Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Акт виконаних послуг!!!

Відправлено користувачем 17Ang 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Акт виконаних послуг!!!
Доброго дня! Ремонтуємо автомобіль з заміною запчастин наші. Ми виписуємо акт виконаних робіт(на послуги), якщо наші запчастини -то окремо видаткову накладну на запчастини. Отримувачу послуг треба в акті і послуги і запчастини, щоб були включені. Раніше так не робили і 1С формує тільки послуги. Як зробити? Піскажіть.. Питання термінове, тому трошки сумбурно. Ми ФОП з ПДВ.
зробіть вручну в Ворді
а взагалі так красіво: акт виконаних робіт на послуги >grinning smiley<


Тобто і товар і послуги все в акт-здачі прийняття робіт (виконаних послуг) скопом. Вірно ?
Да, робите розділ: витрачені запчастини й матеріали, і там вказуєте
Суть в тому, що замовник не придбаває у вас запчастину і не буде іі оприбутковувати, тому ви можете іх не розшифровувати для нього взагалі
Це тендер і вони саме і хотять з розшифровкою. Я б ремонт виписала і всеsmiling smiley
что значит, не будет оприходовать?
мы, например, оприходуем и сразу списываем
чтобы видеть аналитику по ремонтам по всем машинам


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
звичайно, дивлячись на то, яка запчастина. Але витратні матеріали, на мій погляд, має списувати СТО на собівартість ремонту, бо Ви їх не отримуєте. Вони використані на СТО, їх працівниками, а не Вами.
все материалы приходуются и списываются
с целью контроля за расходами и контроля за стоимостью ремонтов/ТО
некоторые и канцтовары приходуют по сумме


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Вашим 1-Сникам можна замовить зовнішній звіт,
в мене таке є tongue sticking out smiley. Забиваєте в різних закладочках
товар і послуги і видає акт з двома окремими
табличками... Але це додаткова послуга і вартує
окремо від ІТС smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Р.В.
все материалы приходуются и списываются
с целью контроля за расходами и контроля за стоимостью ремонтов/ТО
некоторые и канцтовары приходуют по сумме
але ж його не було в тебе реально
Нє - в стандартній токмо даж єслі по закладочках розбить,
то пічатаєцця всьо в кучі і докУмєнт можна вибрать ілі
видаткову з послугою ілі акт з матеріалами в одній табличці drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
запчасть стоит на моей машине, масло залито в мою машину
я хочу контролировать количество и стоимость того, что ставится на мою машину


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
17Ang, если хотите, могу прислать образец акта "услуги+запчасти", который нам наше СТО дает.
Буду дуже Вам вдячна! sadvin17ang@gmail.com
Добрый день.
Если можно пришлите мне на почту образец акта в/р и налоговой накладной (если есть) galchononk07@i.ua
Заранее спасибо.
Re: Акт виконаних послуг!!!
Quote
galchonok07
Добрый день.
Если можно пришлите мне на почту образец акта в/р и налоговой накладной (если есть) galchononk07@i.ua
Заранее спасибо.

уууууууууууууу....как все запущено.....
Re: Акт виконаних послуг!!!
И гугл их забанил, но зато почтовый ящик как-то удалось завести.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Добрый день! Если можно пришлите мне образец акта услуги+запчасти. СПАСИБО.Juliya_r8@ukr.net
Quote
Juliya_r8
Добрый день! Если можно пришлите мне образец акта услуги+запчасти. СПАСИБО.Juliya_r8@ukr.net
Доброе утро! Вам ещё надо зразок акта? И ещё очень важно: налоговую накладную выписывайте отдельно на услуги и на запчасти, то есть две штуки. Акт можно один - а налоговую если одну - блокирует система реестра. Проверено! Удачи!
Re: Акт виконаних послуг!!!
Quote
Vvalentina
Quote
Juliya_r8
Добрый день! Если можно пришлите мне образец акта услуги+запчасти. СПАСИБО.Juliya_r8@ukr.net
Доброе утро! Вам ещё надо зразок акта? И ещё очень важно: налоговую накладную выписывайте отдельно на услуги и на запчасти, то есть две штуки. Акт можно один - а налоговую если одну - блокирует система реестра. Проверено! Удачи!

Подскажите, а можно ли на один первичный документ две НН? Знаю если в одном акте облагаемая и не облагаемая по ст.197, то на последнюю отдельная НН и на одну оплату по двум счетам/актам только одну НН надо выписывать.
Quote
Vvalentina
Quote
Juliya_r8
Добрый день! Если можно пришлите мне образец акта услуги+запчасти. СПАСИБО.Juliya_r8@ukr.net
Доброе утро! Вам ещё надо зразок акта? И ещё очень важно: налоговую накладную выписывайте отдельно на услуги и на запчасти, то есть две штуки. Акт можно один - а налоговую если одну - блокирует система реестра. Проверено! Удачи!

Не обізатільно блокує - в мене є і вхідні ПН на матеріали з
послугами і сама такі реєструю т-т-т... якісь іначі критерії
спрацьовують у вас drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Несколько таких контрагентов, что в акте, кроме услуг, есть товары или есть облагаемые и нет = выписываем друг другу две налоговых. Может это и неправильно по ПКУ, но делаем. И если была оплата по нескольким счетам одной суммой - выписываем одну налогову...А в 1С, чтобы закрыть сумму в налоговой - уже разбиваю платёж под счета, машина не понимает этого, на жаль)
Re: Акт виконаних послуг!!!
Делаем ремонты автомобилей, работы + запчасти, в 1С документ реализация товаров и услуг, 2 закладки - на тмц и работы. Печатная форма - акт выполненных работ с 2-мя табличками. Налоговая накл. - одна. Никаких проблем с ее регистрацией не было. Запчасти импортируем сами.
Re: Акт виконаних послуг!!!
Quote
tal
Делаем ремонты автомобилей, работы + запчасти, в 1С документ реализация товаров и услуг, 2 закладки - на тмц и работы. Печатная форма - акт выполненных работ с 2-мя табличками. Налоговая накл. - одна. Никаких проблем с ее регистрацией не было. Запчасти импортируем сами.
Подскажите, была такая же ситуация, но у меня в печатной форме акта не выводиться 2-е табл, а только 1- на услуги. В чем может быть закавыка?
Quote
tan4ikk
Quote
tal
Делаем ремонты автомобилей, работы + запчасти, в 1С документ реализация товаров и услуг, 2 закладки - на тмц и работы. Печатная форма - акт выполненных работ с 2-мя табличками. Налоговая накл. - одна. Никаких проблем с ее регистрацией не было. Запчасти импортируем сами.
Подскажите, была такая же ситуация, но у меня в печатной форме акта не выводиться 2-е табл, а только 1- на услуги. В чем может быть закавыка?

Бо це не стандартна форма - 1-Сніки її докручують
до проги за отдельну плату соотвєствєнно drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Акт виконаних послуг!!!
Quote
Шустрик
Quote
tan4ikk
Quote
tal
Делаем ремонты автомобилей, работы + запчасти, в 1С документ реализация товаров и услуг, 2 закладки - на тмц и работы. Печатная форма - акт выполненных работ с 2-мя табличками. Налоговая накл. - одна. Никаких проблем с ее регистрацией не было. Запчасти импортируем сами.
Подскажите, была такая же ситуация, но у меня в печатной форме акта не выводиться 2-е табл, а только 1- на услуги. В чем может быть закавыка?

Бо це не стандартна форма - 1-Сніки її докручують
до проги за отдельну плату соотвєствєнно drinking smiley
Понятноsad smiley
Спасибо Шустрик.
Ради одной сделки нету смысла докручивать.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044500000000003