Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

заокруглення в податковій накладній

Відправлено користувачем kris18 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
підкажіть, будь ласка, в пн не йде сума з пдв, якщо ціну без пдв помножити на кількість. Як правильно вийти з ситуації? В графі 6 (кількість) поставити 5 знаків після коми, чи в графі 7 (ціна без пдв)?? І чи буде це правильно? Ціна питання 31 копійка.
1. Цена должна быть с двумя знаками после запятой.
2. Если работаете в Медке - снимите галочку в Автоматическом розрахунке. И вручную поставьте нужные суммы. Если цена вопроса 31 копейка, то Медок должен пропустить и такая ПН зарегится.
P.S. У меня в такой же ситуации цена вопроса 36 копеек! Я сделала так, как выше написала, всё ОК (т-т-т).
тобто наприклад гр.6 - 93 гр.7 - 154,17 гр. 10 - вручну ставлю 14337,50 замість 14337,81 ??????


В количестве можно ставить 6 знаков после запятой. Если это НН по неполной оплате, я бы поставила в количестве 92,997989.
Ну тогда только исправлять вручную сумму без НДС. Говорят, расхождение до 1 грн. допускается, программа просто предупреждает.
Quote
Blick
Ну тогда только исправлять вручную сумму без НДС. Говорят, расхождение до 1 грн. допускается, программа просто предупреждает.

да я так и делаю
Quote
Blick
...только исправлять вручную сумму без НДС. Говорят, расхождение до 1 грн. допускается, программа просто предупреждает.
Так и есть, Медок пишет зауваження зелёным, что графа количество х графа цена = арифметически правильная сумма.
Но такую ПН Медок подписывает, отправляет и потом такая ПН регистрируется в ЕРПН.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032399999999999