Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Ошибочная налоговая накладная

Відправлено користувачем Iren225599 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Ну НН же не подтверждает реализацию.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Iren225599
Как вы решили вопрос с "лишней" накладной? У меня все лишние накладные за 06.17 не включённые в декларацию( зупинени), выписали акт камеральной проверки и доначислили со штрафом 25%
Включили в декларацию, после разблокировки Нн сделали РК!
А почему ошибочную нн надо включать в деку, если нет обьекта налогообложения?


Quote
Котег :-)
А почему ошибочную нн надо включать в деку, если нет обьекта налогообложения?
Можете конечно не показывать, потом камерально налоговая насчитает НО+ штраф от сумы, который вы будете потом оспаривать в суде, ну нн ошибочную всё равно нужно разблокировать ,что бы РК покупатель зарегистрировал
Quote
Котег :-)
А почему ошибочную нн надо включать в деку, если нет обьекта налогообложения?

п. 201.10 пку
Виявлення розбіжностей даних податкової декларації та даних Єдиного реєстру податкових накладних є підставою для проведення контролюючими органами документальної позапланової виїзної перевірки продавця та у відповідних випадках покупця товарів/послуг.

Поэтому будут парить мозг:
Quote

камерально налоговая насчитает НО+ штраф от сумы, который вы будете потом оспаривать в суде, ну нн ошибочную всё равно нужно разблокировать ,что бы РК покупатель зарегистрировал

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
а вы не видите разницу между камеральной и документальной выездной?
Quote
mondik
Quote
Котег :-)
А почему ошибочную нн надо включать в деку, если нет обьекта налогообложения?
Можете конечно не показывать, потом камерально налоговая насчитает НО+ штраф от сумы, который вы будете потом оспаривать в суде, ну нн ошибочную всё равно нужно разблокировать ,что бы РК покупатель зарегистрировал
а если не зарегистрирует? если это мертвая фирма, на которой некому регистрировать?
Камералки они тоже делают, выпишут тебе НУР, потом просто так не отвяжутся.
Дир будет задавать дурацкие вопросы, и заставлять решать этот вопрос вместо прямой работы.
Плавали sad smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Котег :-)
Quote
mondik
Quote
Котег :-)
А почему ошибочную нн надо включать в деку, если нет обьекта налогообложения?
Можете конечно не показывать, потом камерально налоговая насчитает НО+ штраф от сумы, который вы будете потом оспаривать в суде, ну нн ошибочную всё равно нужно разблокировать ,что бы РК покупатель зарегистрировал
а если не зарегистрирует? если это мертвая фирма, на которой некому регистрировать?

Это проблемы живого плательщика НДС. Тоже только через обжалование sad smiley Так просто они не слазят с хребта, если уже влезли.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
просто задавать вопросы, чем я тут и занимаюсь >grinning smiley<
Quote
Котег :-)
А почему ошибочную нн надо включать в деку, если нет обьекта налогообложения?
Тому що в ДФС ще не придумали як з ЄРПН виключати помилково складені ПН та РК. grinning smiley А розбіжностей бути типу не повинно.

"Включать" - це для слабаків, що бояться погроз інспектора і не можуть аргументовано пояснити свою протилежну позицію.
Навіть в ЗІР (а це фактично офіційна позиція вищестоячого контролюючого органу) можна поритись і найти чинних на сьогодні як мінімум 3 роз'яснення щодо не включення до деки таких ПН та РК.

P.S. А Акт добре оскаржується і в адмін порядку
Quote
natalka_l
Quote
Котег :-)
А почему ошибочную нн надо включать в деку, если нет обьекта налогообложения?
Тому що в ДФС ще не придумали як з ЄРПН виключати помилково складені ПН та РК. grinning smiley А розбіжностей бути типу не повинно.

"Включать" - це для слабаків, що бояться погроз інспектора і не можуть аргументовано пояснити свою протилежну позицію.
Навіть в ЗІР (а це фактично офіційна позиція вищестоячого контролюючого органу) можна поритись і найти чинних на сьогодні як мінімум 3 роз'яснення щодо не включення до деки таких ПН та РК.

P.S. А Акт добре оскаржується і в адмін порядку

Иногда "ты можешь быть бесконечно прав и смел, но какой в этом толк, если девочка в ГНИ боится недобдеть".
На все твои супер-аргументы у нее один ответ - вы должны показать эту НН в декларации, если что не так - жалуйтесь.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
natalka_l
Quote
Котег :-)
А почему ошибочную нн надо включать в деку, если нет обьекта налогообложения?
Тому що в ДФС ще не придумали як з ЄРПН виключати помилково складені ПН та РК. grinning smiley А розбіжностей бути типу не повинно.

"Включать" - це для слабаків, що бояться погроз інспектора і не можуть аргументовано пояснити свою протилежну позицію.
Навіть в ЗІР (а це фактично офіційна позиція вищестоячого контролюючого органу) можна поритись і найти чинних на сьогодні як мінімум 3 роз'яснення щодо не включення до деки таких ПН та РК.

P.S. А Акт добре оскаржується і в адмін порядку

ЗЫ: акт ващето не оскаржуется
Quote
Монна Нонна
... если что не так - жалуйтесь.
Ну так і в чому проблема?

В мене просто були випадки і неодноразово, коли після спілкування з інспектором, вони просто відставали (не присилали ніяких актів). Напевно в мене природня здатність переконувати людей grinning smiley Ох і повезло.
Quote
Котег :-)
...
ЗЫ: акт ващето не оскаржуется
Ок, заперечення до акту це що? Як назвете так і буде.
А коли ППР оскаржуєш - аналогічно береш тези з Акту і пишеш чого ти з ними не погоджуєшся... Ну то таке.
Вы же не называете дебет кредитом и наоборот? а можно же ведь, и там, и там цифры
так понятнее? )))


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
natalka_l
Quote
Котег :-)
...
ЗЫ: акт ващето не оскаржуется
Ок, заперечення до акту це що? Як назвете так і буде.
А коли ППР оскаржуєш - аналогічно береш тези з Акту і пишеш чого ти з ними не погоджуєшся... Ну то таке.
заперечення і оскарження то дві різних процедури ) але ви праві в цілому.
то ви мали на увазі що заперечення задовольняють успішно, чи адмінскаргу на ППР?
Quote
Р.В.
Вы же не называете дебет кредитом и наоборот? а можно же ведь, и там, и там цифры
так понятнее? )))
Я називаю smiling smiley В мене немає проф.бух.освіти. Що в принципі не мішає мені займатись цим.
Подумаєш, не так назвала як по Кодексу. По суті запереченням до акту починається вцілому процедура оскарження. Так, не оскарження ППР. Але заперечення це ж виявлення своєї не згоди, що по своїй суті є оскарженням.
Короче, всі все зрозуміли, але ж ще поговорити хочеться )
Quote
Котег :-)
то ви мали на увазі що заперечення задовольняють успішно, чи адмінскаргу на ППР?
по останньому Акту (по помилкових ПН/РК) в написанні заперечення до якого я приймала участь - розглянули заперечення на користь платника.
Вы не правы
не знание матчасти приводит ко многим ошибкам
и гордиться здесь не чем


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
Вы не правы
не знание матчасти приводит ко многим ошибкам
и гордиться здесь не чем

По-перше, я не говорила що не знання матчасти це добре.
А Якщо Ваша фраза стосується безпосередньо мене, то тут не та тема. Ви вирішили що я не знаю мат.часть? Те що я в не офіційній розмові чи під час написання неоф. повідомлення можу назвати речі не своїми іменами не означає того, що я чогось не знаю чи невірно розумію. Я знаю суть питання і головне розумію її. І якщо я якось по іншому щось назву або перефразую від чого суть того що я хочу сказати не зміниться - то в чому проблема? Хтось мене не вірно зрозумів?
Виправдовуватись більш не буду. Я давно вже пишу на форумі і Всі бажаючі можуть перечитати мої повідомлення: нікому ще нічого поганого не порадила і не нашкодила і помилок ніяких не наробила. Але з кожним днем, бажання "допомагати" все меншає і меншає.
Шановна пані Наталко, для чого Ви розмовляєте з позиції "ображеної"? Ніхто Вас не ображав.
Ви написали: "P.S. А Акт добре оскаржується і в адмін порядку"

Я Вам відповів, що акти не оскаржуються взагалі.

У чому тут проблема?

Якщо б у Вас була практика по оскарженню саме актів, то це було би чудово, бо я вже багато років писав і пишу про те, що акти повинні оскаржуватися, але наші вищі суди, нажаль іншої думки.
Quote
natalka_l
Quote
Котег :-)
А почему ошибочную нн надо включать в деку, если нет обьекта налогообложения?
Тому що в ДФС ще не придумали як з ЄРПН виключати помилково складені ПН та РК. grinning smiley А розбіжностей бути типу не повинно.

"Включать" - це для слабаків, що бояться погроз інспектора і не можуть аргументовано пояснити свою протилежну позицію.
Навіть в ЗІР (а це фактично офіційна позиція вищестоячого контролюючого органу) можна поритись і найти чинних на сьогодні як мінімум 3 роз'яснення щодо не включення до деки таких ПН та РК.

P.S. А Акт добре оскаржується і в адмін порядку
можно не включать, когда действия сделаны в одном периоде, а тут НН заблочина, а РК уже сделали, что нельзя регать пока нн не разблочица. Так, что, если не включать то в суд по любасу
Чует мое сердце, что если подать в суд на незаконность блокировки, то суд откажет, потому что блокировка то законна и правомерна - НН то реально ошибочна.
Quote
Котег :-)
Чует мое сердце, что если подать в суд на незаконность блокировки, то суд откажет, потому что блокировка то законна и правомерна - НН то реально ошибочна.
Сначала пояснение на накладную по процедуре, если откажут в регистрации то тогда оскаржувати в админ. или судебном порядке
Quote
Котег :-)
Чует мое сердце, что если подать в суд на незаконность блокировки, то суд откажет, потому что блокировка то законна и правомерна - НН то реально ошибочна.

А я чую попой, что мы должны присылать им документы про то, что эта НН ошибочная, а налоговики должны ее либо удалить сами, либо разблокировать и дать сделать РК.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
А если не дадут - то идти в суд и обязать их помочь нам smiling smiley Или обязать не доставать с включением этой НН в деку.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
mondik
Quote
Котег :-)
Чует мое сердце, что если подать в суд на незаконность блокировки, то суд откажет, потому что блокировка то законна и правомерна - НН то реально ошибочна.
Сначала пояснение на накладную по процедуре, если откажут в регистрации то тогда оскаржувати в админ. или судебном порядке

smileys with beer

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Так на что подавать в суд, они же законно заблокировали!?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044699999999998