Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Рішення суду по реєстрації ПН

Відправлено користувачем Котег :-) 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Пропоную ділитися судовою практикою (особистою або знайденою) по реєстрації ПН
Важливі предмет оскарження (що просити), хто є відповідачем, аргументація правової позиції.

Мені попалося гарне рішення суду з цього питання, щоправда лише перша інстанція, але трійка суддів (оскільки відповідач - ДФС, центральний орган), ділюся: [reyestr.court.gov.ua]
Юль, подвесь, пож-та, эту темку.
Скоро в Украине появиться новая профессия - гибрид адвоката и бухгалтераthumbs up


Quote
Котег :-)
...Мені попалося гарне рішення суду з цього питання, щоправда лише перша інстанція, але трійка суддів (оскільки відповідач - ДФС, центральний орган), ділюся: [reyestr.court.gov.ua]
Перл від ДФС з цього рішення:

"У судовому засіданні представник відповідача вказав на те, що позовна вимога ... не підлягає задоволенню, оскільки питання реєстрації податкових накладних в реєстрі є дискреційною функцією фіскального органу."
ми, бухгалтери, вже давно виконуємо обов'язки багатьох професій
на малих підприємствах, де працює 1-2 бухгалтера, вони є ще в кадровиками, і юристами, і секретарями і т.п.((
Quote
natalka_l
Quote
Котег :-)
...Мені попалося гарне рішення суду з цього питання, щоправда лише перша інстанція, але трійка суддів (оскільки відповідач - ДФС, центральний орган), ділюся: [reyestr.court.gov.ua]
Перл від ДФС з цього рішення:

"У судовому засіданні представник відповідача вказав на те, що позовна вимога ... не підлягає задоволенню, оскільки питання реєстрації податкових накладних в реєстрі є дискреційною функцією фіскального органу."
типа: хоти регистрируем, а хотим - нет, и нечего тут))
[sfs.gov.ua]
всі направлені платником податків документи повинні бути завірені належним чином - це як?
якщо надаємо скан оригіналів+ електронний підпис на пакеті, навіщо перед скануванням робити копії і завіряти?
це не піддається логіці
Ецп нотаріуса мабуть)) шутка
Quote
Котег :-)
Ецп нотаріуса мабуть)) шутка
нєа
в поєму розумінні :це берете документи, робите копії, пишете на кожному листі копія вірна директор підпис печатка, скануєте, накладаєте ецп і відправляєте. ТАК?
але навіщо?
Не, це виходить дурість
Копію повинен завірити директор, а ЄЦП накладає той працівник, хто відправляє файл.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Так і робила. Робила копії з документів, ставила печатку і завіряла. Сканувала, накладала ЕЦП і відправляла. І все одно "не належним чином подані і оформлені документи". Це не просто дурість, це маразм якийсь. Юристу вчора показувала, так в нього очки повилазили)))
а люди цю дурість виконують
Quote
Монна Нонна
Копію повинен завірити директор, а ЄЦП накладає той працівник, хто відправляє файл.

копію може завірити і гол.бух
і накладати ЕЦП може гол.бух, і довірена особа
тут в кого як
а навіщо ставити печатку і завіряти, якщо все одно накладається підпис і печатка ЕЦП....масло мясляне виходить
Quote
Нат
Так і робила. Робила копії з документів, ставила печатку і завіряла. Сканувала, накладала ЕЦП і відправляла. І все одно "не належним чином подані і оформлені документи". Це не просто дурість, це маразм якийсь. Юристу вчора показувала, так в нього очки повилазили)))
заспокоїли прям мене
я скан оригіналів підгружала. теж не прийнято по причині не понятно якій (чи пакет не повний. чи не належно оформлений)
Quote
Oxi
Quote
Нат
Так і робила. Робила копії з документів, ставила печатку і завіряла. Сканувала, накладала ЕЦП і відправляла. І все одно "не належним чином подані і оформлені документи". Це не просто дурість, це маразм якийсь. Юристу вчора показувала, так в нього очки повилазили)))
заспокоїли прям мене
я скан оригіналів підгружала. теж не прийнято по причині не понятно якій (чи пакет не повний. чи не належно оформлений)

по мойму, тут у всіх непонятна причина у відмові((
Quote
Нат
Quote
Монна Нонна
Копію повинен завірити директор, а ЄЦП накладає той працівник, хто відправляє файл.

копію може завірити і гол.бух
і накладати ЕЦП може гол.бух, і довірена особа
тут в кого як
а навіщо ставити печатку і завіряти, якщо все одно накладається підпис і печатка ЕЦП....масло мясляне виходить

Ні, не масломасляне, бо це люди різні. Один завірив, другий відправив. ЕЦП захищає сам електронний файл, а мокрий підпис завіряє ідентичність відсканованого папірця.

Щось я сумніваюся у тому, що головбух має повноваження на завірення копій, але то таке, мої таракани smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Директор тоже не має. Нема встановленого порядку
мокрий підпис завіряє ідентичність відсканованого папірця. - не розумію я, навіщо робити копію і завіряти, якщо можна подати скан оригіналу?

на тендери подавала або скан оригіналу , або скан завіреної копії , тут вибір є
Для сканів є така програмка - фотошоп smiling smiley Мокрий підпис завіряє, що після сканування папірця фотошопом не користувалися або перед скануванням не підробили об"єкт сканування.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
ну який може бути мокрий підпис при електронній подачі?!
Quote
Котег :-)
ну який може бути мокрий підпис при електронній подачі?!

Якщо ЕЦП накладає дєвочька-бухгалтер, а копії завіряє директор.
ЕЦП захищає файл від внесення змін та не підтверджує ідентичність скану до оригіналу.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Гарна фантазія) але електронний підпис ідентичний мокрому
Ми вже відступили від теми))
сьогодні наші юристи відіслали адвокатський запит до ДФСУ про відсутність відповіді на скаргу
в понеділок подаемо до суду
розкажу про хід справи
Quote
Нат
...сьогодні наші юристи відіслали адвокатський запит до ДФСУ про відсутність відповіді на скаргу
в понеділок подаємо до суду ....
А смисл сьогодні відсилати і в понеділок в суд?
Сьогодні відіслали, 5 днів почекали і логічно що вже після того як буде результат по запиту - йдете чи не йдете в суд.
Quote
natalka_l
Quote
Нат
...сьогодні наші юристи відіслали адвокатський запит до ДФСУ про відсутність відповіді на скаргу
в понеділок подаємо до суду ....
А смисл сьогодні відсилати і в понеділок в суд?
Сьогодні відіслали, 5 днів почекали і логічно що вже після того як буде результат по запиту - йдете чи не йдете в суд.

я трошки невірно написала.
з понеділка готуємо докумети до суду, а не фактично подаємо
Ми також надіслали позов і копії документів до суду
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044200000000005