Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 11 з 44    Сторінки: ПершаПопередні678910111213141516НаступнаОстання
В серпні відповідь1 приходила зразу після вдалої відправки повідомлення, думаю, може щось змінили...Не хочеться знову все набирати...
вони бачать те що їм треба
Дівчата пишіть на ФБ Юлі Дроговоз - вона збирає статистику
і шоб були аргемєнти для негайного прийняття закону 1175 за
відновлення тестового періоду до нормального налагодження
алгоритму блокування [www.facebook.com]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Про підписанта розібралась, в неділю відправила пояснення / це вже 4 раз/ з 25 додатками.Знаєте в чому причина- я зробила налаштування в елект кабінеті , щоб підписувало- спочатку підпис директора, а потім печатка / так як в Медку згідно ЕЦП/, хоча в серпні в елект. каб було достатньо всього 1 підпису директора.Може кому пригодиться....Коли там знову зібрання під КМ?, Я ХОДИЛА В СЕРПНІ, ГОТОВА ЙТИ ЗНОВУ
Добрий день! Як правильно заповнювати додаток до критеріїв Таблицю даних платника податків В зразку від ДФС (та й по логіці) в другій колонці товари, які купуємо, в третій, які продаємо
А в розясненні навпаки, Не можу ніяк здати цю таблицю, Допоможіть будь-ласка
Я відправляла вже разів 8, але ще ні разу не прийняли, хоча ПН розблоковували і без Критеріїв, а в новому місяці знову блокують.Була і на семінарі в ДФС, писала так як вони рекомендували, але все рівно - не прийнято. Я писала- 1 колонка- номер по порядку, 2 кол- осн. код КВЕД , 3 кол. чотири цифри коду, що купуємо, потім в 4 - пусто.Наступний рядок - навпаки - 3- пусто, 4 -код продажі.Вони в мене однакові, що придбав, те й продав.Що не так?Наголошували, що писати треба тільки не більше 5 строчок, і тільки ті коди, які заблоковані в ПН.
Quote
confex
Я відправляла вже разів 8, але ще ні разу не прийняли, хоча ПН розблоковували і без Критеріїв, а в новому місяці знову блокують.Була і на семінарі в ДФС, писала так як вони рекомендували, але все рівно - не прийнято. Я писала- 1 колонка- номер по порядку, 2 кол- осн. код КВЕД , 3 кол. чотири цифри коду, що купуємо, потім в 4 - пусто.Наступний рядок - навпаки - 3- пусто, 4 -код продажі.Вони в мене однакові, що придбав, те й продав.Що не так?Наголошували, що писати треба тільки не більше 5 строчок, і тільки ті коди, які заблоковані в ПН.
те саме подавала, не приймають таблиці у мене
Отправила сегодня через Эл.кабинет два Повідомлення с додатками-сканами док-тов - приходит ответ во 2-й квитанции: [J1312602] Не відповідає стандарту XML(помилка структури). Делала так: заполняла Повідомлення, потом прикрепляла по очереди додатки. При проверке показывало "Помилок немає". Подписывала подписью директора, потом подписью печати.

Кому-то приходил такой ответ во 2-й квитанции? Как устранить эту помилку структури XML?
Ось ішо з ФБ:
Natali Tereschenko
2 хв

Для тех у кого заблокировали налоговую и необходимо подать "повидомлення" Помимо скан копий документов, необходимо в первой вкладке добавить скан копию пояснения за подписью директора и печатью. В пояснении расписать кто ВЫ, где находитесь, что у Вас на балансе (есть или нет основных средств), чем конкретно занимаетесь, что конкретно используете в хозяйственной деятельности, какое у Вас количество сотрудников и т.д. писать нужно коротко и понятно! Особенно это касается вновь созданных предприятий!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Леди Дон
Отправила сегодня через Эл.кабинет два Повідомлення с додатками-сканами док-тов - приходит ответ во 2-й квитанции: [J1312602] Не відповідає стандарту XML(помилка структури). Делала так: заполняла Повідомлення, потом прикрепляла по очереди додатки. При проверке показывало "Помилок немає". Подписывала подписью директора, потом подписью печати.

Кому-то приходил такой ответ во 2-й квитанции? Как устранить эту помилку структури XML?

Да, мне такое приходило, только я ждала Квитанцию №2 в одном случае 7 дней, а во втором целых 10!!!, чтоб после нормальной квитанции №1 пришла №2 с такой хренью...Я подавала через Сонату. Потом подала через ел. кабинет, пришла сразу Квит. №1, сегодня 5 рабочий день, Квитанции №2 пока нету и самое интересное, что моих докоа не видит областная налоговая. На горячей линии посоветовали давать не больше 25 додатков и описание в повидомленни не большое писать, до 2000 символов.
подавала таблицу кодов по торговле, принята, у нас добавился вид услуг, налоговую заблокировали, я теперь опять должна подать таблицу, но вот вопрос, подавать старую таблицу, дополнив ее новым кодом или подавать отдельно таблицу на этот код, и еще кто знает, если я эту таблицу вообще не буду подавать?
дело в том что после принятия таблицы все налоговые ригистрируются по торговле, я вот думаю а если новую таблицу не примут? не начнут ли опять блокировать и торговлю?
подавать отдельно таблицу на этот код
таблица с уже поданными кодами не примется
alisona! Поделитесь пожалуйста опытом- Вы подавали таблицу после заблокированной НН после отправки повидомлення с додатками или Вы ее подавали отдельно и еще писали письмо?Номер таблицы совпадал с номером повидомлення? Вы не сможете ее прислать на natasha@ton.kiev.ua ПОЖАЛУЙСТА!!!Подавала 8 раз, не принята.3 месяц блокируются НН. Сил нет.
отправляла вместе с повидомленнями в один день, номер не совпадали, табличку выслала
Добрый день, подскажите пожалуйста. Мы не зарегистрировали НН от 31.08.17 г., сейчас просим поменять дату акта на 01.09.17 что бы зарегистировать до 30.09.17, мне предлагают дату оставить 31.08.17 а в низу где подписываются директора поставить дату 01.09.17г., я проста так еще никогда не делала и есть сомнения можно ли тогда НН делать 01.09.17(((
Re: Критерии блокировки НН
Quote
Valentina_l
Добрый день, подскажите пожалуйста. Мы не зарегистрировали НН от 31.08.17 г., сейчас просим поменять дату акта на 01.09.17 что бы зарегистировать до 30.09.17, мне предлагают дату оставить 31.08.17 а в низу где подписываются директора поставить дату 01.09.17г., я проста так еще никогда не делала и есть сомнения можно ли тогда НН делать 01.09.17(((

Это неправильно.
Надо менять дату акта, причем там желательно не писать слова "за серпень" вообще.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
alisona! Спасибо!
кто подавал таблицу по услугам и она принята, как вы ее заполняли?
Quote
alisona
кто подавал таблицу по услугам и она принята, как вы ее заполняли?

Так було 25.07.2017 - після того точно щось мінялось з Кодами (вроді з кі-тю цифр)
[club.dtkt.ua]
Vitalin4ik
Подскажите пожалуйста по заполнению Таблиці даних платника податків именно по услугам. Заполнение гр.4 в разных вариациях дает одну и ту же ошибку - не відповідає кодам УКТ ЗЕД. Но в том-то и дело, что код услуги проставляется согласно ДКПП. Если гр.4 вовсе не заполнять, опять ошибка! Подскажите, кому удалось отправить по услугам?

1. Потрібно все набирати на одній розкладці клавіатури. Якщо той самий символ але на різних розкладках - буде постійно помилка.
2. В 3-4-ій графі - якщо послуги то 4 цифри і послуги в цій графі з КРАПКАМИ, товар - без крапок.
3. Через медок вроді би ще ця таблиця з послугами не відправляється (не коректне заповнення) - тільки через ЕКП.


А взагалі, я Вам скажу ця таблиця - до одного місця... Знаю п-во з транспортними послугами (постійно ті самі коди послуг і споживачі послуг) Таблиця прийнята ще в липні, але:
- червень заблокували, після подання документів розблокували;
- липень заблокували, після подання доків розблокували
- серпень заблокували, після подання всіх тих самих доків що і в попереднх місяцях (бо все аналогічно) - відмовили. Подається скарга.

Немає ніякої ЛОГІКИ в діях ДФС та й прянята таблиця, по факту, взагалі нічого не гарантує!!!
Таблицу на услуги (траснпортные и т.д) заполняла в разных вариантах..была на семинаре в дфс + была на индивидуальной консультации в дфс и по их рекомендациям заполняла... все время отказ..отказ...отказ.. сейчас ..все это длится с 13.07.17... все налоговые за месяц на сумму 624 тыс заблокированы, на последние скаргы ответов нет.. сроки прошли.... хотели записаться на прием к руководству на львовскую , сказали сначала написать свой вопрос в письменном виде и, если ответ нас не устроит, тогда нас приймут на приеме ....
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, что за ... появилась в электронном кабинете в перегляд звітності по налоговым наладным? У меня висят там 6 шт июльских и 7 августовских со статусом "не повністю введена, дозволено тільки перегляд". Причем 4 из них августовских, которые были остановлены в регистрации, но уже зарегистрированы а остальные были зарегистрированы сразу. Что означает это "неповністю введена"?
Там же и отчеты по НДС со статусом "не пройдено камеральну перевірку" начиная с апреля и до последнего отчета... Как часто они проводят эти проверки? Или если до сих пор не пройдено, то уже и не пройдет?
За статус "не пройдено камеральну перевірку" районный инспектор сказал, что ставят его городские инспектора (ул. Багговутовская, Киев) при проверке, если ошибка в округлении или сработали с подозрительной фирмой. Говорит, не обращайте внимания.
Податковий кодекс:
200.10. У строк, передбачений абзацом першим пункту 76.3 статті 76 цього Кодексу, контролюючий орган проводить камеральну перевірку даних податкової декларації або уточнюючих розрахунків (в разі їх подання).
76.3. Камеральна перевірка податкової декларації або уточнюючого розрахунку може бути проведена лише протягом 30 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку їх подання, а якщо такі документи були надані пізніше, - за днем їх фактичного подання.

Податкові органи не мають права проводити камеральну перевірку з порушенням зазначених вище строків.
Мы говорим об отметке в личном кабинете. По НКУ налогоплательщику должно прийти письмо о результатах камеральной проверки и т.д. согласно законодательства (п.86.2). Подробно можно о камеральной проконсультироваться по номеру 0800-501-007. На основании отметки в личном кабинете никаких актов с результатами проверки налогоплательщику не предоставляется.Поэтому возникает вопрос-что это вообще за отметка?
Заблокували дві податкові на аванси по одному договору на послуги. Сформували повідомлення з додатками - 25 шт., як написати у другому повідомленні, що документи вже є у першому? Вказати посилання на дату повідомлення та номер файлу, що вказується в квит. № 1?
Підкажіть, будь ласка.
где то читала, что надо делать полные комплекты по всем НН, они не будут искать документы под другими НН.
вони хоч би якісь доки подивились
Подскажите , я могу зарегистрировать свою нн накладную на импотр. товар , если мой поставщик еще не зарегистрировал свою ?


Иногда, какими-то странными путями, в жизни всё налаживается само собой.
Re: Критерии блокировки НН
Quote
Клотильда
Подскажите , я могу зарегистрировать свою нн накладную на импотр. товар , если мой поставщик еще не зарегистрировал свою ?

По закону - да

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 11 з 44    Сторінки: ПершаПопередні678910111213141516НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044700000000009