Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

НН на ошибочную оплату

Відправлено користувачем brick 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В июне ошибочно перечислена оплата за услуги по закрытому договору. Есть НН, возврат денег еще не поступил, соответственно нет РК. Как быть с этой НН при составлении деки за июнь: не включать и не включать потом РК?
Ви можете її просто не включать, як неправомірну.
І РК тоді, коли буде, поній теж не включать...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
brick
...Есть НН, возврат денег еще не поступил, соответственно нет РК. Как быть с этой НН при составлении деки за июнь: не включать и не включать потом РК?

А Ви і цій ситуації хто: покупець, продавець? Якщо у Вас вже є ПН, та ще й зареєстрована(?) та й ще різні періоди ПН та РК, то краще включити, і потім аналогічно РК.


уже тысячу раз говорили: ошибочная оплата не формирует базы для НДСа
Если есть зарегистрированная НН, про "не включать" речь идти не может. А если ещё и разные периоды, то тем более.
Quote
ivs99
Если есть зарегистрированная НН, про "не включать" речь идти не может. А если ещё и разные периоды, то тем более.
Я покупатель. Так как по сути операции у меня права на НК нет, то я могу только или не упоминать эту НН вообще или иначе ее нужно показывать как не хоз нужды.
У підкатегорії 101.20 ресурсу "ЗІР"
Підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, є податкова накладна, складена та зареєстрована в ЄРПН платником податку, який здійснює операції з постачання таких товарів/послуг.
Якщо ж платником податку помилково складена податкова накладна, то така податкова накладна не підлягає відображенню у звітності з ПДВ. Розрахунок коригування, який може бути виписаний до такої податкової накладної, підлягає реєстрації в ЄРПН, але до податкової звітності також не включається.
Quote
TanyaOdessa
У підкатегорії 101.20 ресурсу "ЗІР"...

Трактування в ЗІР - варто інколи читати (щоб знати загальні тенденції в трактуванні норм чинного законодавства), але не варто забувати що вони там дуже часто зникають і міняються.

brick, право на ПК Вам дала зареєстрована ПН (згідно ПКУ).
У Вас поки немає РК - завищена реєстраційна сума (не залежно від того чи включите Ви цю ПН в ПК чи ні). Наскільки це законно?
Кодексом не регламентовано чи включати до ПК помилкові ПН. "Не включати" - це теперішня думка працівників ДФСУ.
Я, читаючи чинне законодавство - більше схиляюсь до варіанта включити і ПН і РК. Це моє особисте трактування норм ПКУ.
Вирішувати Вам.
Вопрос в том, какую НН считать ошибочной. Вот мне когда-то поставщик прислал НН с моим ИНН и чужим названием. У них в базе почему-то у неплательщика стоял наш ИНН. Это однозначно ошибочная НН, я зарегистрировала минусовый РК и НН, и РК в декларацию не включала. Или выписана НН неправильной датой и потом к ней РК, тоже однозначно ошибочная, т.к. события нет. Но если выписана НН на предоплату, ее ошибочность уже не так однозначна. Тем более фискалы настаивают, что если деньги не возвращены в течение 5 дней, обязательства возникают и нужно выписывать НН. Тоже не совсем правильное мнение, но думаю, проще такую НН включить в деку, чем потом им что-то доказывать.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000498