Найдены самые старые крошки хлеба Аккаунты Facebook и Instagram можно будет объединить В Украине закрываются отделения банков На улицах Киева выявили более 630 брошенных авто В Киеве сильный дождь затопил дорогу возле метро Вырлица 52 нардепа пропустили более 90% голосований в Раде Поезд "четырех столиц" Киев - Рига запустят с 28 сентября В Киеве развесили баннеры "Виталик, 8 гривен – это перебор" Туроператоры назвали популярные направления среди украинцев В Минобороны отреагировали на видео блогеров с танками
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Повернення статуту та ПДВ

Відправлено користувачем OleksandraN 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Колеги, доброго дня.

Прошу допомоги.

З підприємства не платника ПДВ (на загальній системі) хоче вийти засновник (його частина вносилась майном і повертатись також буде майно).

Частка більше 1млн.грн.

По бух обліку повернення майна учаснику відображається проводкою Дт672-Кт712.

Чи обов'язково реєструватись платником ПДВ, коли повернення частки майном прирівнюється до його продажу.

Вибачте, може питання й просте, але я заплуталась.
Цікаве питання. До того начебто не треба, а після того обовязково треба буде
Дякую.

І частка, яка більше 1млн.грн. обкладається ПДВ)))


Не обкладається по ідеі
Я читаю ст.181 буквально))

Якщо це дохід, і виплата майном, податкова не нарахує ПДВ при перевірці?

В балансі та в декларації дохід буде відображено.
Зо ви читаєте буквально? Де написано, що сума перевищення обкладається?
це відповідальність, але так, ніде не написано
мені б Вашу впевненість)))
дякую))
Так Вам треба мати впевненість, якщо ви працюєте з мільйонами.
Хоча як це - мєлкашка-не платник пдв, і мільйони?!
Re: Повернення статуту та ПДВ
Quote
OleksandraN
ст.183.10
Це якщо після того не зареєструєтеся

__________________________
- А де видають водійські права на керування танком?
- Та керуйте так, хто вас зупинить...
так. це постачання, тому потрібно реєструватися, перевищення не обкладається
головне - вчасно зареєструватися
проводка не правильная
возврат имуществом части уставного приравнивается к продаже
Дт 36 Кт 70,71 продажа
Дт 70,71 Кт 64 НДС
Дт 67 Кт 36 - зачем продажи в счет погашения задолженности


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
НДС, если плательщик, конечно


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00088100000000002