Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Критерии блокировки НН

Відправлено користувачем TamiA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 14 з 44    Сторінки: ПершаПопередні910111213141516171819НаступнаОстання
///При зупиненні реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН перебіг зазначеного строку переривається на період зупинення їх реєстрації та відновлюється з дня припинення процедури зупинення їх реєстрації згідно з п. п.201.16.4 п. 201.16 ст. 201 ПКУ. ///


*день припинення процедури по заблокованим накладним від постачальника це:
1 дата операції , якщо дивитись в кабинеті платника податків - розділ сеа пдв (наприклад, 01.11.17
2 дата рішення коміссії (наприклад, 31.10.17)
Quote
tiex1994
...Короче, на моєму гіркому досвіді - до того повідомлення пхайте УСІ потрібні і непотрібки доки - нехай вдавляться, бо нашій комісії в обласній ВМД - недостатній документ "а раптом ви в дяді Васі під парканом то купили" (ми туди ножками ходили спитати WTF). Дебіли.
Ви попередні сторінки теми би почитали. Вам уже написали що "недостатньо документів" це фраза вирвана Вами з повідомлення. І по факту це не означає що що доків не достатньо. Це стандартна фраза з ПКУ.
А Ви ж, судячи з Ваших повідомлень, теж ВСЕ попхали - і який результат? Головне не кількість winking smiley

Quote
tiex1994
...я також такий фінт хочу провернути
не робіть дурниць. Вже також було куча тем з розгрібанням наслідків після таких фінтів. Почитайте.
Quote
natalka_l
Ви попередні сторінки теми би почитали. Вам уже написали що "недостатньо документів" це фраза вирвана Вами з повідомлення. І по факту це не означає що що доків не достатньо. Це стандартна фраза з ПКУ.
А Ви ж, судячи з Ваших повідомлень, теж ВСЕ попхали - і який результат? Головне не кількість winking smiley
в тому-то й справа, що в повідомлення я прикріпила не все. Ми прямий імпортер і на доказ приходу я приліпила лише вмд (ну за 23 роки діяльності мільйон перевірок було і зустрічних і по "ямам податковим", всі як чули що прямий імпортер то тільки реквізити вмд переписували. Митниця - це ж блін фіскальний орган! Але нашій довбаній комісії тогго було мало. Ну вже в оскарження приліпили і зовнішньо-економічний договір і валютні платіжки і платіжки на митницю і СМР-ки і інвойси - все що митниця - орган дфм перевірила і на основі чого й видала ВМД.
По реалізації також крім документів з контрагентом і ттн приліпили договора на перевезення, акти, платіжки з перевізниками. Не знаю, лише вчора надіслали скаргу, про результат відпишусь. Я б їх вбила, чесно, дебілів. В нас покупець взагалі держпідприємство, договір по конкурсу по прозорро, грошей не платять поки їм пн не зарегимо sad smiley а сума поставки не маленька, залучали кредитні кошти звісно ж sad smiley в нормальній правовій державі вони б вже бідні були і за моральні і за матеріальні збитки. Але ж в нас дупова а не правова ж
держава sad smiley


Quote
natalka_l
не робіть дурниць. Вже також було куча тем з розгрібанням наслідків після таких фінтів. Почитайте.
щось саме тут не зустрічала, я в податковій з добрим знайомим радилась - не рекомендував звичайно smiling smiley але я вже подивлюсь на рішення по скарзі, якщо все одно судитись. Будемо вимагати повернення товару тоді і ще раз поставку, роздроблю партії - воно дешевше вийде, ніж судова тяганина.
Quote
tiex1994
Quote
natalka_l
Ви попередні сторінки теми би почитали. Вам уже написали що "недостатньо документів" це фраза вирвана Вами з повідомлення. І по факту це не означає що що доків не достатньо. Це стандартна фраза з ПКУ.
А Ви ж, судячи з Ваших повідомлень, теж ВСЕ попхали - і який результат? Головне не кількість winking smiley
в тому-то й справа, що в повідомлення я прикріпила не все. Ми прямий імпортер і на доказ приходу я приліпила лише вмд (ну за 23 роки діяльності мільйон перевірок було і зустрічних і по "ямам податковим", всі як чули що прямий імпортер то тільки реквізити вмд переписували. Митниця - це ж блін фіскальний орган! Але нашій довбаній комісії тогго було мало. Ну вже в оскарження приліпили і зовнішньо-економічний договір і валютні платіжки і платіжки на митницю і СМР-ки і інвойси - все що митниця - орган дфм перевірила і на основі чого й видала ВМД.
По реалізації також крім документів з контрагентом і ттн приліпили договора на перевезення, акти, платіжки з перевізниками. Не знаю, лише вчора надіслали скаргу, про результат відпишусь. Я б їх вбила, чесно, дебілів. В нас покупець взагалі держпідприємство, договір по конкурсу по прозорро, грошей не платять поки їм пн не зарегимо sad smiley а сума поставки не маленька, залучали кредитні кошти звісно ж sad smiley в нормальній правовій державі вони б вже бідні були і за моральні і за матеріальні збитки. Але ж в нас дупова а не правова ж
держава sad smiley
Ко всем выше перечисленным документам я подавала еще бухгалтерскую справку с описанием фирмы, ее деятельности и т.д., договора аренды офиса, склада и т.д. Говорят без этих документов не принимают положительного решения. И обязательно пояснення написать в самом бланке Повідомлення. У кого купили кому продали...Расписываю уже два месяца, пока тьфу-тьфу разблокируют...
Quote
5marisha
Ко всем выше перечисленным документам я подавала еще бухгалтерскую справку с описанием фирмы, ее деятельности и т.д., договора аренды офиса, склада и т.д. Говорят без этих документов не принимают положительного решения. И обязательно пояснення написать в самом бланке Повідомлення. У кого купили кому продали...Расписываю уже два месяца, пока тьфу-тьфу разблокируют...
да,, это как преамбулу в самом тексте скарги написали. Еще бухгалтерскими довидками оформила распечатки проводок по каждой операции.
Отправила по блокировке налоговой накладной через кабинет Повідомлення щодо подачі документів нет квитанции №1 уже второй день, на Додаток до Критеріїв оцінки ступеня ризиків пришла Квитанция №1 сразу.
Питання по таблиці даних платника податку:
При перепродажі товару треба заповнювати і графу 3, і графу 4, чи тільки графу 4?
Наприклад купили цеглу 6904 і продали цеглу 6904?
Re: Критерии блокировки НН
Quote
st_iryna
Питання по таблиці даних платника податку:
При перепродажі товару треба заповнювати і графу 3, і графу 4, чи тільки графу 4?
Наприклад купили цеглу 6904 і продали цеглу 6904?
двома строками; 1 строка графа 3 -6904, 2 строка графа 4 -6904
А як же: [kyiv.sfs.gov.ua]
Звертаємо Увагу, що при подані Таблиці відповідно до виду економічної діяльності необхідно обов’язково зазначити коди товарів згідно з УКТ ЗЕД/послуг згідно з Державним класифікатором продукції послуг (ДК 016-2010), що на постійній основі таким платником постачаються (виготовляються), а також платник може зазначити коди товарів/послуг, які ним придбаються (отримуються) для їх виготовлення.
Я так зрозуміла, що лише коли є послуги чи виробництво (комплектація) номенклатури, то треба заповнювати графу 3???
Re: Критерии блокировки НН
Quote
st_iryna
А як же: [kyiv.sfs.gov.ua]
Звертаємо Увагу, що при подані Таблиці відповідно до виду економічної діяльності необхідно обов’язково зазначити коди товарів згідно з УКТ ЗЕД/послуг згідно з Державним класифікатором продукції послуг (ДК 016-2010), що на постійній основі таким платником постачаються (виготовляються), а також платник може зазначити коди товарів/послуг, які ним придбаються (отримуються) для їх виготовлення.
Я так зрозуміла, що лише коли є послуги чи виробництво (комплектація) номенклатури, то треба заповнювати графу 3???
ну якщо Ви перепродуєте цеглу Ви ж виписуєте ПН по цеглі? тоді на виході (гр 4) треба ставити цеглу обовязково
Re: Критерии блокировки НН
заблокировали...А другие податкові я могу отправлять на регистрацию или ждать ответа комиссии?
Можете, тільки будьте готові до блоку drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
zoltan
Quote
Noshpa
Quote
zoltan
Підкажіть будь-ласка ,контрагент відправив нам ПН "попередня оплата за станок" код уктзет -8437900000 на суму 40000 грн, ми відправляемо ПН по цьому коду ( 8437900000) вже на суму 180000 грн і нам її блокують , причина п 6 критеріїв, це мається наувазі що різниця між отриманими ПН і виданими по цьому коду перевищує 1,5 раза? в цьoму причина ? (Код 8437900000 з 01,01,2017 перший раз на вході)

Я думаю, що тут справа у кількості може бути. Яку кількість станка вам виписав постачальник і яку ви виписали на покупця?
Постачальник виставив у ГРН а ми відправили в ШТ

Система сверяет по коду суммы в грн, а не количество, ед. измерения непричем. У вас придбання на 40 тыс грн, а реализация на 180 тыс, естественно больше, чем1,5 раза - вот и сработал критерий.
Quote
Officeworker
Quote
zoltan
Підкажіть будь-ласка ,контрагент відправив нам ПН "попередня оплата за станок" код уктзет -8437900000 на суму 40000 грн, ми відправляемо ПН по цьому коду ( 8437900000) вже на суму 180000 грн і нам її блокують , причина п 6 критеріїв, це мається наувазі що різниця між отриманими ПН і виданими по цьому коду перевищує 1,5 раза? в цьoму причина ? (Код 8437900000 з 01,01,2017 перший раз на вході)

Вот ничего не понимаю..... Я считаю что блокироваться не должна т.к. кода 8437 нет в списке рисковых кодов!

То, что именно этого кода нет в списке "рисковых" ничего не значит. Достаточно того, что рисковый товар есть в остатках на "виртуальном складе" предприятия в СЕА в количестве 75% от общего
Re: Критерии блокировки НН
Quote
Zvedlana
Quote
Officeworker
Quote
zoltan
Підкажіть будь-ласка ,контрагент відправив нам ПН "попередня оплата за станок" код уктзет -8437900000 на суму 40000 грн, ми відправляемо ПН по цьому коду ( 8437900000) вже на суму 180000 грн і нам її блокують , причина п 6 критеріїв, це мається наувазі що різниця між отриманими ПН і виданими по цьому коду перевищує 1,5 раза? в цьoму причина ? (Код 8437900000 з 01,01,2017 перший раз на вході)

Вот ничего не понимаю..... Я считаю что блокироваться не должна т.к. кода 8437 нет в списке рисковых кодов!

То, что именно этого кода нет в списке "рисковых" ничего не значит. Достаточно того, что рисковый товар есть в остатках на "виртуальном складе" предприятия в СЕА в количестве 75% от общего
Дякую Zvedlana за цінну інформацію,вже трохи прояснилося !
Quote
Zvedlana
То, что именно этого кода нет в списке "рисковых" ничего не значит. Достаточно того, что рисковый товар есть в остатках на "виртуальном складе" предприятия в СЕА в количестве 75% от общего
Мне чуть-чуть не ясно, что означает "в остатках на "виртуальном складе" предприятия в СЕА в количестве 75% от общего". Если не затруднит отпишите. Спасибо.
Что касается расчета остатков товаров для целей определения 75 % рисковой группы товаров, то исходя из вышеизложенного алгоритма определяются остатки по всем группам товаров/услуг в разрезе 4-х значных кодов УКТ ЗЕД и ДКПП (кроме подакцизных и импортных товаров - там скорее всего берутся все знаки). Потом в этих общих остатках выделяются группы рисковых товаров (без услуг) и определяется их удельный вес. Если больше 75 % - это основание для блокировки при срабатывании всех прочих условий (несоответствие объемов и отсутствие информации о поставляемых товарах/услугах в Таблице). О втором критерии я сейчас не говорю.

Многие считали, что рисковые товары определяются в рамках налоговой, которая отправлена на регистрацию в ЕРНН и проходит Мониторинг. Нет, это не так. Фактически остатки товаров/услуг определяются все время, после каждого прихода или расхода такого товара/услуги согласно налоговым накладным. Если даже нет реализации товара/услуги, остатки определяются в рамках их прихода по налоговым. В связи с этим по товарам/услугам, приобретенным для собственного потребления и использования в хоз. или даже нехоз. деятельности, остатки будут считаться и накапливаться по приходам. Если там есть рисковая группа товаров (например, бензин или бумага или автомобиль), то рано или поздно удельный вес таких товаров приобретет значительные масштабы.

Из Фейсбук. Юлия Дроговоз
Quote
Zvedlana
Если там есть рисковая группа товаров (например, бензин или бумага или автомобиль), то рано или поздно удельный вес таких товаров приобретет значительные масштабы.
Спасибо большое. Вот как раз это и интересовало. Т.е., если мы приобретаем бензин для хоз.нужд (заправляем свои авто, без перепродажи), то ??? чего нам ожидатьconfused smiley??? Что нам грозит?
Quote
tan4ikk
Quote
Zvedlana
Если там есть рисковая группа товаров (например, бензин или бумага или автомобиль), то рано или поздно удельный вес таких товаров приобретет значительные масштабы.
Спасибо большое. Вот как раз это и интересовало. Т.е., если мы приобретаем бензин для хоз.нужд (заправляем свои авто, без перепродажи), то ??? чего нам ожидатьconfused smiley??? Что нам грозит?

Грозит тем, что при наличии других условий (оборот больше 500 тыс., налоговая нагрузка меньше 5% ) может быть блок, даже если регите товар не из "рискового" списка, но по нему есть несоответствие объемов придбання-продажу.
Quote
Zvedlana
Quote
tan4ikk
Quote
Zvedlana
Если там есть рисковая группа товаров (например, бензин или бумага или автомобиль), то рано или поздно удельный вес таких товаров приобретет значительные масштабы.
Спасибо большое. Вот как раз это и интересовало. Т.е., если мы приобретаем бензин для хоз.нужд (заправляем свои авто, без перепродажи), то ??? чего нам ожидатьconfused smiley??? Что нам грозит?

Грозит тем, что при наличии других условий (оборот больше 500 тыс., налоговая нагрузка меньше 5% ) может быть блок, даже если регите товар не из "рискового" списка, но по нему есть несоответствие объемов придбання-продажу.
Спасибо за "разжеванный" материал. Не очень оптимистичноsad smiley
Дорогие друзья и коллеги! Призываем прийти!

В среду, 15 ноября, в 14-30 в комитете налоговой и таможенной политики пройдут комитетские слушания, посвященные вопросу блокировок налоговых накладных.
Это первое в своем роде событие, которое на официальной площадке соберет сторонников и противников блокировок. Важность слушаний переоценить трудно - многие депутаты сформируют своё мнение о 7115, выслушав аргументы сторон. Будет прямая трансляция на телеканале "Рада".
Данилюк делает всё, чтобы продолжать блокировать и уничтожать малый бизнес. И в зале будет полно его сторонников, которые будут убеждать депутатов в «успешности» работы своего детища.
Нам очень нужна ваша поддержка - предприниматели в зал и акция на входе в комитет.
На улице мёрзнуть не будем, нам дают холл. , в котором будет прямая видеотрансляция, микрофон, съёмка. У нас это шанс вывести законопроект в зал.
Приходите обязательно. Это слушание может быть решающим.
Киев, Липская, 3. Начало акции 14-00.
Для участия в зале – предварительная запись по телефону 044-255-26-01, приемная народного депутата Татьяны Остриковой
Ждем всех.
подскажите кто должен подавать документы для разблокировки РК
купатель или продавец?
Re: Критерии блокировки НН
хороший вопрос, по их логике, так тот, кто отправлял на регистрацию, а как на практике - самой интересно.
Re: Критерии блокировки НН
Quote
TamiA
хороший вопрос, по их логике, так тот, кто отправлял на регистрацию, а как на практике - самой интересно.
По моей логике - поставщик, т.к. у него все документы по сделке.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Кто выписывает РК, тот и подает документы
Re: Критерии блокировки НН
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка комусь цими днями прийняли автоматично таблицю критеріїв (згідно недавньої постанови)?
Re: Критерии блокировки НН
Доброго дня!

скажіть будь ласка, хто відправляв бухгалтерську довідку до таблиці в електронному вигляді?
по заповненню - майже розібралась, а ось бух довідку - треба ніжками нести чи можна її якось прикріпити до таблиці як додаток в електронному вигляді?

і ще одне питання: в мене ПК продукція і товари, кодів штук 20... все в одну таблицю забити можна? там вийде десь біля 50 рядків?
Re: Критерии блокировки НН
Quote
tan
Доброго дня!

скажіть будь ласка, хто відправляв бухгалтерську довідку до таблиці в електронному вигляді?
по заповненню - майже розібралась, а ось бух довідку - треба ніжками нести чи можна її якось прикріпити до таблиці як додаток в електронному вигляді?

і ще одне питання: в мене ПК продукція і товари, кодів штук 20... все в одну таблицю забити можна? там вийде десь біля 50 рядків?
в таблиці критеріїв є додаток ,туда і підключаєте бухдовідку,тобто все в елвигляді, щодо 2 питання то якщо вже приймають таблицю в автоматичному режимі то таку велику к-ть можуть прийняти, а якщо далі комісія розглядає таблицю то шансів дуже мало
Re: Критерии блокировки НН
Дякую...

автоматично - думаю ні, ми не проходимо по податковому навантаженню...
думаю що буде розглядати комісія...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 14 з 44    Сторінки: ПершаПопередні910111213141516171819НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00060300000000002