Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Рішення суду по реєстрації ПН

Відправлено користувачем Котег :-) 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Quote
Нат
...сьогодні наші юристи відіслали адвокатський запит до ДФСУ про відсутність відповіді на скаргу...

Була якась відповідь на адвокатський запит?
Quote
natalka_l
Quote
Нат
...сьогодні наші юристи відіслали адвокатський запит до ДФСУ про відсутність відповіді на скаргу...

Була якась відповідь на адвокатський запит?

Присоединяюсь, меня тоже этот вопрос интересует - был ли какой-то ответ?
[reyestr.court.gov.ua]
це постанова суду де платник програв податковій по блокованій ПН, може комусь пригодиться


Цитата из этого решения:
Крім того, згідно договору ТОВ "ПВП "СТАНДАРТ" повинно було поставити олію соняшникову нерафіновану вищого ґатунку, а згідно виписки по рахунку №365 від 30.06.2017 здійснено оплату за олію соняшникову нерафіновану.

Тобто, надані документи містять або неконкретизовану номенклатуру товару, або різну номенклатуру товару.



Это что вообще????
То есть теперь даже в платёжке нужно писать слово в слово так как это может стать причиной отказа

Хочу уже или плакать или смеяться
Re: Рішення суду по реєстрації ПН
Quote
Котег :-)
Это дно

...Та лиш озирнувся візник,
Як песик з вагона утік.
На станції Дно зрозуміли,
Що місце одне загубили.
Швиденько рахують багаж:
– Валіза, диван, саквояж,
Картинка, торбинка, авоська...
Немає маленького Моськи (вищого гатунку)! ...

[www.poetryclub.com.ua]

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Ну реально, заводу отказали в разблокировке потому что покупатель коротко написал в платкжке? А если бы там просто было написано: за товар?!
Другое, что там написано, что не предоставлено документов во исполнение договора - типа накладных или что там
Quote
Iren225599


Это что вообще????
То есть теперь даже в платёжке нужно писать слово в слово так как это может стать причиной отказа

Хочу уже или плакать или смеяться
это пушистенький зверек
как же я жалею что я не хакер - я бы к чертям собачим это ихне сэа похерила навеки
Quote
Котег :-)
Ну реально, заводу отказали в разблокировке потому что покупатель коротко написал в платкжке? А если бы там просто было написано: за товар?!
Другое, что там написано, что не предоставлено документов во исполнение договора - типа накладных или что там

ыыыы.....Вы описали мой вариант, я пишу оплата тмц......
Ну так всю носенклатуру не вобьешь в платежку
Quote
natalka_l
Quote
Нат
...сьогодні наші юристи відіслали адвокатський запит до ДФСУ про відсутність відповіді на скаргу...

Була якась відповідь на адвокатський запит?

да, ответ был
он как раз попал на тот момент, когда со дня подачи документов на Львовскую прошел месяц
и они с таким удовольствием написали что НН зарегистрирована
а то, что нарушены были все сроки, и ни слова
и что письмо было в Киеве 29/08, а на руки получено 12/09
они специально не принимают почту что ли
Специально не принимвют
Quote
Нат
Quote
natalka_l
Quote
Нат
...сьогодні наші юристи відіслали адвокатський запит до ДФСУ про відсутність відповіді на скаргу...

Була якась відповідь на адвокатський запит?

да, ответ был
он как раз попал на тот момент, когда со дня подачи документов на Львовскую прошел месяц
и они с таким удовольствием написали что НН зарегистрирована
а то, что нарушены были все сроки, и ни слова
и что письмо было в Киеве 29/08, а на руки получено 12/09
они специально не принимают почту что ли

спеціально, особливо з укрпоштою напевне "договорняк", в нас минав останній день подачі (подали одразу отримавши Рішення), з Івано-Франківська на наступний ранок було в Києві на відділенні ДКД - пролежало там 15!!! днів!!! Ми на 9 день послали ще поштою DHL прикріпивши скан треку укрпошти з супровідним листом що це повторна подача оскільки сумніваємось у цілісності документів на укрпошті. ДЧЛ на наступний ранок вже пакет був вручений. Укрпоштою ось лише вчора трекнулось що вручене.
Як на голках чекаю відповіді.
А якщо позитивна - воно автоматично реєструється?
Re: Рішення суду по реєстрації ПН
Quote
tiex1994
А якщо позитивна - воно автоматично реєструється?

ні

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Quote
tiex1994
А якщо позитивна - воно автоматично реєструється?

ні
о! шедеврально! А які ще тєлодвіженія потрібні?
Re: Рішення суду по реєстрації ПН
Quote
tiex1994
Quote
Монна Нонна
Quote
tiex1994
А якщо позитивна - воно автоматично реєструється?

ні
о! шедеврально! А які ще тєлодвіженія потрібні?
реєструвать smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна

реєструвать smiling smiley

Тобто я маю отримати в паперовому вигляді рішення з Львівської площі і тоді в себе в медку наново на реєстрацію відправляти?
а я тут сиджу і по мілліон раз на день F9 натискаю smiling smiley чуда чекаю
Quote
Монна Нонна

реєструвать smiling smiley

а якщо тупо кожного дня пробувати подавати знову на реєстрацію? Можна так? В нас 7 днів від отримання на Львівській нашого пакету пройшло зараз.
Re: Рішення суду по реєстрації ПН
Quote
tiex1994
Quote
Монна Нонна

реєструвать smiling smiley

а якщо тупо кожного дня пробувати подавати знову на реєстрацію? Можна так? В нас 7 днів від отримання на Львівській нашого пакету пройшло зараз.

Не можна так. Кожну накладну прийдеться включити в декларацыю або доводити, що ви не верблюди

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
не сходите с ума....
Quote
Монна Нонна


Не можна так. Кожну накладну прийдеться включити в декларацыю або доводити, що ви не верблюди
ні, я маю на увазі цю заблоковану, є функція "знову відправити документ" - я так зрозуміла, що це треба робити після отримання рішення?
Дуже чесались руки подати ще раз а на цю як на помилкову скласти рк і доводити що не верблюди, але поборола це бажання.
Мені вже "добрі люди" шепнули, що на етапі обласної заносиш 2% і все ок confused smiley
Quote
tiex1994
Мені вже "добрі люди" шепнули, що на етапі обласної заносиш 2% і все ок confused smiley
"Логічне" закінчення... за що боролись на те і напоролисьmoody smiley
Quote
tiex1994
Мені вже "добрі люди" шепнули, що на етапі обласної заносиш 2% і все ок confused smiley
Этот "етап" должен пойти по этапу... жаль, что не в Сибирь... Просто диву даешься: за что так не любят свою страну её правители-губители? Да что там не любят, просто ненавидят и страну и народ. Превратили работу бухгалтера в сплошную нервотрепку, пора молоко выдавать за вредность.
телефонувала на гарячу лінію - сказали чекати, повинна автоматично зареєструватися confused smiley
Ждите, это не так быстро.
Моему поставщику 13.11.17 зарегистрировали НН за июнь, отправленную и заблокированную 06.07.17. Только одну, три заболкированных еще висит. В кабинете в реестре операций - Реєстрація ПН за рішенням комісії, так что думаю после комиссии эти НН сами регистрируются. Попутно вопрос. Вроде эти НН регистрируются датой блокировки, т.е. просроченными не считаются? Могу я эту НН включить в деку октября?
нет, если зарегино 13.11.2017, то включить можно только в деку за 11.2017г в 10.2017 нельзя
[www.youtube.com]
Спасибо, не зря меня сомнения одолевали. Придется включать в ноябрь.
Медок в этом плане очень неудобен, никак эту НН не выделяет, еще и пишет, что зарегистрирована 06.07.17. Вроде автоматизация должна упрощать учет, а получается ... как всегда.
т.е. ее ( не зарегестрированную) в медке не видно, у меня куча входящих- возможности проверить каждую (залазить в квитанцию) просто нет . смотрю даты, рег номер и сверяю в эл. кабинете , что прошло через ЕРПН , иногда начинаю нервничать, не включу ли какую незарегестрированную
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048500000000007