Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Газове обладнання на авто

Відправлено користувачем mila346 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день!!!
Допоможіть будь-ласка.
На орендоване авто встановлено газове обладнання.
Як Ви списуєте одночасно і газ, і бензин.
Можливо у когось є зразки табличок, подорожніх листів.
Буду дуже вдячна за допомогу
треба розрахунки проводити, я прикидував 0.1 л бензина на 100 км плюс по газу простіше порахувати.
все сумненько, не розумію як в один подорожній лист запихнути і газ і бензин,
щей вирахувати скільки проїхав на бензині, а скільки на газуsad smiley


Вам не треба окремий пробіг на газу і бензині, ви його не зможете порахувати, там автоматика ж
Автомобіль на газу витрачає і газ, і бензин. Принцип обрахунку норми витрат бензину ті ж самі, але просто треба, щоб він більше проїхав дистанції. Власне схема така:
1. Запрвавляєте повний бак бензину, фіксуєте пробіг. Забороняєте водієві дозаправляти бензин.
2. Він їздить кілька місяців, аж поки не виїздить майже повен бак.
3. Заправляєте знову повен бак бензину, фіксуєте пробіг.
4. Віднімаєте перший пробіг від другого, і маєте пробіг на тій кількості бензину, що ви заправили в другу заправку.
5. Ділите другу заправку в літрах на цю різницю пробігу, і маєте витрату бензину на 1 км пробігу. Помноживши на 100 матимите витрату на сотню.
Для списання будете брать дві норми (для газу і бензину), і множитимете на один і той скмий пробіг.
Залежно від обставин це може бути наприклад для газу 10 л на 100 км і одночасно бензину 1 л на 100 км.
Ну, обычно на протяжении одного дня авто ездит на чём-то одном, или на бензине, или на газе -смотря, чем заправился.
Я так и делаю путевые листы.
В конце месяца (обычно последним рабочим днём месяца) тупо подчищаю расход бензина и газа, ну, просто подгоняю....
А как иначе?smiling smiley
Quote
nikon
Ну, обычно на протяжении одного дня авто ездит на чём-то одном, или на бензине, или на газе -смотря, чем заправился.
Я так и делаю путевые листы.
В конце месяца (обычно последним рабочим днём месяца) тупо подчищаю расход бензина и газа, ну, просто подгоняю....
А как иначе?smiling smiley
ну может на метане по другому, я по пропану там расписал выше. Обычно на пропане бензин автоматика включает для завода и для нагрева системы. Когда нагреется, то автоматически должна перевести на газ, если он заправлен. Сколько км он проедет до нагрева на бензине, и после на газу зависит от режима поездок и от погоды.
Спасибо огромное!!!!!!!!!!!!!
Наздоров'я!
Протягом виконання пункту 2 він може заправлятися газом як звичайно, але не може дозаправлятися бензином.
Доброе утро!
Поделитесь образцом приказа норм списания газа,у кого есть,
Спасибо.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000585