Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Продление сроков регистрации НН до 31 июля

Відправлено користувачем Монна Нонна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Quote
TamiA
Quote
Oxi
Ну пк ж тютю
ну вот народ читает так, что если они буду считаться вовремя зарегенные, то и НК по таким НН будет в июне.

Я думала, что это и так понятно про ПК... что увидимся с ним в июле...
Quote
olex
Не вырывайте слова и фразы из контекста. Продление сроков регистрации до 31.07 действует для всех.
Всех, да не всех, а только "за умови повідомлення про це контролюючий орган." .
о как, маленький закон, а сколько разночтений:
1. Он для всех.
2. Он только для тех кто уведомил налоговые органы ( как уведомил, правда, не указано)
3. НК сохраняется, т.к. НН признаются зарегенными в срок.
4. НК тю-тю, так как это прямо не прописано.

какие еще есть варианты ?


Quote
Olga55
Quote
olex
Не вырывайте слова и фразы из контекста. Продление сроков регистрации до 31.07 действует для всех.
Всех, да не всех, а только "за умови повідомлення про це контролюючий орган." .

Где вы это читаете?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Quote
Olga55
Всех, да не всех, а только "за умови повідомлення про це контролюючий орган." .

Где вы это читаете?
Так в Вашем же первом посте.
Quote
TamiA
о как, маленький закон, а сколько разночтений:
1. Он для всех.
2. Он только для тех кто уведомил налоговые органы ( как уведомил, правда, не указано)
3. НК сохраняется, т.к. НН признаются зарегенными в срок.
4. НК тю-тю, так как это прямо не прописано.

какие еще есть варианты ?

Так сроки отчетности не перенесли... как может сохраниться НК, если я его увижу к примеру 01.08.17... а зарегиный он 31.07.17 /считай 30.06.17/..
Quote
Olga55
Quote
Монна Нонна
Quote
Olga55
Всех, да не всех, а только "за умови повідомлення про це контролюючий орган." .

Где вы это читаете?
Так в Вашем же первом посте.

Quote

Надати можливість відновлення платниками податків баз даних обліку, що були пошкоджені унаслідок несанкціонованого втручання у роботу комп'ютерних мереж платника податків за умови повідомлення про це контролюючий орган.
Это Южанина говорила с трибуны про проверки, если у вас полетела база

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Mariyana
Quote
TamiA
о как, маленький закон, а сколько разночтений:
1. Он для всех.
2. Он только для тех кто уведомил налоговые органы ( как уведомил, правда, не указано)
3. НК сохраняется, т.к. НН признаются зарегенными в срок.
4. НК тю-тю, так как это прямо не прописано.

какие еще есть варианты ?

Так сроки отчетности не перенесли... как может сохраниться НК, если я его увижу к примеру 01.08.17... а зарегиный он 31.07.17 /считай 30.06.17/..

Однозначно сохраняется только НК по НН, полученным до 20 числа
период с 21 по 28 число под вопросом - надо подумать, что можно и чего не можно сделать - просрочить деку, подать уточненку? Какие риски и последствия.
период с 29 по 31 однозначно пролетает в июль

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Olga55
Quote
Монна Нонна
Quote
Olga55
Всех, да не всех, а только "за умови повідомлення про це контролюючий орган." .

Где вы это читаете?
Так в Вашем же первом посте.
*рука_на_обличчі_ліца*
Quote
Монна Нонна
...Это Южанина говорила с трибуны про проверки, если у вас полетела база

Не забувайте що в нас ДФСУ самі собі керівники, в них може бути своє трактування того Закону і плювати їм на то, що там Южаніна имела ввиду.
А вообще я смутно можу уявити як здати деку за червень з врахуванням даного закону. Коли президент його підпише і коли він буде опублікований?
Quote
natalka_l
Quote
Монна Нонна
...Это Южанина говорила с трибуны про проверки, если у вас полетела база

Не забувайте що в нас ДФСУ самі собі керівники, в них може бути своє трактування того Закону і плювати їм на то, що там Южаніна имела ввиду.
А вообще я смутно можу уявити як здати деку за червень з врахуванням даного закону. Коли президент його підпише і коли він буде опублікований?

З цієї точки зору нам не потрібні ні ВР, ні закони smiling smiley Хай кожний робить як хоче і платить, платить, платить smiling smiley Тільки навіщо нам асоціація з ЄС, якщо в нас законів нема?

Я сподіваюся, що до 20-го липня щось буде.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
natalka_l
Не забувайте що в нас ДФСУ самі собі керівники, в них може бути своє трактування того Закону і плювати їм на то, що там Южаніна имела ввиду.
Усім плювати на те, хто шо імєл ввіду, коли є буква закону. У даному випадку, буква чітка, щоб зрозуміти, що до чого відноситься...
Поки людською мовою не пояснять про пк,я вважаю його втраченим для себе.
Ну правильно ,нашо їм ваші 10% по штрафами,якщо вони можуть зібрати 20% по недоотриманих пк
ну, без этого закона они могли получить 10%+20%.
Quote
olex
...Усім плювати на те, хто шо імєл ввіду, коли є буква закону. У даному випадку, буква чітка, щоб зрозуміти, що до чого відноситься...

Ви його прочитайте спочатку. для мене не чітка.
Quote
TamiA
ну, без этого закона они могли получить 10%+20%.
з барського плєча прощаються 10,получитєраспишитєсь
"Казнить нельзя помиловать" ... Ну и где поставит запятую ДФСУ? Чем дальше, тем больше убеждаешься, как же далеки они от реалий,
и нет среди них ни одного, который хоть немножко бы смыслил в бухгалтерии. Кажется, такой короткий (на удивление) и простой законопроект - до 31.07 всех помиловать, а как же с декларацией до 20.07, с оплатой до 30.07? Я уже почти седая...
Quote
natalka_l
Ви його прочитайте спочатку. для мене не чітка.
Я б не казав про це без його прочитання. А ви читали?
Як вам вдалося об'єднати одну частину одного абзацу з іншою частиною іншого абзацу?
Це все одно що із цього:
Quote

"Кіт їсть рибу"
"Кінь їсть сіно"
Зробити висновок, що "Кіт їсть сіно".
Quote
olex
...Я б не казав про це без його прочитання. А ви читали?....
я завжди читаю. Більше того я навіть задала питання одному з його авторів на рахунок трактування. Кожен по різному сприймає прочитане.
Час нас розсудить.

Ця цитата, яку навела Р.В. на рахунок уточнення зобов'язань - це дійсно сучасне трактування ДФСУ (я вже і раніше на рахунок цього возмущалась). З таким успіхом, якщо ДФСУ зараз притримується такої позиції, і до 20-го нічого не проясниться, то по червневій деці до 30.07 треба заплатили. А якщо подасте уточнення, наприклад 27.07.2017 зі зменшеними ПЗ - то все рівно нада заплатити по деці, і після подання уточнення буде переплата. Або довго і нудно сперечатись (судитись) з податковою.
То яка різниця, якщо подати деку за 06.2017 і заплатити, і вже червневі ПН зареєстровані після 15.07 - включити в деку за липень? По реєстраційній сумі - одинаково. Єдине що в одному випадку буде переплата коштами, а в іншому - відємне значення в деці. Для когось може принципово, але думаю таких мало.
єдине добре що не буде штрафів за невчасну реєстрацію, але все-рівно переконана, що звільнення від штрафів не для всіх... (досвід підказує)
Quote
olex
...Як вам вдалося об'єднати одну частину одного абзацу з іншою частиною іншого абзацу?
Це все одно що із цього:
Quote

"Кіт їсть рибу"
"Кінь їсть сіно"
Зробити висновок, що "Кіт їсть сіно".

grinning smiley Тому що назва Закону: "Кінь та кіт їдять сіно рибу"
Quote
natalka_l
Quote
olex
...Я б не казав про це без його прочитання. А ви читали?....
я завжди читаю. Більше того я навіть задала питання одному з його авторів на рахунок трактування. Кожен по різному сприймає прочитане.
Час нас розсудить.

Ця цитата, яку навела Р.В. на рахунок уточнення зобов'язань - це дійсно сучасне трактування ДФСУ (я вже і раніше на рахунок цього возмущалась). З таким успіхом, якщо ДФСУ зараз притримується такої позиції, і до 20-го нічого не проясниться, то по червневій деці до 30.07 треба заплатили. А якщо подасте уточнення, наприклад 27.07.2017 зі зменшеними ПЗ - то все рівно нада заплатити по деці, і після подання уточнення буде переплата. Або довго і нудно сперечатись (судитись) з податковою.
То яка різниця, якщо подати деку за 06.2017 і заплатити, і вже червневі ПН зареєстровані після 15.07 - включити в деку за липень? По реєстраційній сумі - одинаково. Єдине що в одному випадку буде переплата коштами, а в іншому - відємне значення в деці. Для когось може принципово, але думаю таких мало.
єдине добре що не буде штрафів за невчасну реєстрацію, але все-рівно переконана, що звільнення від штрафів не для всіх... (досвід підказує)

Я б хоча б позбирала всі вхідні ПН до 20-го smiling smiley
"Ніколи не здавайся" smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
п. 198.6
Суми податку, сплачені (нараховані) у зв’язку з придбанням товарів/послуг, зазначені в податкових накладних/розрахунках коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних з порушенням строку реєстрації, включаються до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкові накладні/розрахунки коригування до таких податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, але не пізніше ніж через 365 календарних днів з дати складення податкових накладних/розрахунків коригування до таких податкових накладних, у тому числі для платників податку, які застосовують касовий метод.

Новий закон:

Податкові накладні та/або розрахунки коригувань до податкових накладних, які були складені у період з 01 червня 2017 року по 30 червня 2017 та зареєстровані у Єдиному реєстрі податкових накладних не пізніше 31 липня 2017 року вважаються своєчасно зареєстрованими.

Висновок - ? smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Mariyana
Quote
olex
Не вырывайте слова и фразы из контекста. Продление сроков регистрации до 31.07 действует для всех.

Для всех - это хорошо... Нами вирус побрезговал ( Слава Богу)... а нашими поставщиками нет... Естественно, регистрационного лимита не хватает прилично.. оборотными перекрывать очень неохота.

у нас точно такая же ситуация. в группе фб бухгалтеров написали, что на семинаре от дфс они четко сказали, что штрафов по регистрации не будет только для тех, кто подавал заявление о кибератаке.
кто-то видел/читал/слышал какие-то официальные разъяснения на эту тему?
Депутаты отменили штрафы за задержку налоговых накладных из-за кибератаки
13 июля, 2017 - 21:33
Верховная Рада приняла изменения в Налоговый кодекс относительно отмены штрафов за несвоевременную подачу налоговых и акцизных накладных из-за масштабной кибератаки в конце июня

Об этом передает Эспрессо.TV.

За соответствующий проект закона проголосовали 257 народных депутатов. Проект закона зарегистрирован под №6684.

Законом освобождаются налогоплательщики от штрафных санкций за несвоевременную регистрацию налоговых накладных, расчетов корректировок, составленных в период с 01.06.2017 года по 30.06.2017 и предоставлена ​​возможность зарегистрировать такие налоговые и акцизные накладные до 31 июля 2017 года.

Согласно закону, штрафные санкции в размере 10 процентов погашенной суммы налогового долга не будут применяться к согласованным суммам денежных обязательств, с предельным сроком уплаты 30 июня 2017.


Это касается всех, здесь не написано, что именно тех, кто поймал вирус.
Quote
Financia
Quote
Mariyana
Quote
olex
Не вырывайте слова и фразы из контекста. Продление сроков регистрации до 31.07 действует для всех.

Для всех - это хорошо... Нами вирус побрезговал ( Слава Богу)... а нашими поставщиками нет... Естественно, регистрационного лимита не хватает прилично.. оборотными перекрывать очень неохота.

у нас точно такая же ситуация. в группе фб бухгалтеров написали, что на семинаре от дфс они четко сказали, что штрафов по регистрации не будет только для тех, кто подавал заявление о кибератаке.
кто-то видел/читал/слышал какие-то официальные разъяснения на эту тему?

Закон еще не вступил в силу.
В самом законе ничего такого не написано, єто фантазии на семинаре

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
та то понятно, но уже видно, как ДФС собралась трактовать закон...
Quote
Financia
та то понятно, но уже видно, как ДФС собралась трактовать закон...

Заявление действительно нужно, но не для освобождения от штрафов, а для отсрочки проверки до конца 2017 года.
Может, слушатели что-то напутали.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Quote
Financia
та то понятно, но уже видно, как ДФС собралась трактовать закон...

Заявление действительно нужно, но не для освобождения от штрафов, а для отсрочки проверки до конца 2017 года.
Может, слушатели что-то напутали.

нет, это специально уточняли у них...
очень надеюсь, что это не так((
Прийняли закон. А що робити з ПН, яки були виписани червнем, а зареєстровані з порушенням строків в липні. Вклучати їх в Деку?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051999999999996