Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Післяоплата через РРО. Як оформити документи?

Відправлено користувачем ira 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Передав мені директор документи (від постачальника) - видаткова накладна від 14.09 і підчеплений до накладної фіскальний чек від 15.09. Тобто товар отримали в одного дня, а наступного оплатили готівкою. Як мені правильно це все оформити? Поставити на прихід 14.09, а 15.09 авансовий звіт тільки на оплачені кошти? А Накладна? Під авансовий? Хто з таким стикався і знає як правильно, поділіться інфою, будь ласочка!!! І взагалі, що думаєте про таку ситуацію? Чи потрібно зробити 2 авансових?
Знайшла лист ГУ ДФС в Одеській області від 22.09.2016 року №2094/10/15-32-14-06-08, в якому зазначено: Враховуючи викладене вище, розрахункові операції у разі проведення розрахунків за попередню (авансову) оплату за товар (послугу) проводяться через РРО з зазначенням у касовому чеку "передоплата товарів" або у разі проведенні розрахунків за відстроченим платежем повинні проводитись через РРО з використанням режиму попереднього програмування "погашення кредиту". Чим мені грозить прийняття таких документів? Може податкова "пришити" неоприходування товару по чеку? Додам, що в чеку зазначена така ж номенклатура, як і в наклдній.
у вас же накладна є і чеки на суму, і податкова буде, яке неоприбуткуванн


Я бы написала на этой выдатковой накладной:
Отримано і оприбутковано 15.09.2017р. Головний бухгалтер Іваненко О.О. Ну, и подпись, разумеется.
Всё.
Теперь сформировала бы авансовый отчёт 15-м сентября, приложив к нему фискальный чек и выдатковую накладную.
Ведь это вполне логично : Вы типа заказали у контрагента товар 14-го числа, контрагент подобрал нужный Вам товар и сформировал выдатковую тоже 14-м числом.
А Ваш сотрудник получил товар и оплатил за него наличкой - всё это 15-м числом.
Моё мнение.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031499999999995