Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ще один "подарунок" від податкової

Відправлено користувачем vlasta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
так ці гади хотіли на законодавчому рівні прописати час прийому документів, їм не дали, так вони налаштували програму на часи прийому в той період який хочуть, та не зважають на ПКУ.
в мене Петя з'їв архів Медка, послала запити на ПН за період січень-березень 17 р, так всі запити відклонили. а по новим запитам за липень нічого взагалі не приходить.
У меня пропал июнь, я делала запрос через сверку первичных документов, сам вытяг пришел через пару часов, а вот накладные из него поттягивала дня два, периодически нажимая прием почты. Но повторных запросов не слала.
За 16:27 сегодня в электронном кабинете стоит 20:26, разница 4 часа. И что, неужели сегодня опять "конец дня" произойдет на произвольном времени около 17-18 часов???
Quote
filipina
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
так ці гади хотіли на законодавчому рівні прописати час прийому документів, їм не дали, так вони налаштували програму на часи прийому в той період який хочуть, та не зважають на ПКУ.
в мене Петя з'їв архів Медка, послала запити на ПН за період січень-березень 17 р, так всі запити відклонили. а по новим запитам за липень нічого взагалі не приходить.
У меня пропал июнь, я делала запрос через сверку первичных документов, сам вытяг пришел через пару часов, а вот накладные из него поттягивала дня два, периодически нажимая прием почты. Но повторных запросов не слала.
На все Запыты пришли ответы что не соответстует эл документу по приказу#. Временно до 21-го прием НН за июнь-июль.
При этом на запросы за июль вообще тишина.
Вы своим контрагентам НН можете через Медок отправить?


Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
Quote
filipina
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
так ці гади хотіли на законодавчому рівні прописати час прийому документів, їм не дали, так вони налаштували програму на часи прийому в той період який хочуть, та не зважають на ПКУ.
в мене Петя з'їв архів Медка, послала запити на ПН за період січень-березень 17 р, так всі запити відклонили. а по новим запитам за липень нічого взагалі не приходить.
У меня пропал июнь, я делала запрос через сверку первичных документов, сам вытяг пришел через пару часов, а вот накладные из него поттягивала дня два, периодически нажимая прием почты. Но повторных запросов не слала.
На все Запыты пришли ответы что не соответстует эл документу по приказу#. Временно до 21-го прием НН за июнь-июль.
При этом на запросы за июль вообще тишина.
Вы своим контрагентам НН можете через Медок отправить?
Я отправляю только по их просьбе, пока что таких не поступало, они сами вытягивают, наверное. А запыты я делала как раз за июнь. Но вот НН от поставщиков за июль пока пришло очень мало, хотя уже 24 число...Буду обзванивать скорее всего.
Ми через Медок відправляли в 9 ранку ПН в пятницю в понеділок прийшов лист....ПН не зареєстрована, тому, що час реєстрації закінчився...з 23-24 год... Це глюки в податковій або на рівні медка...
Quote
filipina
Quote
vvv275
Quote
filipina
Сегодня все регистрируется нормально. Всю прошлую субботу пришлось регистрировать июньские НН после получения новых ключей и заключения нового договора. В ту же субботу пришли все квитанции с интервалом 2-3 часа после отправки. Наверное, везде свои порядки, но не похоже, что все зависит от Медка.

У Вас Медок? До обеда отклонились, отправленные 21.07 вечером, а утренние зарегились? Значит нужно только утром отправлять, чтоб не попасть после 23:00? Сижу, гадаю когда ж начать регистрировать июль.
Хотя какая гарантия, что завтра не будет нового "подарка" - поголовная блокировка, вирус или ещё что-то.
Да, у меня Медок. Сегодня отправила НН в 15.30, вот только что в 20.00 пришла квитанция. В пятницу регистрировала пачку НН, отправила в первой половине дня, квитанции к вечеру пришли все, на отчеты квитанции приходили быстрее, вытяги тормозили, но тоже все пришли. А вообще, если нужно много регистрировать, то сейчас стараюсь с утра по-раньше, просто возможность есть.

Спасибо, отправила свои пораньше сегодня. Кто-то вчера специально в 6 утра встал, чтоб НН регистрировать. eye popping smiley Чем дальше, тем веселее и конца-краю не видно.
Ребтки, вот хорошее свежее дело, правда первая инстанция, но относительно хорошо аргументировано, будет полезно, если кто-то будет писать иск:

[reyestr.court.gov.ua]
...
Перевіркою встановлено, що згідно з ІС "Єдиний реєстр податкових накладних" податкові накладні, виписані ТзОВ "Компанія "ЛАН" № 331 та № 332 від 09.08.2016 року на а загальну суму ПДВ 335799,77 грн. зареєстровані в ЄРПН з порушенням законодавчо встановлених термінів, а саме реєстрація податкових накладних фактично відбулась 25.08.2016 року при граничному терміні реєстрації - 24.08.2016 року (а.с.13-14).

На підставі вищезгаданого акта перевірки та відповідно до вимог п.1201.1 ст.1201 розділу II Податкового кодексу України Головним управлінням ДФС у Тернопільській області прийнято податкове повідомлення - рішення від 04.04.2017 року, № 0002541201, яким до позивача застосовано штрафні санкції на загальну суму 33579,98 грн., а саме: у розмірі 10% (затримка до 15 календарних днів) (а.с.11).

...
Як вбачається з наявних у матеріалах справи письмових доказів, ТзОВ "Компанія "ЛАН" 24.08.2016 року направлено до контролюючого органу на реєстрацію податкові накладні від 09.08.2016 року За № 331 та № 332 о 09 год. 52 хв. та о 10 год. 52 хв. відповідно, що підтверджується повідомленнями про отримання звітності ДФС від 24.08.2016 року (а.с.16-20). Однак, до 23 год. 00 хв. квитанції про прийняття або неприйняття вказаних податкових накладних на адресу підприємства не надходили.

Відповідно до положень статті 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

В даному випадку відповідачем не надано доказів, якими б було спростовано аргументи позивача щодо вчасної реєстрації податкових накладних. Оскільки примірник квитанції в електронній формі зберігається в ДФС, суд має підстави вважати, що на момент перевірки у Тернопільської ОДПІ не було достовірних відомостей, чи мало місце порушення термінів реєстрації податкових накладних позивачем.

В порушення частини другої статті 71 КАС України відповідач як суб'єкт владних повноважень не довів правомірність оскаржуваного податкового повідомлення - рішення.

З огляду на вказані обставини та виходячи з аналізу вищезазначених правових норм, суд дійшов висновку, що ТзОВ "Компанія "ЛАН" не порушено термінів реєстрації податкових накладних від 09.08.2016 року № 331, та № 332 в ЄРПН.

Таким чином, суд, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог, на підставі наданих сторонами доказів, з урахуванням встановлених в судовому засіданні обставин та на основі аналізу норм чинного законодавства, які регулюють спірні правовідносини, дійшов висновку, що позовні вимоги є обґрунтованими та підлягають задоволенню.
...
я відправила 23-07 на реєстрацію о 11:53 (пофіг, що то неділя. бухгалтер завжди готовий пожити разом з роботою). і в понеділок 24-07 мені приходить відмова (недивно, але несправедливо). і потім по цій же накладній приходить 2-га квитанція ПРИЙНЯТО. я не відправляла повторно. ось це дійсно дивно
Quote
radchenkoolha
я відправила 23-07 на реєстрацію о 11:53 (пофіг, що то неділя. бухгалтер завжди готовий пожити разом з роботою). і в понеділок 24-07 мені приходить відмова (недивно, але несправедливо). і потім по цій же накладній приходить 2-га квитанція ПРИЙНЯТО. я не відправляла повторно. ось це дійсно дивно
Такие чудеса многие описывают. Затейники ГФСные, черт бы их побрал!

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Сейчас квитанции приходят вместе с повидомленням о доставке. Уверена что это дело рук ДФС - ибо как еще мы можем доказать,что отправляли своевременно, а зарегилось с опозданием ! Отдельно повидомлення перестали приходить - впрочем как и Вытяги- пока не прийдет кв. о реге НН, Вытяг 206 фиг получишь, а если и получишь, то там будут устаревшие данные - по времени реги в НН, ты понимаешь, что после указанного времени реги в НН, лимит должен был измениться, но Вытяги всегда остаются неактуальными до тех пор пока не получишь квитанцию!
Quote
tiger1
Сейчас квитанции приходят вместе с повидомленням о доставке. Уверена что это дело рук ДФС - ибо как еще мы можем доказать,что отправляли своевременно, а зарегилось с опозданием
Может юристы еще что-нибудь придумают? confused smiley В ящике, через который отправляются НН, присутствует запись по каждому файлу, по идее, здесь время почтового сервера, не время с компа отправителя. Это единственное доказательство, что отправка существовала.
Quote
tiger1
Сейчас квитанции приходят вместе с повидомленням о доставке. Уверена что это дело рук ДФС - ибо как еще мы можем доказать,что отправляли своевременно, а зарегилось с опозданием ! Отдельно повидомлення перестали приходить - впрочем как и Вытяги- пока не прийдет кв. о реге НН, Вытяг 206 фиг получишь, а если и получишь, то там будут устаревшие данные - по времени реги в НН, ты понимаешь, что после указанного времени реги в НН, лимит должен был измениться, но Вытяги всегда остаются неактуальными до тех пор пока не получишь квитанцию!
Более того, у меня есть ПН в которых время регистрации стоит /условно/ 17-00
а по Повыдомленню доставлены они в ГНИ в 18-00, т.е. сначала зарегили ПН, а только потом эти ПН получили

Конечно, это специально, чтобы тяжелее было доказать отправку
если писать жалобы/петиции надо и на это обратить внимание
Да, у меня тоже так: зарегистрировали в 10 утра, а "повидомлення" в 5 вечера - да у них просто машина времени есть!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000338