Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Критерии блокировки НН

Відправлено користувачем TamiA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 43 з 44    Сторінки: ПершаПопередні3435363738394041424344Наступна
Можете подавати одне повідомлення, копіюєте рядок 1 з/п (за допомогою +)в таличній частині "реквізити ПН/РК реєстрацію яких зупинено" і заповнюєте
Зоряна, очень Вам благодарна за совет- сама бы не догадалась..
РК продолжают блокировать((, у меня их уже под сотню,- логики никакой!!- могут на одного клиента одну зарегистрировать, пять заблокировать, или например ЧПешника зарегистрировать, на крупного известного опотовика заблокировать три грн(((
Кто-то подавал на разблокировку с 25 мая? как тенденция?
Ни разу еще не подавалась, пока собираюсь с мыслями на собрать доки..


Добрый вечер! Первый раз за всю деятельность заблокировали минусовую РК (НДС -13 грн) за 07.05.2020, какая ответственность за игнорирование разблокировки мной (поставщиком)? Достаточно договора, расходной и возвратной на продукцию? Или еще нужны какие-то документы на изготовление реализованной и возвращенной продукции?
штрафов во время карантина нет, так что на Вашем месте я бы даже не парилась из за 13 грн. Вы не снимаете НО, и никак не отображаете этот минусовый РК в декларации, покупатель обязан снять НК. И все. Ну можете чтоб попрактиковаться подать доки на разблокировку. Я думаю подавать только крупные суммы, пару тысяч переживу. По докам думаю (тоже никогда не блокировали) все по приходу этого товара (ПН, договор, доставка) все по расходу и основанию корректировки. И вроде еще нужны доки на подписантов, наверное, и кладовщика тогда?- по докам не подскажу, но вроде так.
Quote
Annet99
Добрый вечер! Первый раз за всю деятельность заблокировали минусовую РК (НДС -13 грн) за 07.05.2020, какая ответственность за игнорирование разблокировки мной (поставщиком)? Достаточно договора, расходной и возвратной на продукцию? Или еще нужны какие-то документы на изготовление реализованной и возвращенной продукции?

ради 13грн, я бы тоже не парилась, там нада собрать всю "доказательную базу", от А до Я, а это иногда намного сложнее, чем на сотни тысяч грн НДС-а
Добрый день. Подскажите, пожалуйста. Мы купили зерно 35тонн. Покупатели на выгрузке по весах приняли 35,140тонн. Входящая НН на 35тонн, исходящая 35,140тонн. Какая вероятность блокировки НН в такой ситуации? Спасибо
І ми щасливчики, яким заблокували РК мінусове, але ми в даному випадку покупці. Хто має подавати документи на розблокування? Наш постачальник чи ми, чи двоє одночасно??? Сума велика, пдв 25 тис. sad smiley
Доброго дня, скажіть хто знає: якщо 1 ПН (РК) блокує , то чи можна реєструвати інші ПН?
Чи при блокуванні 1 більше инічого не можна зареєструвати?
Quote
LStenly
Доброго дня, скажіть хто знає: якщо 1 ПН (РК) блокує , то чи можна реєструвати інші ПН?
Чи при блокуванні 1 більше инічого не можна зареєструвати?

Можно конечно. А на ту, что заблокировали подавайте доки на разблокировку.
Quote
buh!

Добрый вечер! Первый раз за всю деятельность заблокировали минусовую РК (НДС -13 грн) за 07.05.2020, какая ответственность за игнорирование разблокировки мной (поставщиком)? Достаточно договора, расходной и возвратной на продукцию? Или еще нужны какие-то документы на изготовление реализованной и возвращенной продукции?

ради 13грн, я бы тоже не парилась, там нада собрать всю "доказательную базу", от А до Я, а это иногда намного сложнее, чем на сотни тысяч грн НДС-а
Справді цікаво - що буде якщо ігнорувати розблокування?
Доброго дня.
Вперше заблокували ПН на передоплату,надаємо послуги на матеріалах Замовника.Підкажіть,будь ласка, якщо подавати в таблиці ПДВ оборотку по ОС протрібно видаткові додавати?І що писати в поясненні взагалі не розумію,якщо це передоплата, а роботи ми ще навіть не розпочали.
Ні в якому разі не подавайте документи на розблокування, по авансових платежах!!! З власного досвіду, НЕ РОЗБЛОКУЮТЬ! Не допоможуть, ні платіжні доручення, ні виписка...Тільки коли виконаєте роботи, тоді подавайте повідомлення. В ньому послідовно розриваєте зміст операції з самого початку. До прикладу: ТОВ сворене...., кведи за якими ви дієте, ваші ОЗ, площі на яких ви працюєте (дог.оренди також додайте), штатний розклад (розписати посади), в кого ви закупляєте матеріали /хто надає супутні послуги (накладні, акти, договори, сертифікати якості), всі платіжні доручення, Ваші накладні/акти, договір з контрагентом на якого заблокувалась ПН, картки рах./оборотки по рах. 361 (6811 якщо ведете).
Таблицю також неодноразово відправляла- ні разу не допомогло.
Quote
TanyaB
Ні в якому разі не подавайте документи на розблокування, по авансових платежах!!! З власного досвіду, НЕ РОЗБЛОКУЮТЬ! Не допоможуть, ні платіжні доручення, ні виписка...Тільки коли виконаєте роботи, тоді подавайте повідомлення. В ньому послідовно розриваєте зміст операції з самого початку. До прикладу: ТОВ сворене...., кведи за якими ви дієте, ваші ОЗ, площі на яких ви працюєте (дог.оренди також додайте), штатний розклад (розписати посади), в кого ви закупляєте матеріали /хто надає супутні послуги (накладні, акти, договори, сертифікати якості), всі платіжні доручення, Ваші накладні/акти, договір з контрагентом на якого заблокувалась ПН, картки рах./оборотки по рах. 361 (6811 якщо ведете).
Таблицю також неодноразово відправляла- ні разу не допомогло.

Дякую,що відписали)
Та не має як не подавати,Замовники погрожують не заключенням наступного договору(І тепер взагалі не розумію,як подати ці всі документи.
Quote
TanyaB
Ні в якому разі не подавайте документи на розблокування, по авансових платежах!!! З власного досвіду, НЕ РОЗБЛОКУЮТЬ! Не допоможуть, ні платіжні доручення, ні виписка...Тільки коли виконаєте роботи, тоді подавайте повідомлення. В ньому послідовно розриваєте зміст операції з самого початку. До прикладу: ТОВ сворене...., кведи за якими ви дієте, ваші ОЗ, площі на яких ви працюєте (дог.оренди також додайте), штатний розклад (розписати посади), в кого ви закупляєте матеріали /хто надає супутні послуги (накладні, акти, договори, сертифікати якості), всі платіжні доручення, Ваші накладні/акти, договір з контрагентом на якого заблокувалась ПН, картки рах./оборотки по рах. 361 (6811 якщо ведете).
Таблицю також неодноразово відправляла- ні разу не допомогло.

нам суд "розблокував" за серпень 2018
но им похоже пофиг, 27 июня был срок подачи апеляции, апеляцию не подали и не разблокировали
а в какой дате вы ищете регистрацию ?
Предприятие, которое не вело хоз.деятельности весь год, получило статус рискового. Св-во НДС получено 1.07, а 9.07 прилетело письмо счастья из ГНИ - п.8. Единственная операция - на ндс-счет завели 10т. грн 8.07. Что в данном случае делать? Если отправлять J13601 - что туда писать и прикреплять? Может, кто то сталкивался с таким и в курсе, что делать?
А хто скільки часу чекає на розблокування??? Ми покупці, маємо 2 мінусові рк, заблоковані 25.06, розблокування ще досі нема... я так надіялась подати нормальну деку за червень і показати ці рк (((
Вы как покупатель по-любому эти минусовые РК должны в деке показать.
Quote
Нечемнуся
А хто скільки часу чекає на розблокування??? Ми покупці, маємо 2 мінусові рк, заблоковані 25.06, розблокування ще досі нема... я так надіялась подати нормальну деку за червень і показати ці рк (((
а продавец подавал на разблокировку ? может зря ждете ?
Добрий день.
Девочки тут есть такие кому комиссия отказала в разблокировке?
Доброго дня, може й написано вище, не можу знайти. Підкажіть, при створенні пакету документів під розблокування, чи потрібно прикрепляти податкові від мого постачальника як підтвердження? Дуже велика кількість документів до податкової, що заблокована, не знаю що робити
Quote
natalistrelnik
Доброго дня, може й написано вище, не можу знайти. Підкажіть, при створенні пакету документів під розблокування, чи потрібно прикрепляти податкові від мого постачальника як підтвердження? Дуже велика кількість документів до податкової, що заблокована, не знаю що робити
податкові не потрібно
Quote
NataT1972
Добрий день.
Девочки тут есть такие кому комиссия отказала в разблокировке?
ми такі
і таких багато
Подали скаргу, ее тоже отклонили, єто обічная практика или нет?
Quote
NataT1972
Подали скаргу, ее тоже отклонили, єто обічная практика или нет?
самая обычная.
Quote
NataT1972
Подали скаргу, ее тоже отклонили, єто обічная практика или нет?
к сожалению, это реальность и уже не первый год
Добрый день! Посоветуйте как поступить. Предприятие работает два года, оказываем один вид услуг. Заблокировали три налоговые в этом месяце "відсутні коди УКТЗЕД, які поставляються на постійній основі". Пояснения отправила, таблицу платника подала. Остались ещё незарегистрированные РК и ПН. Как поступить: ждать решения по заблокированным и потом отправлять остальные на регистрацию? Заранее Спасибо за советы
Посоветуйте, пожалуйста, заблокировали РК на Неплатника (код 100000000000) по критерию 6.
Пробуем отправить Пояснення с документом в пдф формате, но ничего не получается, не уходит. Возможно формат файла должен быть другой?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 43 з 44    Сторінки: ПершаПопередні3435363738394041424344Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00067400000000001