Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Суточные: 2 командировки в 1 день?

Відправлено користувачем Victory 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ребятки, помогите, пожалуйста.
Сегодня сотрудник приехал с командировки ( по билету прибытие поезда в 5 утра) и отчитался. Теперь приносит новый приказ и сегодня отправляется в новую командировку (по билету отправление в 16.40). Что в этом случае с суточными за сегодняшний день? Я выплачиваю по обоим приказам суточные т.е. и за первую командировку и за вторую, как бы двойные. Или по отчету за первую я заплатила, значит суточных за сегодня по второй командировке не перечислять?
Большое спасибо, за помощь!
Ні, добові день прибуття і відправлення - оплата за 1 день.
Насколько я понимаю, суточные - это деньги на покушать. Тоесть, если он приехал и тут же уехал, то ему и покушать надо в 2 раза больше? winking smiley


Quote
Цветик
Насколько я понимаю, суточные - это деньги на покушать. Тоесть, если он приехал и тут же уехал, то ему и покушать надо в 2 раза больше? winking smiley
Ну а почему бы и нет smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Спасибо!
Покушать, конечно надоsmiling smiley Тем более сутки вообще без отдыха с поезда на поезд, еще в офис пришел...
Ну само слово "суточные" скорее всего означает 1 сутки - это 1 оплатаsmiling smiley Т.е в приказе надо писать командировка с 12.10 по 14.10, а выплатить суточные за 2 дня.
Ничем не предусмотрено, как пропишете, так и будет
Добові з 12 по 14.10 - 3 дня, а далі ж в нього 14.10 ще одне відрядження починається?
Quote
Victory
Спасибо!
Покушать, конечно надоsmiling smiley Тем более сутки вообще без отдыха с поезда на поезд, еще в офис пришел...
Ну само слово "суточные" скорее всего означает 1 сутки - это 1 оплатаsmiling smiley Т.е в приказе надо писать командировка с 12.10 по 14.10, а выплатить суточные за 2 дня.
Із 01.0.2017 р. викладена в новій редакції норма пп. «а» пп. 170.9.1 ПКУ (пп. 4 п. 78 р. І Закону № 1797-VIII) стосовно визначення розміру добових.

Тож із Нового року, до оподатковуваного доходу не включаються добові витрати:
для відрядження на території України не більш як 320 грн на день (0,1 розміру мінімальної зарплати);
для відрядження за кордон — не вище 80 євро за кожен календарний день такого відрядження за офіційним обмінним курсом гривні до євро, установленим НБУ, в розрахунку за кожен такий день.
Да для налогообложения єто один день)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034099999999992