Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Критерии блокировки НН

Відправлено користувачем TamiA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 28 з 44    Сторінки: ПершаПопередні2324252627282930313233НаступнаОстання
Quote
rejump


вобщем, подсчитала я свою налоговую нагрузку, только на нее надежда)))
Таблицы никто не отменял, если примут, то по этому коду не должны блокировать.

Кому-то удалось уже отправить Таблицу платника?
Та же форма J1312302?
У меня только на неё надежда. Подскажите по ТЭО как павильно заполнить. пожалуйста.
да, скажіть у кого вже вийшло подати повідомлення і таблиця(для пн/рк які заблок до 1.12.18) і чи така сама форма?
в п"ятницюпробувала подавати по старій формі , отримала квитанції :"Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - не знайдено файл шаблона
'J1312602.ZTP', або файл порожній, або некоректний.
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання
електронних документів" ДФС України, версія 2.2.16.56
" - в когось таке було?
є всі прикріпелені файли, подавала по тому ж зразку що й минулого року


Quote
Skarlet911
в п"ятницюпробувала подавати по старій формі , отримала квитанції :"Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - не знайдено файл шаблона
'J1312602.ZTP', або файл порожній, або некоректний.
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання
електронних документів" ДФС України, версія 2.2.16.56
" - в когось таке було?
є всі прикріпелені файли, подавала по тому ж зразку що й минулого року
я теж тільки що подала прийшла така ж відповідь...
форми ж ніби не змінили, і документ правильно прикріплюєм...
підозрюю,що має бути нова форма, яку чомусь ще "забули" дописати))))
хтось знає де знаходиться --- ДФС формує і веде у відкритому доступі окремий Реєстр податкових накладних / розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена, за формою згідно з додатком 1 та щодня оприлюднює його на своєму офіційному веб-сайті це має бути на їхньому сайті?
Думаю тут мова про кабінєт - там є розділ ЄРПН,
а в ньому фільтр по різним статусам ПН і РК - drinking smiley
подивіцця там...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
можливо, але ж пише ..та щодня оприлюднює його на своєму офіційному веб-сайті
ВЯКОМУ ВИГЛЯДІ ВИ ПОДАЄТЕ РОЗРАХУНКОВІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ РЕАЛЬНОСТІ ОПЕРАЦІЇ? я роздрукувала платіжку з клієнт банку, відсканувала і прикріпила до повідомлення, мені прийшло рішення не прийняти і в причині написано що не подано розрахункових документів.... клієнти не зажди плялть згідно рахунку, як в такому випадку бути? сканувати банківську виписку за цілий день з печаткою банку? чи возити ті платіжки в банк і завіряти їх печаткою?
[youtu.be] Блокування податкових накладних «По новому» за Постановою № 117

URL=http://ru.smiley4you.com/anime/22/][/URL]Всем удачи
Quote
fialkasss
подскажите кто знает как посчитать налоговую нагрузку для этих критериев?
налог на прибыль входит туда?
входит
Я что-то вообще не могу понять, что происходит
Добросовестно изучала постанову №117 от 21.02.18р.

Сегодня еще добавилось три документа, я так понимаю, что это обязательство к п.10 к постан. 117

- "Критерії ризиковості платника податку"

- "Перелік показників, що визначають позитивну податкову історію платника податку, визначені ДФС та погоджені Міністерством фінансів України"

- Перелік кодів товарів, згідно з УКТ ЗЕД,та послуг з кодами, згідно з ДКПП, які застосовуються для визначення відповідності податкових накладних/розрахунків коригування, які подано на реєстрацію до Єдиного реєстру податкових накладних, критеріям ризиковості здійснення операції при здійсненні моніторингу


ЛЮДИ!!! как это понять, ведь эти все критерии какие-то разные, с разными параметрами, на какие ориентироваться?

ведь в 117 постанове есть целый раздел "Автоматизований моніторинг відповідності податкових накладних / розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків", как этот раздел увязать с тремя "документами", которые указала выше? у меня не получаетсяconfused smileyconfused smileyconfused smiley

ЭТО КАК НАДА ВЫВЕРНУТЬ МОЗГ, что б увязать цепочку очередности, что, за чем и когда??????
сложилось впечатление, что люди, которые составляли документы к п. 10 постан. 117, вообще не читали эту постанову
Quote
buh!
Я что-то вообще не могу понять, что происходит
Добросовестно изучала постанову №117 от 21.02.18р.

ЛЮДИ!!! как это понять, у меня не получаетсяconfused smileyconfused smileyconfused smiley
Это все для нас! Чтобы в случае блокировки НН мы не смогли доказать по "цепочки очередности" что операция легальна и без скруток. Потому как пока доберешься до конца критериев забываешь что было вначале. Путаница. А это как раз то, что им надо. Так легче нас запутать, ибо ни один бухгалтер не будет считать нал.нагрузки, остатки в виртуальному в складе и всевозможные обсяги за 1,5 года по всем товарам при отправке каждой НН на регистрацию.
Quote
Skarlet911
ВЯКОМУ ВИГЛЯДІ ВИ ПОДАЄТЕ РОЗРАХУНКОВІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ РЕАЛЬНОСТІ ОПЕРАЦІЇ? я роздрукувала платіжку з клієнт банку, відсканувала і прикріпила до повідомлення, мені прийшло рішення не прийняти і в причині написано що не подано розрахункових документів.... клієнти не зажди плялть згідно рахунку, як в такому випадку бути? сканувати банківську виписку за цілий день з печаткою банку? чи возити ті платіжки в банк і завіряти їх печаткою?

наш відділ адміністрування ПДВ рекомендував сканувати банківську виписку за цілий день з печаткою банку. А як ви змогли відправити повідомлення? в мене медок і сьогодні пише: не знайдено файл шаблона
'J1312602.ZTP', або файл порожній, або некоректний.
Quote
Ленусик
[youtu.be] Блокування податкових накладних «По новому» за Постановою № 117

очень хорошая консультация, спасибо огромное...
Доброго дня! Якщо підприємство ще не подавало таблицю, з блокуванням ПН обійшлося(ттт), обов"язково подавати її зараз?
Quote
tan4ikk

Я что-то вообще не могу понять, что происходит
Добросовестно изучала постанову №117 от 21.02.18р.

ЛЮДИ!!! как это понять, у меня не получаетсяconfused smileyconfused smileyconfused smiley
Это все для нас! Чтобы в случае блокировки НН мы не смогли доказать по "цепочки очередности" что операция легальна и без скруток. Потому как пока доберешься до конца критериев забываешь что было вначале. Путаница. А это как раз то, что им надо. Так легче нас запутать, ибо ни один бухгалтер не будет считать нал.нагрузки, остатки в виртуальному в складе и всевозможные обсяги за 1,5 года по всем товарам при отправке каждой НН на регистрацию.
я так и поняла, что разобраться и увязать все ЭТО вместе не получается, потому как и нагрузку посчитай, и 500тыс. за мес. не превысь, и при этом еще не более 150тыс. на покупателя, и не превысь 40% по сравнению с прошлым периодом, и в 1,5 раза подавай больше ЕСВ, и от 1 млн. имей ОС, и имей землю, еще и 5млн. налогов заплати, и вот только тогда, может быть, ты можешь спать спокойно и спокойно работать. Ну, а так получается, что нада что-то постоянно сидеть и высчитывать, так это целый плановый отдел нада держать, чтоб все это высчитывать. И опять получается, что бух. учетом, кадровой документацией и прочими, не менее вадными делами, опять некогда заниматься
яще встигла до 20 березня подати((( а тепер також по нових правилах не подається(((( от сиджу мудрую над скаргами
Quote
Skarlet911
яще встигла до 20 березня подати((( а тепер також по нових правилах не подається(((( от сиджу мудрую над скаргами

а як ви дізналися що можна подавати? я в січні ще спробувала - було неприйнято в звязку з законом 2245, сиджу чекаю нового закону((
Quote
OlgaBuhUkr

яще встигла до 20 березня подати((( а тепер також по нових правилах не подається(((( от сиджу мудрую над скаргами

а як ви дізналися що можна подавати? я в січні ще спробувала - було неприйнято в звязку з законом 2245, сиджу чекаю нового закону((

А я сутра пока наклепала им пояснення - отправила, а ужо опять ниче не работает((
Здраствуйте! Може хтось підскаже з приводу податкового навантаження! Які ТОЧНО податки рахувати? ЄСВ+податок на прибуток+..... Чи входить ПДВ?
Quote
buhzb
Здраствуйте! Може хтось підскаже з приводу податкового навантаження! Які ТОЧНО податки рахувати? ЄСВ+податок на прибуток+..... Чи входить ПДВ?

ПДВ точно входит, кроме уплаченного по ГТД. ЕСВ, ПДВ, на прибыль. ПДФО возможно входит, сомневаюсь, это ж типа с з/п сотрудник платит...
ДФС ни ..ера не разъясняет, показатель D уже полгода как должен быть в кабинете, ни фига нет...
Це точно! Я і дзвонила на гарячу лінію-вони мені читають те ж, що я в інтернеті знаходжуeye rolling smiley
Quote
buhzb
Здраствуйте! Може хтось підскаже з приводу податкового навантаження! Які ТОЧНО податки рахувати? ЄСВ+податок на прибуток+..... Чи входить ПДВ?
ПДВ ходить, крім того, що сплачено на митниці
ой, ПДВ не ходить, а входить
Дякую! Але ж податок на прибуток ми платимо по квартально, як же тоді розраховується податок за 12 місяців ( наприклад, з 03.2017р. по 02.2018р.)?
Quote
buhzb
Дякую! Але ж податок на прибуток ми платимо по квартально, як же тоді розраховується податок за 12 місяців ( наприклад, з 03.2017р. по 02.2018р.)?

S - загальна сума сплачених за останні 12 календарних місяців, що передують місяцю, в якому складено податкову накладну / розрахунок коригування, сум єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків і зборів (крім суми податку на додану вартість, сплаченої під час ввезення товарів на митну територію України) платником податку та його відокремленими підрозділами

я так зрозуміла, що просто сумуємо все, що сплатили за останні 12 місяців і все
О, цікаво! Може й так))))) А ПДФО і військовий не рахувати?!
Quote
Alina


яще встигла до 20 березня подати((( а тепер також по нових правилах не подається(((( от сиджу мудрую над скаргами

а як ви дізналися що можна подавати? я в січні ще спробувала - було неприйнято в звязку з законом 2245, сиджу чекаю нового закону((

А я сутра пока наклепала им пояснення - отправила, а ужо опять ниче не работает((
и приняли ?
Пояснення уже принимают: прислали кв.1, а вечером кв.2 - отклонили т.к. я при указании даты заблокированной накладной написала 2018 год, а не 2017
(Документ не прийнято. В ЄРПН відсутній факт зупинення реєстрації
податкової накладної/розрахунку коригування від 12.10.2018 №
11)

Сегодня отправила повторно, кв. 1 уже пришла, ожидаю рассмотрения и вторую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 28 з 44    Сторінки: ПершаПопередні2324252627282930313233НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054999999999994