Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Критерии блокировки НН

Відправлено користувачем TamiA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 44    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
1) для критерію, зазначеного у підпункті 1 пункту 6 Критеріїв:

договори, у тому числі зовнішньоекономічні контракти, з додатками, листування з контрагентами;

договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для провадження господарської операції;

первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання й транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передавання товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні;

розрахункові документи, банківські виписки з особових рахунків;

документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством;

з усього списку можу подати : вхідні накладні від постачальника, договір з покупцем, видаткова накладна на покупця, оплати немає. тепер не розумію, що воно дать податківцям для прийняття рішення для розблокування
Quote
Oxi
мені заблокували ПН по такому критерію :1. обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, у 1,5 раза більший ........
так, у мене велика націнка, хіба це заборонено?
що я тепер повинна доводити податковій? і як?
Обсяг постачання - це про кількість, а не суму.
Quote
olex
Quote
Oxi
мені заблокували ПН по такому критерію :1. обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, у 1,5 раза більший ........
так, у мене велика націнка, хіба це заборонено?
що я тепер повинна доводити податковій? і як?
Обсяг постачання - це про кількість, а не суму.
я теж так думала, по кількості в мене все збігається
обсяг -у них це якраз націнка


Re: Критерии блокировки НН
Quote
olex
Quote
Oxi
мені заблокували ПН по такому критерію :1. обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, у 1,5 раза більший ........
так, у мене велика націнка, хіба це заборонено?
що я тепер повинна доводити податковій? і як?
Обсяг постачання - це про кількість, а не суму.

Це графа 10 ПН "Обсяги постачання (база оподаткування) без урахування податку на додану вартість"

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
логічніше б було : 1. Кількість (об"єм,обсяг ) обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, у 1,5 раза більший
по полдня а то и дольше не приходят вытяги по запросам "на какую сумму можем выписать налог.накладные" у всех так ?или только у меня..
у всех, смотрите в кабинете, там информация появляется более оперативно.
Просьба к модероаторам, может подвесите темку, чтобы не искать ее потом, вон уже пошли вопросы в других темках, думаю она долго еще будет актуальной.....
Сегодня очередной раз убедилась, что директора и собственники так и не въехали, какие последствия у даты 01.07.17....
Re: Критерии блокировки НН
Quote
TamiA
Просьба к модероаторам, может подвесите темку, чтобы не искать ее потом, вон уже пошли вопросы в других темках, думаю она долго еще будет актуальной.....
Сегодня очередной раз убедилась, что директора и собственники так и не въехали, какие последствия у даты 01.07.17....

Они въедут слишком поздно sad smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
я бы эти критерии назвала - Критерии, убивающие бизнес.
Quote
Монна Нонна
Quote
TamiA
Просьба к модероаторам, может подвесите темку, чтобы не искать ее потом, вон уже пошли вопросы в других темках, думаю она долго еще будет актуальной.....
Сегодня очередной раз убедилась, что директора и собственники так и не въехали, какие последствия у даты 01.07.17....

Они въедут слишком поздно sad smiley
у мене тільки підїзджають......
а раніше , коли давала критерії на вивчення , навіть і не читали, казали розберемось потім якось
У меня до сих пор не понимают, удосужились прочитать только перечень документов и все. Начинаешь рассказывать говорят не нагнетай.
Re: Критерии блокировки НН
Elena Sagarda‎ до Рух Бізнесу України
15 хв. ·
Девочки, Кирш А.В.(народный депутат) на семинаре просил писать ему про все, что реально происходит c блокировками на предприятиях с конкретными ситуациями, чтобы они на уровне ВР могли изменить!!! Чтобы не вводить СЕА НДС не хватило всего 2 депутатских голоса, а под ВР стояло около 300чел!!! Он просит всех (и директоров и бухгалтеров) объединится и показать массовый "супротив", тогда что-то изменится. Вот его емейл presexpr@gmail.com

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Про неплательщика - не работает. У меня заблокировали 2 на неплательщика. eye rolling smiley

Quote
TamiA
Тобто, всі створені ПН спочатку перевіряються на відповідність ознакам в пунктах 1-4 пунктк 5 Наказу. Якщо ПН відповідають хоча би одній з ознак!!! - то така ПН не підпадає під Моніторинг і відповідно - не підпадає під зупинення реєстрації.

Да ! Я тоже уперлась в этот пункт, но пока не понятно - работает он на практике или нет.
Про директора на 3-х предприятиях - это очень легко, так что это не маловероятное событие.

а что скажите про пункт 6.1) - столько смысла запихали в одно предложение.. мой мозг не понимает смысла про 1,5...почему граница 01.01.17 - а если это старые остатки......про 75 % более менее понятно, если 75% и больше товара из черного списка, то будет блокировка....
Quote
Natka-Natka
Про неплательщика - не работает. У меня заблокировали 2 на неплательщика. eye rolling smiley

Quote
TamiA
Тобто, всі створені ПН спочатку перевіряються на відповідність ознакам в пунктах 1-4 пунктк 5 Наказу. Якщо ПН відповідають хоча би одній з ознак!!! - то така ПН не підпадає під Моніторинг і відповідно - не підпадає під зупинення реєстрації.

Да ! Я тоже уперлась в этот пункт, но пока не понятно - работает он на практике или нет.
Про директора на 3-х предприятиях - это очень легко, так что это не маловероятное событие.

а что скажите про пункт 6.1) - столько смысла запихали в одно предложение.. мой мозг не понимает смысла про 1,5...почему граница 01.01.17 - а если это старые остатки......про 75 % более менее понятно, если 75% и больше товара из черного списка, то будет блокировка....

можно смело оспаривать....
а к чему здесь эта цитата ?
в том - Тобто, всі створені ПН спочатку перевіряються на відповідність ознакам в пунктах 1-4 пунктк 5 Наказу. Якщо ПН відповідають хоча би одній з ознак!!! - то така ПН не підпадає під Моніторинг і відповідно - не підпадає під зупинення реєстрації.

Да ! Я тоже уперлась в этот пункт, но пока не понятно - работает он на практике или нет.


вот и пишу- не работает. В налоговой мне сказали, что решили блокировать накладніе на неплательщика. Ответа - Кто решил? я не услішала.
у меня было 3 НН на аренду - заблокировали все. 2 - на неплательщика, 1 - на плательщика. Так что в любом случае пытаюсь что-то доказать. А про незаконность их требований и блокировки даже слышать не хотят.
поняла.... мало ли чего они говорят... или Вы дозвонились до самой комиссии ? Ну так и на них никто не мешает написать жалобу.... на местах вообще сейчас могут рассказывать всякие сказки, похоже, что они знают еще меньше нашего.
Quote
Natka-Natka
у меня было 3 НН на аренду - заблокировали все. 2 - на неплательщика, 1 - на плательщика. Так что в любом случае пытаюсь что-то доказать. А про незаконность их требований и блокировки даже слышать не хотят.

а зачем с ними, вообще, разговаривать, они же ничего не решают, только нервы трепать.
Тут ситуация, что они мне позвонили. Ну и конечно не комисия, а в моей ДФС. Вот и спорим уже 4 день. Я все равно не успеваю разблокировать. А обидно, что суммы маленькие - 1500, 1000 и 20000 с НДС.
а то, что знают меньше - это 100%. Мой разговор сегодня с ДФС:
Он- А как можно было зарегистрировать ваше НН (на услуги), если у вас там кода нет???
Я - Какого кода? (ошарашенно.. Я ж понимаю, что он есть, мне б ошибку выдало)
Он -Кода УКТ ЗЕД. Там пусто.
Я - Так у меня ж услуги....
Он - Ну и что, код УКТ ЗЕД все равно должен быть.


Занавес....
Quote
Монна Нонна
Elena Sagarda‎ до Рух Бізнесу України
15 хв. ·
Девочки, Кирш А.В.(народный депутат) на семинаре просил писать ему про все, что реально происходит c блокировками на предприятиях с конкретными ситуациями, чтобы они на уровне ВР могли изменить!!! Чтобы не вводить СЕА НДС не хватило всего 2 депутатских голоса, а под ВР стояло около 300чел!!! Он просит всех (и директоров и бухгалтеров) объединится и показать массовый "супротив", тогда что-то изменится. Вот его емейл presexpr@gmail.com

Доречі, я так зрозуміла Юлія Дороговоз [uspp.ua] також постійно спілкується з Мінфіном та представниками ДФСУ по даній темі. Хто хоче її знайти - вона є в фейсбуці (не можу вставити посилання, не можна в робочий час в фейсбук)))
Я вчора вночі написала їй, на рахунок критеріїв. Сьогодні поспілкувались по телефону. Вона якраз на 12:00 їхала в ДФСУ на зустріч по цьому актуальному питанню. Також Юлія сказала що їм потрібні реальні факти реальних випадків порушень критеріїв з боку ДФСУ.

Ще на рахунок документів, з її слів, один з директорів департаменту в ДФСУ що приймає участь в перегляді цих документів - сказав що не потрібно багато доків (їх все-рівно ніхто не має часу вивчати), краще менше доків але нормальне обгрунтування і пояснення. А багато доків хочуть місцеві ДПІ, бо вони мають надати пропозиції ДФСУ (бояться, тому і перестраховуються).
Re: Критерии блокировки НН
Quote
natalka_l
Ще на рахунок документів, з її слів, один з директорів департаменту в ДФСУ що приймає участь в перегляді цих документів - сказав що не потрібно багато доків (їх все-рівно ніхто не має часу вивчати), краще менше доків але нормальне обгрунтування і пояснення. А багато доків хочуть місцеві ДПІ, бо вони мають надати пропозиції ДФСУ (бояться, тому і перестраховуються).

Я взагалі не розумію, навіщо вони запровадили оцей механізм суцільної перевірки кожної операції.
Коли вводили додаток 5, були жарти, що скоро бухи будуть не потрібні - весь наш бухоблік будуть вести податківці у себе в базах.
От і дожартувалися.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
natalka_l
Quote
Монна Нонна
Elena Sagarda‎ до Рух Бізнесу України
15 хв. ·
Девочки, Кирш А.В.(народный депутат) на семинаре просил писать ему про все, что реально происходит c блокировками на предприятиях с конкретными ситуациями, чтобы они на уровне ВР могли изменить!!! Чтобы не вводить СЕА НДС не хватило всего 2 депутатских голоса, а под ВР стояло около 300чел!!! Он просит всех (и директоров и бухгалтеров) объединится и показать массовый "супротив", тогда что-то изменится. Вот его емейл presexpr@gmail.com

Доречі, я так зрозуміла Юлія Дороговоз [uspp.ua] також постійно спілкується з Мінфіном та представниками ДФСУ по даній темі. Хто хоче її знайти - вона є в фейсбуці (не можу вставити посилання, не можна в робочий час в фейсбук)))
Я вчора вночі написала їй, на рахунок критеріїв. Сьогодні поспілкувались по телефону. Вона якраз на 12:00 їхала в ДФСУ на зустріч по цьому актуальному питанню. Також Юлія сказала що їм потрібні реальні факти реальних випадків порушень критеріїв з боку ДФСУ.

Ще на рахунок документів, з її слів, один з директорів департаменту в ДФСУ що приймає участь в перегляді цих документів - сказав що не потрібно багато доків (їх все-рівно ніхто не має часу вивчати), краще менше доків але нормальне обгрунтування і пояснення. А багато доків хочуть місцеві ДПІ, бо вони мають надати пропозиції ДФСУ (бояться, тому і перестраховуються).
Вставлю за Вас с ее рекомендациями по документам: [www.facebook.com]
ДФС вже розглянуто 111 Повідомлень щодо підтвердження реальності здійснення операцій/
З них по 40 повідомленнях прийнято рішення щодо реєстрації таких документів.
Іншим 71 – відмовлено у реєстрації з повідомленням причин неприйняття.

Цілих 111 повідомленнь. sad smiley

[sfs.gov.ua]
скажите, у кого услуги (аренда) если пока не блокировали, таблицу отправлять надо или нет?
Re: Критерии блокировки НН
Quote
konstantin
Вставлю за Вас с ее рекомендациями по документам: [www.facebook.com]
Суть которых сводится к следующему:
- расслабьтесь и получайте удовольствие
- готовьте и подавайте максимум документов, что означает: отложите всю свою работу и займитесь сканированием

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Критерии блокировки НН
Quote

6. В подальшому намагайтеся вийти на податкове навантаження за всіма податками, зборами та ЄСВ на рівень, що перевищує 5 %. За цих умов ви зможете уникнути блокування, якщо звісно "доживете" до того моменту (дуже жорстко, але це правда).

Да-да, вы уж там постарайтесь smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
konstantin
...Вставлю за Вас с ее рекомендациями по документам: [www.facebook.com]
Та ці рекомендації вона по-ідеї ще раніше давала. Тут кожен день щось міняється.

Quote
Natka-Natka
вот и пишу- не работает. В налоговой мне сказали, что решили блокировать накладніе на неплательщика. Ответа - Кто решил? я не услішала.
От Ваш приклад якраз показовий. він доводить що ДФСУ пофіг на закон, на Кодекс і накази Мінфіна. І що реально відбувається порушення чинного законодавства. Це зверніть увагу що Насіров відсторонений, хто там у них зараз рулить? За таке і треба притягувати до відповідальності.
Якщо у Вас є можливість скиньте копію квитанції і ПН людям які їх просять або напишіть (Кирш А.В. та Дороговоз Ю.). А я би ще й в Мінфін написала б...
Quote
Azza79N
скажите, у кого услуги (аренда) если пока не блокировали, таблицу отправлять надо или нет?
по початковій версії Мінфіну - треба було. А по теперішній версії ДФСУ - подається тільки якщо вже призупинена реєстрація.
В нас в країні походу двовладдя. Хто що хоче, то і робить. От як Вам можна пораду дати? Я б відправила б, але не впевнена що приймуть )

Quote
Монна Нонна
Я взагалі не розумію, навіщо вони запровадили оцей механізм суцільної перевірки кожної операції.
Тіпа борються зі схемним податковим кредитом...

Всі проти СЕА виступали - не пройшло, зараз призупинення. Відмінити його точно не відмінять, а от повпливати на критерії може якось вдасться...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 44    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048199999999998