Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Включать ли незарег.НН в июне в деку за июнь?

Відправлено користувачем Нат 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 7 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
Quote
ххх

в кабинете показывает уменьшение лимита на основании деки(расхождение НО и зареганых нн)?
По идее так, вот только у меня тоже расхождение по лимиту, слава Богу всего 203грн, Но при этом у меня все июньское НО полностью зарегено вовремя и оно совпадает с тем, что показывает в электронном кабинете. Откуда эти 203грн вылезли и уменьшили мне лимит вообще не понятно.
Quote
Financia
Quote
Кира
Quote
vlast
а тепер про реєстрацію податкових із запізненням.... податкову накладну за 30.06. зареєстрували 17.07. Сьогодні подали декларацію- і вся сума пдв по даній накладній пішла в перевищення податкових зобовязань і в результаті ліміт мінус 50000. прикольно((

У мене така сама історія. ПН за 30.06.17 (на компенсаційні ПЗ) зареєстрована 17.07. Деку подала вчора, сума по цій накладній попала в перевищення і списана з ліміту (виходить списана двічі - при реєстрації і при подачі деки). Я прийшла до висновку, що тепер ця сума спишеться з перевищення і повернеться ліміт аж при подачі деки за липень...

да, но у меня июньские НН , которые в новой звитней зарегистрированы без нарушений сроков и все равно на их сумму уменьшился лимит! это что вообще такое? в чем тут логика?

Может эти июньские вовремя зарегистрированные попали в перевищення и списались с лимита после подачи нулевой деки?Просто позже отразились в витяге? Тогда есть надежда, что по последней деке еще будет корректировка....
так у меня по звитной новой то , что зарегистрировано без нарушений сроков=тому, что задекларировано. вот что ж делать?


Quote
Кира
Quote
Financia
Quote
Кира
Quote
vlast
а тепер про реєстрацію податкових із запізненням.... податкову накладну за 30.06. зареєстрували 17.07. Сьогодні подали декларацію- і вся сума пдв по даній накладній пішла в перевищення податкових зобовязань і в результаті ліміт мінус 50000. прикольно((

У мене така сама історія. ПН за 30.06.17 (на компенсаційні ПЗ) зареєстрована 17.07. Деку подала вчора, сума по цій накладній попала в перевищення і списана з ліміту (виходить списана двічі - при реєстрації і при подачі деки). Я прийшла до висновку, що тепер ця сума спишеться з перевищення і повернеться ліміт аж при подачі деки за липень...

да, но у меня июньские НН , которые в новой звитней зарегистрированы без нарушений сроков и все равно на их сумму уменьшился лимит! это что вообще такое? в чем тут логика?

Может эти июньские вовремя зарегистрированные попали в перевищення и списались с лимита после подачи нулевой деки?Просто позже отразились в витяге? Тогда есть надежда, что по последней деке еще будет корректировка....


я тоже так думала, но номер документа, который провел изменения по вытягу это номер последней звитной, которая э правильная(( когда же еще могут быть корректировки...они ж сами по себе не бывают.
Quote
vlast
логіка проста -наповнити бюджет усіма можливими способами(( у Вашій ситуції вони порівняли ПЗ із декларації із зареєстрованими ПЗ, побачили розбіжність і "дореєстрували" самі на суму розбіжності, але те що є податкові заблоковані ніхто в розрахунок не брав(
у нашій схема простіше, порівняли усе що зареєстровано до 15.07 із сумою декларації, і "дореєстрували" на суму розбіжностей. але те що ми повинні включити в свої зобовязання навіть з порушенням темінів- нікого не хвилює((
Я раньше регистрировала с опозданием неплательщикам, при чем систематически, такой фигни не было, главное было раньше декларации зарегистрировать. Последний раз прошляпила срок регистрации в апреле, лимит не уменьшался.
Кароче это пипец, у меня тоже все сминусовалось в трое больше чем реально могло, инспектор сказала ждите завтра, может за ночь пересчитаеться, последний день, глюки.
Quote
elena_ugagro
Кароче это пипец, у меня тоже все сминусовалось в трое больше чем реально могло, инспектор сказала ждите завтра, может за ночь пересчитаеться, последний день, глюки.

а в кабинете платника эта дека с этим же номером, сумма нереальная - из чего состоит, непонятно. звонила в айфин, открывали деку в блокноте, в ней все цифры правильные...

причем, в айфине мне сказали, что у ни у кого таких проблем нет, впервые такое видят и слышат....
вообщем, логика лимита такова. каждая новая звитна нова плюсует НО к раннее поданым, а не заменяет их! хотя, НН, те же самые!
Мы построчно проверили деку и наложки с инспектором, она тоже в шоке, говорит я не вижу проблемы, ждите до завтра если лимит не измениться звоните в сектор принятия отчётности. Я пока директору ничего не говорю, очень надеюсь что рассосётся.
Quote
Financia
вообщем, логика лимита такова. каждая новая звитна нова плюсует НО к раннее поданым, а не заменяет их! хотя, НН, те же самые!
Да, так и случились, высшая математика, ёлки палки.
просто не очень понимаю, на основании чего лимит может поменяться)) все наши звитни новы уже свое дело в лимите сделали)))
Quote
Financia
просто не очень понимаю, на основании чего лимит может поменяться)) все наши звитни новы уже свое дело в лимите сделали)))
Так именно, козлы кароче, эти программисты намудрили там с формулами, я завтра буду добивать свою налоговую
Quote
elena_ugagro
Quote
Financia
просто не очень понимаю, на основании чего лимит может поменяться)) все наши звитни новы уже свое дело в лимите сделали)))
Так именно, козлы кароче, эти программисты намудрили там с формулами, я завтра буду добивать свою налоговую

думаю, это специально сделано, чтобы денег в бюджет отжать( поэтому толку не будет
инспектор сказала, что завтра в обед проверить. если ничего не измениться, попробовать уточненкой...
Quote
Financia
инспектор сказала, что завтра в обед проверить. если ничего не измениться, попробовать уточненкой...

Ну будем надеяться, посмотрим, я все таки надеюсь..... иначе капец, у меня минус 80000, меня расстреляют
Quote
elena_ugagro
Quote
Financia
инспектор сказала, что завтра в обед проверить. если ничего не измениться, попробовать уточненкой...

Ну будем надеяться, посмотрим, я все таки надеюсь..... иначе капец, у меня минус 80000, меня расстреляют

у меня минус 102900...
Quote
Financia
Quote
elena_ugagro
Quote
Financia
инспектор сказала, что завтра в обед проверить. если ничего не измениться, попробовать уточненкой...

Ну будем надеяться, посмотрим, я все таки надеюсь..... иначе капец, у меня минус 80000, меня расстреляют

у меня минус 102900...
Жесть, это писец
Quote
elena_ugagro
Quote
Financia
инспектор сказала, что завтра в обед проверить. если ничего не измениться, попробовать уточненкой...

Ну будем надеяться, посмотрим, я все таки надеюсь..... иначе капец, у меня минус 80000, меня расстреляют
а вы тут причем ? не надо беречь руководство....а то вон в минфине удивлены, что шины не жгут.
,
Quote
Кира
Quote
vlast
а тепер про реєстрацію податкових із запізненням.... податкову накладну за 30.06. зареєстрували 17.07. Сьогодні подали декларацію- і вся сума пдв по даній накладній пішла в перевищення податкових зобовязань і в результаті ліміт мінус 50000. прикольно((

У мене така сама історія. ПН за 30.06.17 (на компенсаційні ПЗ) зареєстрована 17.07. Деку подала вчора, сума по цій накладній попала в перевищення і списана з ліміту (виходить списана двічі - при реєстрації і при подачі деки). Я прийшла до висновку, що тепер ця сума спишеться з перевищення і повернеться ліміт аж при подачі деки за липень...

По ідеї з 01.01 якраз за рахунок отого перевищення
ми повинні мати можливість реєструвати ПН... правда
непонятно які чи тільки воврємя недореєстровані, чи любі...
але... тєхнічєскі пока (20.07 сьогодні) такоє нєможливо...
Но Саша_Т (наша форумчанка) була сьодні на пресухі
в Лізі де були з Мінфіну, ДФСу - то написала шо проблєма
должна рішицця - питання тіольки КОЛИ... eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
natalka_l
я в шоці - якась масова істерія.
Не робіть краще оцих лишніх рухів. Як інспектор може знати, якщо в ДФСУ не знають?

А тим хто хоче не подати деку і там власникам які кажуть нащо деку подала ще раз рекомендую прочитати п.54.3 ст 54 ПКУ
і добавте туда +25% (а комусь і 50%) по п.123.1
Если подадут деку в ближайшее время то дфс врядли успеет доначислить обязательства самостоятельно, да и не так просто это сделать
Quote
Financia
вообщем, логика лимита такова. каждая новая звитна нова плюсует НО к раннее поданым, а не заменяет их! хотя, НН, те же самые!
У меня не приплюсовала (сегодня с разницей в 4 часа здавала звитну и звитну нову). Токо 200грн вылезли непонятные.
Quote
Masika_L
Quote
Financia
вообщем, логика лимита такова. каждая новая звитна нова плюсует НО к раннее поданым, а не заменяет их! хотя, НН, те же самые!
У меня не приплюсовала (сегодня с разницей в 4 часа здавала звитну и звитну нову). Токо 200грн вылезли непонятные.

А у вас было перевищення и вы новой звитной снимали незарегистрированные НН?
По ідеї з 01.01 якраз за рахунок отого перевищення
ми повинні мати можливість реєструвати ПН... правда
непонятно які чи тільки воврємя недореєстровані, чи любі...
але... тєхнічєскі пока (20.07 сьогодні) такоє нєможливо...
Но Саша_Т (наша форумчанка) була сьодні на пресухі
в Лізі де були з Мінфіну, ДФСу - то написала шо проблєма
должна рішицця - питання тіольки КОЛИ... eye rolling smiley[/quote]


[news.dtkt.ua]
Quote
Александра_Н
По ідеї з 01.01 якраз за рахунок отого перевищення
ми повинні мати можливість реєструвати ПН... правда
непонятно які чи тільки воврємя недореєстровані, чи любі...
але... тєхнічєскі пока (20.07 сьогодні) такоє нєможливо...
Но Саша_Т (наша форумчанка) була сьодні на пресухі
в Лізі де були з Мінфіну, ДФСу - то написала шо проблєма
должна рішицця - питання тіольки КОЛИ... eye rolling smiley


[news.dtkt.ua][/quote]


сначала пусть лимиты в порядок приведут. о регистрации за счет перевищення - пока мечтать рано.
Quote
alenat
Quote
Masika_L
Quote
Financia
вообщем, логика лимита такова. каждая новая звитна нова плюсует НО к раннее поданым, а не заменяет их! хотя, НН, те же самые!
У меня не приплюсовала (сегодня с разницей в 4 часа здавала звитну и звитну нову). Токо 200грн вылезли непонятные.

А у вас было перевищення и вы новой звитной снимали незарегистрированные НН?

У мене всі податкові по зобов'язанням були зареєстровані вчасно. Я подала декларацію й у мене вилізло якісь 203грн. Потім через години дві від часу подачі звіту, мій постачальник зареєстрував велику податкову й я вирішила включити її також в деку за червень й подала нову звітну. Після цього ДФС мені прибрала ті 203грн, а потім знов зменшили на них ліміт. Хрєна розбереш, що вони там понаписували в тій програмі.
Девчонки срочно проверяйте свой лимит, только что зашла в кабинет, урааа, мой минус ушел, все встало на свои места
Quote
elena_ugagro
Девчонки срочно проверяйте свой лимит, только что зашла в кабинет, урааа, мой минус ушел, все встало на свои места

У меня всё осталось, как и было.
Quote
elena_ugagro
Девчонки срочно проверяйте свой лимит, только что зашла в кабинет, урааа, мой минус ушел, все встало на свои места

звитну нову во сколько подали последнюю? я в 16,35 - она принята
Quote
Financia
Quote
elena_ugagro
Девчонки срочно проверяйте свой лимит, только что зашла в кабинет, урааа, мой минус ушел, все встало на свои места

звитну нову во сколько подали последнюю? я в 16,35 - она принята

так же в 16,00 где то

ну я нет знаю, подождите, может обробатывают,

держу кулачки
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 7 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044699999999998