Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ООО выполнило строит работы для посольства, посольство снимает НДС...

Відправлено користувачем buh2015 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ООО на общих основаниях плательщик НДС выполнили работы по строительству, посольство снимает НДС ссылаясь на "постанову кабинета министров от 27.12.2010. П. 9": " від обкладення пдв звільняються виходячи з принципу взаємності операції, пов'язані з будівництвом, ремонтом і реконструкцією будинків і приміщень для розміщення дипломатичних представництв, консульських установ, та представництв міжнародних організацій...
Правы ли они?
Вы знаете сколько постанов кабмина по налогам было принято 27.10.2010? Почти всеsmiling smiley
Да, по посольствам есть особенный порядок.
То есть 27.12.2010, это ж момент вступления в силу Нку


насколько я помню, они платят с НДС, потом им возмещают НДС, вроде так и в постанове написано, сейчас почитал. Единственное, что у них нет ИНН, и как сейчас в ЕРПН регистрируют им - я не знаю
У верхній лівій частині такої податкової накладної робиться відповідна помітка "X" та зазначається тип причини 12. При цьому у графі "Отримувач (покупець)" зазначається найменування юридичної особи (дипломатичної місії) або прізвище, ім'я, по батькові (далі - П. І. Б.) фізичної особи (особи з числа дипломатичного персоналу та членів їх сімей), а у рядку "Індивідуальний податковий номер отримувача (покупця)" проставляється умовний ІПН "200000000000".
Така податкова накладна складається в електронній формі та видається за вибором отримувача (покупця) в один з таких способів:
або надсилається в електронному вигляді;
або надається у паперовому вигляді шляхом її друкування.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Котег :-)
насколько я помню, они платят с НДС, потом им возмещают НДС, вроде так и в постанове написано, сейчас почитал. Единственное, что у них нет ИНН, и как сейчас в ЕРПН регистрируют им - я не знаю
Если посмотреть пункт 6, то написано,

6. Звільнення від обкладення податком на додану вартість у разі постачання товарів і послуг на митну територію України здійснюється шляхом щомісячного відшкодування сум податку на додану вартість, фактично сплачених у складі вартості дипломатичними місіями, особами з числа дипломатичного персоналу та членами їх сімей під час придбання таких товарів і послуг на митній території України, за винятком операцій, які звільняються від обкладення податком на додану вартість відповідно до пункту 9 цього Порядку.

9. Від обкладення податком на додану вартість звільняються виходячи з принципу взаємності операції, пов’язані з:
будівництвом, ремонтом та реконструкцією будинків і приміщень для розміщення дипломатичних представництв, консульських установ та представництв міжнародних організацій, у тому числі резиденції керівників дипломатичних місій;



Что это значит?
В прошлом году работали с посольством КНР, всё с НДС оплатили, ну да только налоговую выписывали как написала Монна Нонна
Quote
buh2015
Quote
Котег :-)
насколько я помню, они платят с НДС, потом им возмещают НДС, вроде так и в постанове написано, сейчас почитал. Единственное, что у них нет ИНН, и как сейчас в ЕРПН регистрируют им - я не знаю
Если посмотреть пункт 6, то написано,

6. Звільнення від обкладення податком на додану вартість у разі постачання товарів і послуг на митну територію України здійснюється шляхом щомісячного відшкодування сум податку на додану вартість, фактично сплачених у складі вартості дипломатичними місіями, особами з числа дипломатичного персоналу та членами їх сімей під час придбання таких товарів і послуг на митній території України, за винятком операцій, які звільняються від обкладення податком на додану вартість відповідно до пункту 9 цього Порядку.

9. Від обкладення податком на додану вартість звільняються виходячи з принципу взаємності операції, пов’язані з:
будівництвом, ремонтом та реконструкцією будинків і приміщень для розміщення дипломатичних представництв, консульських установ та представництв міжнародних організацій, у тому числі резиденції керівників дипломатичних місій;



Что это значит?
ну налоговую віписуете, они себе возмещают
Quote
Котег :-)
...Единственное, что у них нет ИНН...

скажу более меня ЕДРПОУ удивил 000000000 eye popping smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036099999999994