Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Критерии блокировки НН

Відправлено користувачем TamiA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 23 з 44    Сторінки: ПершаПопередні1819202122232425262728НаступнаОстання
выбирайте сразу цифру 4, оставляйте жалобу, на цифре 0 она Вам просто подтвердит то, что Вы и так видите
та я так и делала, но времени столько нет, к сожалению, чтобы убить на них весь день.
TamiA, у Вас вопрос решился по этим налоговым?


похоже, что да, нн зарегили и похоже, что в счет Превышения, но последние два дня такой цейтнот, что только на вскидку вижу, что с лимита не списывали эту сумму, практически уверена, но как только освобожусь, то точно просчитаю.
А как у Вас ? Зарегили ?
повертаюсь знову до наболілого.... що робити з пн які заблоковані до 01 грудня але по них не встигли подати документи до 01 грудня? клієнти розривають, чи має хтось подібний досвід?що робити? йти в суд чи чекати березня?
У меня зарегистрировали за счет этого списанного превышения. Т.е. все исправили.
Просветите, плиз, НН висит в кабинете третий день, не регистрируется - это значит, что ее заблокировали? Впервіе такая ситуация, как можно понять, что с ней?
Может вы ее не отправили, а только создали ? вот она и висит....сейчас НН не блокируют, временная амнистия....
TamiA , благодарю за ответ, вроде отправила, делала все в электронном кабинете, возле НН стоит три значка - подпись (ключик), отправлено (стрелочка), единичка какая-то, а квитанций никаких нет уже третий деньconfused smiley
отправьте еще раз.
Сегодня прошел срок регистрации, получается, если я ее отправлю повторно-уже штаф?
Думаю, может тогда лучше переделать расходные документы, поменять дату и пытаться регистрировать по-новому, только переживаю, чтобы в итоге не задвоилосьeye popping smiley
а реестры, что говорят ?
В реестрах (смотрю в реестре ЕРПН, реестр транзакций, реестр операци) ничего нет,
Я в растерянности, подскажите, как можно проверить, почему моя НН висит в кабинете и не регистрируется, как можно проверить, что она таки отправлена?
Раньше (летом 2017) можно было позвонить на горячую линию ДФС и спросить видят ли налоговики твою НН (номер ЕДРПОУ, сумму, дату НН, когда отправляли и т.д.).Попробуйте позвонить..
Добрый день! У нас до сих пор не разблокированы налоговые накладные за ноябрь, по которым в декабре были поданы жалобы в ДФС на Львовскую....
Подскажите пожалуйста, а сейчас нужно подавать Таблицю даних платника за формою J(F)1312302 на декабрьские налоговые заблокированные в декабре 2017г, просто не могу найти эту форму в електроном кабінеті платника, форма пояснення есть, а таблицы не вижу? Или через кабинет таблицу вообще нельзя подать?
А повідомлення до заблокованої податкової накладної до 1.12 потрібно подавати? чи має пн зареєструватись?
Добрий день. Допоможіть, будь ласка... виникла така ситуація: РК за листопад (повернення коштів) - реєстрація зупинена, відправила повідомлення з пакетом документів, але рішення ДФС було не на нашу користь((( і мала б відправити протягом 10 днів скаргу у Львів та Київ, але цього не зробила... сказали, що з нового року всі відхилені ПН та РК автоматично зареєструють...і це моя найбільша помилка ((( що ж мені тепер робити? РК не зареєстрували... скаргу не подала...які мої подальші дії??? Допоможіть, будь ласка(
Бо була пропозиція, щоб забути про це РК в листопаді і зараз в січні подати нове на реєстрацію, але чи це правильно?
Буду дуууже вдячна за допомогу!
Ну что, с 01.03.18 еще не будет новых критериев ? не опубликовали еще ?
Ну проект жиж слампічили [news.dtkt.ua],
значицця скоро приймуть і нє хВакт шо не заднім числом yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ага, я тоже дирику предсказала про заднее число....
Quote
Іruна
Добрий день. Допоможіть, будь ласка... виникла така ситуація: РК за листопад (повернення коштів) - реєстрація зупинена, відправила повідомлення з пакетом документів, але рішення ДФС було не на нашу користь((( і мала б відправити протягом 10 днів скаргу у Львів та Київ, але цього не зробила... сказали, що з нового року всі відхилені ПН та РК автоматично зареєструють...і це моя найбільша помилка ((( що ж мені тепер робити? РК не зареєстрували... скаргу не подала...які мої подальші дії??? Допоможіть, будь ласка(
Бо була пропозиція, щоб забути про це РК в листопаді і зараз в січні подати нове на реєстрацію, але чи це правильно?
Буду дуууже вдячна за допомогу!

и мне интересно, ситуация аналогичная
Здравствуйте! Есть ли уже в электронном кабинете налогоплательщика информация о показателе D? Ткните носом, не вижу.
А что это за зверь ?
Это признак по которому не блокируют ННК.

- одночасно значення показників D та P, розрахованих у наведеному у цьому підпункті порядку, мають такі розміри: D>0,03, Р<Рм×1,3, де:
D – розрахункова величина, яка дорівнює S/T;
S – загальна сума сплачених за останні 12 календарних місяців, що передують місяцю, в якому складено ПН/РК, сум ЄСВ та податків і зборів (крім суми податку на додану вартість, сплаченої при ввезенні товарів на митну територію України) платником податку та його відокремленими підрозділами;
T – загальна сума постачання товарів/послуг на митній території України, що оподатковуються за основною ставкою та ставкою 7%, яка зазначена платником податку в ПН/РК, зареєстрованих у Реєстрі за останні 12 календарних місяців, що передують місяцю, в якому складено податкову накладну / розрахунок коригування;

Значення показника D тепер буде обраховуватися ДФС станом на перше число календарного місяця та кожного 10 числа і стає доступним платнику в електронному кабінеті.
Quote
Officeworker
Здравствуйте! Есть ли уже в электронном кабинете налогоплательщика информация о показателе D? Ткните носом, не вижу.

я вообще не верю, что у них там в кабинете появится что-то раньше чем начнут блокировать НН
Так ішо ж нічіво не прийняли - то як воно появицця tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 23 з 44    Сторінки: ПершаПопередні1819202122232425262728НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00059999999999999