Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Регистрация НН за июнь сейчас - что то с лимитом

Відправлено користувачем Katrin0515 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
За июнь не зарегестрировала покупателю нн на 116 666,67 НДС. Сдала отчет по НДС - соответсвенно включив эту НН в деку. Сума не зарегестрированной НН - стоит в превышении
До подачи деки на лимите было 92 тыс. -после подачи- минус- 24667. Я закинула 24700 на счет сейчас - стало на лимите 33грн -отправила НН - не принялось -пишет мало денег.
Что делать можно-подскажите, пожалуйста.
в мене була ситуація, коли вже зареєстровану ПН включило в суму перевищення. тоді я подавала декларацію без цієї накладної (занижуючи зобовязання), ліміт відновлювався. тоді реєструвала. і знову подавала з правильними зобовязаннями. щоб перевищення не лізло
по їх логіці, якщо є перевищення, тоді вже реєструвати не потрібно. але за відсутність реєстрації 50% штрафу. у Вашому випадку 58333 грн (зовсім "весело")
але якщо поповнювати ще раз на суму ПДВ, тоді штраф 100% получається, бо є і в перевищенні, і в реєстрації
лише не знаю, чи можна так багато уточнюючих подавати
Quote
radchenkoolha
в мене була ситуація, коли вже зареєстровану ПН включило в суму перевищення. тоді я подавала декларацію без цієї накладної (занижуючи зобовязання), ліміт відновлювався. тоді реєструвала. і знову подавала з правильними зобовязаннями. щоб перевищення не лізлои

ви двічі реєстрували податкову накладну, чи я щось не зрозуміла... в мене така ж ситуація, просто я ще не реєструвала, щоб не вляпатися...


Нет не дважды... Просто если Вы в декларации показываете НН, которая ещё не зарегистрирована, то автоматом снижается лимит на сумму НДС по этой НН, потом после её регистрации ещё раз уменьшается на эту же сумму. Можно попытаться сдать уточнёнку по июньской декларации, убрав не зарегистрированную НН, по идее лимит должен восстановится, потом зарегистрировать НН и опять подать уточняющую. Во втором случае будет штраф 3%, но это же не 50!!!
Я так уже делала, правда в моем случае я успевала сделать "нову звітну".
Вот прочитайте [www.buhoblik.org.ua] ,полезно.
діло виглядає так: було 5 ПН. 2 зареєтровані, 3 не зареєстровані. після подачі декларації сума перевищення склала суму всіх 5 РН. інспектор сама не знала відповіді на питання "якого лисого?!"
тому подавала нову звітну без цих 5 ПН, щоб повернути ліміт на 3 ПН.
так мені інспектор радила
Quote
radchenkoolha
діло виглядає так: було 5 ПН. 2 зареєтровані, 3 не зареєстровані. після подачі декларації сума перевищення склала суму всіх 5 РН. інспектор сама не знала відповіді на питання "якого лисого?!"
тому подавала нову звітну без цих 5 ПН, щоб повернути ліміт на 3 ПН.
так мені інспектор радила

я тоже подала деку без 1й налоговой , которая незарегистр, так как сожрало лимит два раза. теперь надо ж уточненку подать?
Quote
Olga55
Нет не дважды... Просто если Вы в декларации показываете НН, которая ещё не зарегистрирована, то автоматом снижается лимит на сумму НДС по этой НН, потом после её регистрации ещё раз уменьшается на эту же сумму. Можно попытаться сдать уточнёнку по июньской декларации, убрав не зарегистрированную НН, по идее лимит должен восстановится, потом зарегистрировать НН и опять подать уточняющую. Во втором случае будет штраф 3%, но это же не 50!!!
Я так уже делала, правда в моем случае я успевала сделать "нову звітну".
Вот прочитайте [www.buhoblik.org.ua] ,полезно.

то есть, сначала надо зарегистрировать - а если заблокируют, не подавать уточненку? и с 31 июля какая там пеня будет? про 3 % я знаю . и куда 3% платить - их с сеа спишут или на какой-то другой счет?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032599999999999