Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Письмо от ДФС, можно ли считать его официальным запросом

Відправлено користувачем vitach 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Пришло такое письмо.... не ясно на какую компанию, куда предоставлять информацию... что это за добровольные ответы???
Как реагировать

Шановний платник податків!

Головне управління ДФС у м. Києві, з метою вжиття заходів щодо мінімізації доходів населення і забезпечення додаткових надходжень податку на доходи фізичних осіб, повідомляє наступне.
Згідно поданого Вашим підприємством до фіскальних органів податкового розрахунку за формою 1-ДФ за IV квартал 2016 року та І квартал 2017 року, на Вашому підприємстві розрахункова середньомісячна заробітна плата на одного працюючого становить менше законодавчо встановленого мінімального розміру.
Одночасно повідомляємо, що згідно ст. 3 Закону України від 24 березня 1995 року № 108/95-ВР «Про оплату праці» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 108), мінімальна заробітна плата – це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці. Мінімальна заробітна плата встановлюється одночасно в місячному та погодинному розмірах.
Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці.
Гарантії забезпечення мінімальної заробітної плати визначено ст. 31 Закону № 108, зокрема, розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати.
Звертаємо Вашу увагу, що Законом України від 21.12.2016 N 1801-VIII "Про Державний бюджет України на 2017 рік" з 1 січня 2017 року розмір мінімальної заробітної плати встановлено у розмірі 3200 гривень на місяць.
Враховуючи викладене вище та керуючись ст.191, пп. 20.1.3, пп. 20.1.14 п. 20.1 ст. 20 Податкового Кодексу України, ГУ ДФС у м. Києві просить надати письмові пояснення стосовно виплати заробітної плати в розмірах нижче встановленого законодавством рівня.
З метою дотримання інституційних основ побудови гармонійних відносин та уникнення непорозумінь, додатково повідомляємо, що відповідно до ст.73 Податкового кодексу України платники податків та інші суб'єкти інформаційних відносин зобов'язані подавати інформацію, визначену в запиті контролюючого органу, та їх документальне підтвердження протягом 15 робочих днів з дня, наступного за днем отримання запиту.
Дякуємо за співпрацю та сподіваємося на Вашу свідомість і підвищення заробітної плати найманим працівникам до рівня середньогалузевої по м. Києву.

Головне управління ДФС у м. Києві
Ну так если не ясно на какую фирму, то и отвечать не нужно.
нам сьогодні теж таке письмо прийшло по ел.почті. куди і як подавати пояснення не зрозуміло


"щодо мінімізації доходів населення і забезпечення додаткових надходжень податку на доходи фізичних осіб" Это шедевр.spinning smiley sticking its tongue out
Отвечать на такие письма не надо, спам от налоговойsmiling smiley
Спасибо, я не первый раз от налоговой такое вижу...

Называется подайте документы на "добровольной основе, на всякий случай"

там еще электронных адресов штук под 100 вместе с моим, а у меня, на этом адресе две компании.
Quote
vitach
Спасибо, я не первый раз от налоговой такое вижу...

Называется подайте документы на "добровольной основе, на всякий случай"

там еще электронных адресов штук под 100 вместе с моим, а у меня, на этом адресе две компании.
Чтоб таких ситуаций "не ясно на какую компанию", нужно не один электронный адрес создавать, а сколько компаний, столько и эл.адресов. ИМХО.
Quote
crumb
Quote
vitach
Спасибо, я не первый раз от налоговой такое вижу...

Называется подайте документы на "добровольной основе, на всякий случай"

там еще электронных адресов штук под 100 вместе с моим, а у меня, на этом адресе две компании.
Чтоб таких ситуаций "не ясно на какую компанию", нужно не один электронный адрес создавать, а сколько компаний, столько и эл.адресов. ИМХО.

Чтобы было ясно, на какую компанию, нужно такие письма получать в бумажном виде с текстом "Шановна контора Рога и Копыта!", а не "шановний платник податкив" smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Не ну это конечно понятно. Когда мне такие запросы приходят, я их красиво прячу в самый тайный уголок и забываю о них..
Quote
crumb
Не ну это конечно понятно. Когда мне такие запросы приходят, я их красиво прячу в самый тайный уголок и забываю о них..
Запросы - письма.
А зачем его вообще открывать, вдруг это вирус? Все официальные запросы должны приходить в бумажном виде или с ЭЦП, остальные анонимки рассмотрению не подлежат. Я принципиально в ящике для Медка почту не смотрю.
Quote
brick
А зачем его вообще открывать, вдруг это вирус? Все официальные запросы должны приходить в бумажном виде или с ЭЦП, остальные анонимки рассмотрению не подлежат. Я принципиально в ящике для Медка почту не смотрю.
і я туди навіть пароль забула
а куда пришло, на электронную почту или на медок
Какие могут быть последствия игнорирования такого запроса? Пришло по электронной почте, без указания наименования предприятия и соответственно без фамилии директора и без обратно адреса. Т.е. ответить реально некуда. Правда указано контактное лицо и номер телефона. Кто-нибудь сталкивался? Поделитесь, пожалуйста.
Имеется ввиду последствия. Если не ответили, могут прийти на проверку?
Quote
Alla111
Имеется ввиду последствия. Если не ответили, могут прийти на проверку?

К кому, они придут, если они даже не знают, кому сделали електронную спам-рассылку?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Будьте осторожны, в таких письмах могут быть вирусы, и рассылает их не налоговая. Хотя, если там есть контактное лицо, возможно письмо действительно от налоговой, но официальным запросом его назвать трудно.
Есть махонькая фирма, заказов нет, но не закрывают /да и процедура закрытия ...../, дир хочет потянуть до лучших времен /будут ли ? /
Числится с 02.2017 дир/учред на 0,1 ставки и все,
Пришло на эл. почту модифицированное такое же письмо, я его чуть сократил, там в прицепе около сотни эл. адресов
Понятно, что это не официальный, правильно оформленный, запрос
Понятно, что можно забыть, но фискальные фантазии нагловиков беспокоят
И очень хотелось, чтобы поделились опытом и те кто пошел в игнор,
и те кто отписались хоть как то - - было ли продолжение ? ? ?
ПЛИЗ ! ! !

Згідно поданого Вашим підприємством до фіскальних органів податкового розрахунку за формою 1-ДФ за I квартал 2017 року та ІІ квартал 2017 року, на Вашому підприємстві розрахункова середньомісячна заробітна плата на одного працюючого становить менше законодавчо встановленого мінімального розміру.

Враховуючи викладене вище та керуючись ст.191, пп. 20.1.3, пп. 20.1.14 п. 20.1 ст. 20 Податкового Кодексу України, ГУ ДФС у м. Києві просить надати письмові пояснення стосовно виплати заробітної плати в розмірах нижче встановленого законодавством рівня.
З метою дотримання інституційних основ побудови гармонійних відносин та уникнення непорозумінь, додатково повідомляємо, що відповідно до ст.73 Податкового кодексу України платники податків та інші суб'єкти інформаційних відносин зобов'язані подавати інформацію, визначену в запиті контролюючого органу, та їх документальне підтвердження протягом 15 робочих днів з дня, наступного за днем отримання запиту.
Дякуємо за співпрацю та сподіваємося на Вашу свідомість і підвищення заробітної плати найманим працівникам до рівня середньогалузевої по м. Києву.
Відповідь (у вигляді листа з поясненнями та копіями наказів призначення на посаду та табелю) можна надати на адресу ГУ ДФС у м. Києві ( 01011, м. Київ вул. Лєскова 2).

Головне управління ДФС у м. Києві Вик. Ярута Р.С.
Зачем вы вообще начисляете ему з/пл если нет и не предвидеться деятельности????
Если подобное письмо пришло на электронный адрес, который вы указали при сдаче отчетности в эл.виде ( Медок,Соната,1СЗвит и т.д.),который указан вами в личной папке организации (поняли о чем) - то это считается официальным запросом, который вы получили и приняли к исполнению с вытекающими последствиями.
Quote
Vvalentina
Если подобное письмо пришло на электронный адрес, который вы указали при сдаче отчетности в эл.виде ( Медок,Соната,1СЗвит и т.д.),который указан вами в личной папке организации (поняли о чем) - то это считается официальным запросом, который вы получили и приняли к исполнению с вытекающими последствиями.
Это типа електр.документооборот от налоговой? Так что-ли?
Quote
tan4ikk
Quote
Vvalentina
Если подобное письмо пришло на электронный адрес, который вы указали при сдаче отчетности в эл.виде ( Медок,Соната,1СЗвит и т.д.),который указан вами в личной папке организации (поняли о чем) - то это считается официальным запросом, который вы получили и приняли к исполнению с вытекающими последствиями.
Это типа електр.документооборот от налоговой? Так что-ли?
Да ) Договор подписывали с ними на обмен, отправку..... оцэ воно.
42.4. З платниками податків, які подають звітність в електронній формі, листування з контролюючими органами може здійснюватися засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог закону щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.
На вимогу платника податків, який отримав документ в електронній формі, контролюючий орган надає такому платнику податків відповідний документ у паперовій формі протягом трьох робочих днів з дня надходження відповідної вимоги (в письмовій або електронній формі) платника податків.


В этих спам-рассылках ЭЦП есть?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Vvalentina
Если подобное письмо пришло на электронный адрес, который вы указали при сдаче отчетности в эл.виде ( Медок,Соната,1СЗвит и т.д.),который указан вами в личной папке организации (поняли о чем) - то это считается официальным запросом, который вы получили и приняли к исполнению с вытекающими последствиями.
Это для меня большая новость, В ПКУ такого же нет ?
или я пропустил ?
откуда инфа ?
Quote
Vvalentina
Если подобное письмо пришло на электронный адрес, который вы указали при сдаче отчетности в эл.виде ( Медок,Соната,1СЗвит и т.д.),который указан вами в личной папке организации (поняли о чем) - то это считается официальным запросом, который вы получили и приняли к исполнению с вытекающими последствиями.

Официальный запрос - сплошная вежливость и предупредительность:

Враховуючи викладене вище та керуючись ст.191, пп. 20.1.3, пп. 20.1.14 п. 20.1 ст. 20 Податкового Кодексу України, ГУ ДФС у м. Києві просить надати письмові пояснення стосовно виплати заробітної плати в розмірах нижче встановленого законодавством рівня.
З метою дотримання інституційних основ побудови гармонійних відносин та уникнення непорозумінь, додатково повідомляємо, що відповідно до ст.73 Податкового кодексу України платники податків та інші суб'єкти інформаційних відносин зобов'язані подавати інформацію, визначену в запиті контролюючого органу, та їх документальне підтвердження протягом 15 робочих днів з дня, наступного за днем отримання запиту. ==бла-бла-бла, это письмо - не запрос==,

Дякуємо за співпрацю та сподіваємося на Вашу свідомість і підвищення заробітної плати найманим працівникам до рівня середньогалузевої по м. Києву.
Відповідь (у вигляді листа з поясненнями та копіями наказів призначення на посаду та табелю) можна надати на адресу ГУ ДФС у м. Києві ( 01011, м. Київ вул. Лєскова 2).

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
FyDD
Quote
Vvalentina
Если подобное письмо пришло на электронный адрес, который вы указали при сдаче отчетности в эл.виде ( Медок,Соната,1СЗвит и т.д.),который указан вами в личной папке организации (поняли о чем) - то это считается официальным запросом, который вы получили и приняли к исполнению с вытекающими последствиями.
Это для меня большая новость, В ПКУ такого же нет ?
или я пропустил ?
откуда инфа ?

Там такого нет, я выше дала цитату из НКУ

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Quote
FyDD
Quote
Vvalentina
Если подобное письмо пришло на электронный адрес, который вы указали при сдаче отчетности в эл.виде ( Медок,Соната,1СЗвит и т.д.),который указан вами в личной папке организации (поняли о чем) - то это считается официальным запросом, который вы получили и приняли к исполнению с вытекающими последствиями.
Это для меня большая новость, В ПКУ такого же нет ?
или я пропустил ?
откуда инфа ?

Там такого нет, я выше дала цитату из НКУ
Это так мне поугрожали наши инспектора. Я поверила. Спасибо большое всем - "Що вставили ума бабці". Буду отбиваться.cool smiley
Quote
Vvalentina
Quote
Монна Нонна
Quote
FyDD
Quote
Vvalentina
Если подобное письмо пришло на электронный адрес, который вы указали при сдаче отчетности в эл.виде ( Медок,Соната,1СЗвит и т.д.),который указан вами в личной папке организации (поняли о чем) - то это считается официальным запросом, который вы получили и приняли к исполнению с вытекающими последствиями.
Это для меня большая новость, В ПКУ такого же нет ?
или я пропустил ?
откуда инфа ?

Там такого нет, я выше дала цитату из НКУ
Это так мне поугрожали наши инспектора. Я поверила. Спасибо большое всем - "Що вставили ума бабці". Буду отбиваться.cool smiley

Инспекторам никогда нельзя верить. smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00065300000000001