет в этом перечне, то я могу вообще не дергаться? мою накладную не заблокируют даже если наценка будет 200%?
Действительно перечень утвержден (Наказ ДФСУ від 30.06.2017 р. №461). Но его нет на сайте Верховной Ради......... Где ж посмотреть актуальный перечень?
Quote
Officeworker
Действительно перечень утвержден (Наказ ДФСУ від 30.06.2017 р. №461). Но его нет на сайте Верховной Ради......... Где ж посмотреть актуальный перечень?

А його шо Рада затверджує tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
Officeworker
Действительно перечень утвержден (Наказ ДФСУ від 30.06.2017 р. №461). Но его нет на сайте Верховной Ради......... Где ж посмотреть актуальный перечень?

А його шо Рада затверджує tongue sticking out smiley

Нет не Рада. Где ж увидеть актуальный перечень? На сайте ДФС тоже нет
Re: Критерии блокировки НН
Quote
Officeworker
То есть если в моем коде первых 4 знака нет в этом перечне, то я могу вообще не дергаться? мою накладную не заблокируют даже если наценка будет 200%?
нет, не правильно, это только один из критериев.
Quote
TamiA
Quote
Officeworker
То есть если в моем коде первых 4 знака нет в этом перечне, то я могу вообще не дергаться? мою накладную не заблокируют даже если наценка будет 200%?
нет, не правильно, это только один из критериев.

Так... что-то я не понимаю. Моя налоговая накладная попадает под мониторинг так как сумма больше 500 тыс. Далее рассматриваю критерии блокировки:
Критерии = Объем поставки превышает 1,5 раза и товар не рисковый (из перечня 461) и информацию о товаре я не подаю.
Тут везде "и", следовательно как я понимаю все эти критерии должны применяться одновременно.
Если бы операция попала под все 3 критерия, то тогда смотрели бы сумму НДС с начала месяца и сравнивали ее со среднемесячной суммой уплаченных налогов за 12 мес. А раз товар не рисковый, то налоговую блокировать не должны?
Re: Критерии блокировки НН
Доброго дня ! Підкажіть будь-ласка ,якщо у мене ПН заблокували ,комісії відхилила ,можу я цю ПН не включати в деку і просто за неї забути?дфс не буде мати претензії до мене ?
Re: Критерии блокировки НН
можете о ней забыть только после того, как включите ее в деку, ну если вы продавец.... а если покупатель, то уже можете о ней забыть не включая в деку.
Ні не можете. З власного досвіду: податкова бачить всі заблоковані накладні в окремому реєстрі. Притензії з часом будуть....
Quote
nedzumikogmailcom
Ні не можете. З власного досвіду: податкова бачить всі заблоковані накладні в окремому реєстрі. Притензії з часом будуть....

А які якшо покупець не включить в кредит - бюджету ж токмо плюс confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Критерии блокировки НН
Ясно,дякую!!!"
Re: Критерии блокировки НН
Підкажіть будь-ласка ,контрагент відправив нам ПН "попередня оплата за станок" код уктзет -8437900000 на суму 40000 грн, ми відправляемо ПН по цьому коду ( 8437900000) вже на суму 180000 грн і нам її блокують , причина п 6 критеріїв, це мається наувазі що різниця між отриманими ПН і виданими по цьому коду перевищує 1,5 раза? в цьoму причина ? (Код 8437900000 з 01,01,2017 перший раз на вході)
Я мала на увазі якщо притання задає продавець(zoltan).Заблокована накладна не звільняє продавця від обовязку нарахування забовязань і відображання в декларації заблокованої накладної.
Re: Критерии блокировки НН
Quote
nedzumikogmailcom
Я мала на увазі якщо притання задає продавець(zoltan).Заблокована накладна не звільняє продавця від обовязку нарахування забовязань і відображання в декларації заблокованої накладної.
Дякую!
Re: Критерии блокировки НН
Quote
zoltan
Quote
nedzumikogmailcom
Я мала на увазі якщо притання задає продавець(zoltan).Заблокована накладна не звільняє продавця від обовязку нарахування забовязань і відображання в декларації заблокованої накладної.
Дякую! Але я ніде не зустрічав що заблоковані треба обовязково вносити в зобовязання
Re: Критерии блокировки НН
Quote
zoltan
Quote
zoltan
Quote
nedzumikogmailcom
Я мала на увазі якщо притання задає продавець(zoltan).Заблокована накладна не звільняє продавця від обовязку нарахування забовязань і відображання в декларації заблокованої накладної.
Дякую! Але я ніде не зустрічав що заблоковані треба обовязково вносити в зобовязання

а где встречали, что не надо вносить ?
Re: Критерии блокировки НН
Quote
TamiA
Quote
zoltan
Quote
zoltan
Quote
nedzumikogmailcom
Я мала на увазі якщо притання задає продавець(zoltan).Заблокована накладна не звільняє продавця від обовязку нарахування забовязань і відображання в декларації заблокованої накладної.
Дякую! Але я ніде не зустрічав що заблоковані треба обовязково вносити в зобовязання

а где встречали, что не надо вносить ?
ну так якось логічно,якщо ПН заблокована і комісія відхилила то як її пхати в зобовязання
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 12 з 44    Сторінки: ПершаПопередні7891011121314151617НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051200000000007