Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Зняття реєстраційного ліміту

Відправлено користувачем Kirochka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Добрий день, друзі!
Потрібна Ваша допомога, аби розібратися в ситуації, яка сталася зі списанням реєстраційного ліміту, після блокування ПН.
Товариством були відправлені податкові накладні на реєстрацію 06 червня 2017 р., Відповідно до п. 201.16 ст. 201 ПКУ реєстрація ПН/РК була зупинена. В подальшому надавались повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК, на які Товариство отримало також відмову у реєстрації податкових накладних. Наступним кроком було подання скарги до ДФСУ по прийнятим рішенням, які Товариству задовольнили й скасували рішення ДФС про блокування.
АЛЕ, 14 серпня 2017 р. Товариство отримало квитанції по ПН що були заблоковані: "Документ не може бути прийнятий - сума ПДВ в документі не може перевищувати суму ліміту на рахунку ПДВ продавця".
ПИТАННЯ: як повернути реєстраційний ліміт, що був знятий після подачі ПДВ декларації за червень 2017 р. На момент прийнята ПДВ декларації за червень 2017 р., реєстраційний ліміт складав більше 60 000 грн. На наступний день після подання ПДВ декларації, згідно витягу щодо суми податку, на яку платник податку на додану вартість має право зареєструвати податкові накладні з системи електронного адміністрування ПДВ від 20.07.2017 реєстраційний ліміт склав вже мінус 1514,75 грн. Куди надійшов реєстраційний ліміт за рахунок якого повинні були зареєструватись заблоковані податкові накладні?
Дякую.
Обговорювали це тут неодноразово. Воно списалося по деклараціі, а тепер доведеться заново поповнювати
Quote
Kirochka
... Куди надійшов реєстраційний ліміт за рахунок якого повинні були зареєструватись заблоковані податкові накладні?
Дякую.
по ідеї вся сума ПДВ по Ваших заблокованих ПН "перемістилась" в рядок 6 витягу "Сума перевищення". Типу стала "зарезервована", тимчасово заблокована.
І теоретично після прийняття рішення про реєстрацію - ці ПН мають зареєструватись автоматично: має знятись сума з рядка 6. Навіть в п.201.16.4 про це зазначено що ПН РЕЄСТРУЄТЬСЯ у день прийняття рішення про реєстрацію.

А те що воно по факту ще не робиться так - то це вже інше питання. Почитайте цю тему [club.dtkt.ua]


Котег :-)
Що в таке кажете. У вас не вірна інформація. Куди і за що списались кошти? Податкова визнала, що помилково заблокувала податкові. Ви уявляєте собі, якщо у іншої компаніїї одного тільки ПДВ на 7 000 000? Де брати такі кошти аби повторно внести цю сумму ???
Самі податківці кажуть, що це технічна проблема і такого не може бути.
В мене може й не вірна. А Ви сусідню велику тему почитайте.
Quote
Kirochka
Котег :-)
Що в таке кажете. У вас не вірна інформація. Куди і за що списались кошти? Податкова визнала, що помилково заблокувала податкові. Ви уявляєте собі, якщо у іншої компаніїї одного тільки ПДВ на 7 000 000? Де брати такі кошти аби повторно внести цю сумму ???
Самі податківці кажуть, що це технічна проблема і такого не може бути.

Прикольно, у вас уже такое случилось, в вы говорите Котегу, шо такого быть не может..... или вы думаете мы тут на форуме на раз решаем все технические проблемы, которые случились в наложке ?
TamiA:
Суть нанного питання полягає в тому, що можливо вже хтось стикався з такою ситуацією. Або знає біль впливовий спосіб на ДФСУ
Quote
Kirochka
TamiA:
Суть нанного питання полягає в тому, що можливо вже хтось стикався з такою ситуацією. Або знає біль впливовий спосіб на ДФСУ
тогда почитайте форум - здесь полно таких случаев описано....
всегда удивляет, когда человек задает вопрос, на который на форуме уже есть стопидисят ответов....
Вы знаете, перечитала массу тем, но по своему вопросу ни единого не нашла. Если вы владеете такой информацией "где почитать" - прошу!!
ну если вы ничего не нашли в той теме, куда вас послал Котег, то мне даже нечего вам посоветовать....
Гіпотетично (собі) на майбутнє smiling smiley - а шо буде якщо "невчасно здати" деку бо мене щось вже теліпає від масовості випадків, а за серпень дека на відчутну для моєї фірми суму буде. Просто штраф за невчасне подання (скільки там зараз воно є?)
да, говорят лучше не подать деку sad smiley
Я тоже хотела не подать деку. Но если НН у них уже засветилась- как заблокированная ничего не мешает им сделать камеральную проверку и начислить 25% штраф
Я сдала как положено- в надежде на то что они зарегистрируют за счет перевищення как это и написано в кодексе, может сглупила конечно.
Скажіть а на яку ДПІ потрібно подавати скаргу, по місяцю реєстрації? і як це відбувається. скарга і документи на підтвердження наручно везти в податкову?
natha_lia: мы подавали жалобы не в налоговую, а в ДФСУ на Львовскую площадь 8.
Здравствуйте, я правильно поняла, если показать не зарегистрированные НН а деке, тл они автоматисески зарегятся?
Quote
Rozzza
Здравствуйте, я правильно поняла, если показать не зарегистрированные НН а деке, тл они автоматисески зарегятся?
Это шутка?
Я с такой ситуацией сталкиваюсь впервые. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА РАЗОБРАТЬСЯ.
В мае есть просроченные по регистрации НН,на сумму ПДВ к примеру, 40 000.В программе МЕДок, 20 июня у меня уменшилась сумма в колонке "реєстраційний ліміт ДФС" на эту сумму 40 000,
Расскажите пожалуйста.что делать,как вернуть лимит. Заранее благодарю.
Нельзя в деке показывать не зарегистрированные налоговые, они попадают в строку превищення и уменьшают лимит
Quote
Lin@
Нельзя в деке показывать не зарегистрированные налоговые, они попадают в строку превищення и уменьшают лимит
Я этот лимит вернуть не смогу?
Пополнять счет. Можно попробовать снять эти налоговые через уточненку, потом опять таки показать уточненкой +3% штрафа. Снимите какую то одну налоговую на не большую сумму, посмотрите сработает ли. Вроде как ранее писали коллеги получалось, но давненько это было.
Quote
Lin@
Пополнять счет. Можно попробовать снять эти налоговые через уточненку, потом опять таки показать уточненкой +3% штрафа. Снимите какую то одну налоговую на не большую сумму, посмотрите сработает ли. Вроде как ранее писали коллеги получалось, но давненько это было.
Я не давно работаю с ПДВ, возможно глупые вопросы задаю, простите.
Если полнить счет, по пополняться только на сумму которую я сейчас пополню или вернется снятый лимит тоже? И что значит снять нн, они же не заригистрировання? Спасибо большое.
Превышение само по себе не уйдет. Так я не поняла вы так и не зарегистрировали эти налоговые???
Quote
Lin@
Превышение само по себе не уйдет. Так я не поняла вы так и не зарегистрировали эти налоговые???
Нет, не зарегистрировала
Quote
Rozzza

Превышение само по себе не уйдет. Так я не поняла вы так и не зарегистрировали эти налоговые???
Нет, не зарегистрировала
Подскажите пожалуйста что делать
Вам же сказали, что делать
снять эти НН уточненкой, зарегистрировать, и показать новой уточненкой со штрафом 3%


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Ну да по другому никак
Показать новой уточненкой +3% штрафа. Разъясните пожалуйста.Где эти 3% указать, или как это делается? Спасибо большое.
откройте декларацию и увидите где
погуглите статьи, как подать уточненку


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
1. Подать Уточнюючий розрахунок декларации ПДВ
Которой убрать все эти налоговые что не зарегистрировали
2. Зарегистрировать эти налоговые
3. Подать еще один Уточнюючий розрахунок декларации ПДВ к тому же периоду
Показать в нем эти налоговые, и там есть графа 3% штрафа
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042500000000001