Более триллиона гривен тратят украинцы "в тени" С 1 ноября увеличивается плата за газ для промышленности Парубий подписал закон о российских гастролерах В Минске проходит «Марш возмущенных» Монетизация субсидий пройдет в три этапа НАТО не готов дать отпор России – немецкие СМИ Джоан Роулинг стала самой высокооплачиваемой европейской знаменитостью Фискальная служба взыскала с Яндекс Украина 5,4 миллиона гривен долга Бэсеску хочет склонить молдован к объединению с Румынией Государство не будет возвращать Ахметову деньги за Укртелеком
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

РК к НН неплательщику когда можно решить ?

Відправлено користувачем TanyaOdessa 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Коллеги, ваше мнение очень нужно
статья НКУ 192.2
зменшення суми податкових зобов'язань платника податку - постачальника в разі зміни суми компенсації вартості товарів/послуг, наданих особам, що не були платниками цього податку на дату такого постачання, дозволяється лише при поверненні раніше поставлених товарів у власність постачальника з наданням отримувачу повної грошової компенсації їх вартості, у тому числі при перегляді цін, пов'язаних з гарантійною заміною товарів або низькоякісних товарів відповідно до закону або договору.

ничего не говорится если была просто предоплата без поставки или же просто отгрузка ещё без оплаты и возврат

Как по Вашему мнению в каких случаях РК можно делать ?
примеры :
поставка неплательщику НДС - без оплаты - возврат товара = корректировать нельзя ?
предоплата от неплательщика НДС - без поставки = корректировать нельзя ?
поставка неплательщику НДС - с оплатой - возврат товара = корректировать можем только если будет возврат денег -верно согл ст.192.2?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042700000000001