Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Дата пн не по першій події

Відправлено користувачем Zarinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Vvalentina и Додаток 8 здесь вообще не при чем winking smiley
Quote
Lin@
Quote
Vvalentina
п. 201.10 НКУ... если такие ошибки не мешают идентифицировать осуществленную операцию, ее содержание (товар/услугу, которые поставляются), период, стороны и сумму налоговых обязательств....


вот оно ключевое!
нет НК

почему ? период это день... с периодом, как мне, все ок.
Quote
TamiA
почему ? период это день... с периодом, как мне, все ок.
Отгрузка одним периодом, а налоговая - другим. Где же "все ок"?


Нам відвантження товару було 07.07,оплата 13.07,пн виписали 13.07.Виправляти помилку контрагент не хоче,бо пройшли терміни реєстрації.Мої дії? включати пг в кредит? - это текст автора, или мы не об этом ? период - июль 2017....
Quote
TamiA
период это день...
Период - это день...
Quote
olex
Quote
TamiA
период это день...
Период - это день...
Да ?
Если период - день, то как может быть дата ошибочной?
Остается одни вопрос.
Vvalentina, а откуда эта консультация? даже если это из письма фискалов, они ж позже и передумать могут.
Quote
Blick
... а откуда эта консультация?
Это такая большая "консультация", налоговый кодекс называется...
погодились робити р/к,через керівництво.Але моє мною незадоволене,типу чому я недогледіла.а мені тепер будуть штрафи,якщо я реєструю р/к з запізненням?
Ви плануєте зареєструвати РК пізніше серпня? Оо
сьогодні реєструватиму
вони виписали рк липнем
Якщо вони виписують рк липнем, то просто "кидають" вас. Так керівництву і скажіть. Якщо воно погоджується оплатити штраф через помилку контрагента за свій рахунок - будь ласка...
то зараз і вони будуть платити штраф і ми?
якою датою їй варто зробити,щоя ми не платили штраф? І як це вплине на них?
Quote
olex
Quote
Blick
... а откуда эта консультация?
Это такая большая "консультация", налоговый кодекс называется...

Учитывая данную норму, если ошибочная дата в налоговой накладной приходится на такой же отчетный (налоговый) период, что и правильная дата (дата «первого события» — 07.09.2016 г.), то можно считать, что такая ошибка НЕ исказила информации о соответствующей хозяйственной операции.

Вот это в налоговом кодексе написано??? Что-то слог не похож.
Все, зробили сьогодняшнім числом,реєструю.Я без штрафів?
это у вас первое событие получилось сегодняшним числом, это тоже не правильно, здесь нет выбора - РК должна быть датой первого события, только тогда она правильна.... ну или оставить как есть, как по мне, дата - не может быть периодом - это хоть как то можно объяснить...
или как вы сделали ?
В нас все було в липні...То як вони мені зараз випишуть р/к і мені платити штраф за несвоєчасну реєстрацію? І якщо вони тільки вчора там обнаружили помилку?
РК у вас сегдняшним числом, а что будем после РК ? Налоговая ? Каким числом ?
А вот налоговая будет тем числом, которым должна была быть.
Да вони випсали липнем пн,а рк 19.08
Quote
Zarinka
Да вони випсали липнем пн,а рк 19.08

ну и прелестно! grinning smiley
всім величезне ДЯКУЮ!!!
РК на помилково виписану податкову накладну виписується на дату виявлення помилки.
ПН вірна виписується на дату першої події і , якщо порушені терміни реєстрації, включається покупцем у декларацію у періоді реєстрації.
Згідно роз'яснень ДФС , ні помилкову ПН ні РК на її анулювання можна не включати у декларації.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043599999999999