Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Планова виїзна перевірка

Відправлено користувачем 2013svetap 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Прошу допомоги, планова ВИЇЗНА перевірка у мене вперше( невиїзні були).Я ФОП на загальній системі в мене розбрідні магазини. Перевірючий, хоче, щоб я надала йому місце для роботи.Бухгалтерію я веду сама дома.Підкажіть де мені надати йому місце ,як Він висловився "для роботи". До дому, де я зареєстрована як ФОП, яж його не поведу.Садити в магазині? Поставити стіл?
Ну да. или в подсобкуgrinning smiley главное присматривайте за ним. А то мало ли, исчезнет бАмажка какая-нибудь.
ыыы....вспомнила, как на время одной из проверок попросили у арендодателя на время комнату в производственном помещении, без окон и с выходом в цех, где постоянно, громко и с вонью работали термопластавтоматы..... тетки жаловались, что темно и воняет, мы, типа, сочувствовали и пожимали плечами - Ну больше же негде.... но телефон им поставили, шоб в офис к нам не шастали, потому как попросили помещение у арендодателя, к тому же, в соседнем корпусе, а не в нашем.


очень давно, лет 13-14 назад, было такое - проверяющие украли НН с большим кредитом.
Сейчас могут акты прикарманить...

У меня тоже НН воровали, и в акте написали что не подтвержденный налоговый кредит, НДС+штра+пеня. Капец! А бабулька такая божий одуванчик была, никогда и не подумала бы что она может. Им надо говорить что они под камерой сидят, чтоб меньше руки чесались
Re: Планова виїзна перевірка
Quote
aleks.f
Им надо говорить что они под камерой сидят, чтоб меньше руки чесались
Да и не только говорить, но и на самом деле ставить камеры.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Всім Дякую! Є в мене маленька кімнатка- без вікон.В середу приходить на перевірку.Потім напишу,чи щось у нас змінилось,чи ні.
да, обязательно напишите, мы будем ждать, удачи !
я своим невзначай сказала что тут везде камеры, типа директор следит за нами
Добрый день! Уже 27 день идет проверка.....Подскажите, пожалуйста, по итогам предыдущей проверки мы в январе 2015 года начислили штрафы по ППР. Проводки были Дт 948 - Кт 64. Туда вошли штрафы, пени и снятие, например, суммы по прибыли и НДС, как неправомерно начисленные за проверяемый период. Сейчас проверяющие снимают суммы прибыли и НДС с расходов, говорят, что это не штраф, а завышенный налог. Они правы? Просто мы всю сумму по ППРкам включали в расходы....

Спасибо.
knv,
прочитайте лист [195.78.68.18]
Штрафы это точно расходы, корректировок таких нет. Прибыль (налог) тоже. Даже если предыдущий год, это разве влияет на результат?
Підкажіть мені будьте добрі, перевіряючий сидить вже шість робочих днів (я спд, якщо не буде продовжувавати має перевірка тривати 10 роб.днів).Ні слова мені, ще не сказав про те що Він щось знайшов і буде писати в акті. На прямі запитання, каже ще почекайте рано, ще говорити про виявленні "помилки".Я хвилююсь за одне ,що Він мовчить, а потім дасть мені вже готовий акт.Чи повинен по Закону Він мені щось говорити ? Чи може зробити для мене сюрприз вже у готовому Акті перевірки ? А потім йдіть оскаржуйте.Хелп
потом напишите возражения к акту, в чем проблема то?
если напишет, что нет докуметов - сделаете копии и приложите к возражениям


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
До вручення Акта я навіть не повинна знати, що там? Я про саму процедуру.
У меня тоже так было, наверное у них метода такая. Аж под конец начали предъявлять, принесли письменные запросы, на некоторые я ответила письменно и отбилась.
Та же ситуация, сегодня подписание Акта проверки, а что там, тайна за семью печатями......
Меня это тоже очень беспокоило, ничего не говорили до последнего, в последний день кучу письменных запросов принесли.
ага, а потом не успеваешь на них ответить, и тебе суют акт о непредоставлении копий документов....
Это точно, писала ответы как сумасшедшая, а проверяющая на голове еще сидела весь последний день до 6:00
Quote
2013svetap
....Чи повинен по Закону Він мені щось говорити ? Чи може зробити для мене сюрприз вже у готовому Акті перевірки ? А потім йдіть оскаржуйте.Хелп
В принципі ніде не прописано такий обовязок.
Але, у будь-якій стандартній формі Акту, що доречі затверджується на законодавчому рівні, необхідно зазначити інформацію про те чи надавались посадовими особами пояснення з приводу виявленого та описаного порушення. Тому логічно, з самої форми Акту, що про порушення Ви мали би взнати ДО отримання Акту.
Quote
alesy
... в последний день кучу письменных запросов принесли.

Ви впевнені що то були запити? чи вимоги?
А якщо запити, то де зазначено що Ви день в день повинні давати відповіді на запити winking smiley
Да, я уверенна что это были Запыты. А именно Запит на надання документів . Имею право не отвечать, там именно так и указано. Но там где в моих интересах было, я ответила и проблемы решились.
В общем, ко всему прочему, актом снимают доначисленные налоги по прибыли и НДС по результатам плановой проверки за 2014 год. Я по ППРке отнесла на 948 счета и доначисленные налоги и штрафы. Снимают.....
на каком основании? по какому пункту НКУ?


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Ссылаются на п. 1 ст. 549, п. 1 ст. 230 Хозяйственного Кодекса, расписывают ПСБО 16, потом п. 44.1. Потом пишут "згідно з п. 20, п. 29 ПСБО 16 "Витрати" суми сплачених ПДВ та податку на прибуток у загальній сумі ППР не передбачено до включення у складі інших операційних витрат, тобто фінансовий результат до оподаткування не формується за участю таких витрат". Потом "згідно з пп. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 Кодексу з 2015 р. прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування фінансового результату до оподаткування, визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень бухобліку, на різниці, які виникають відповідно до положень цього розділу. Отже в порушення п. 44.1, п. 44.2, ст. 44, пп. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 Кодексу ТОВ віднесено до складу витрат рядка 2180 (Інші операційні витрати" звіту про фінансові результати, суму нарахованого податку на прибуток та ПДВ, в результаті чого завищено витрати....
Ну так если в рядок податок на прибуток поставить, то результат не изменится. А по определению затрат это затраты, так им и напишите
ну что за бред?
пишите обязательно в возражениях к акту, что все включено на основании 16 стандарта, а именно
20. До інших операційних витрат включаються:
- визнані штрафи, пеня, неустойка;
- інші витрати операційної діяльності.
21. Витрати операційної діяльності групуються за такими економічними елементами:
- інші операційні витрати.
26. До складу елемента "Інші операційні витрати" включаються витрати операційної діяльності, які не увійшли до складу елементів, наведених в пп.22-25 цього Положення (стандарту), зокрема витрати на відрядження, на послуги зв'язку, плата за розрахунково-касове обслуговування тощо.

а также то, что ризници. про которые они пишут, имеют четкий перечень, и корректировок по штрафам там ет


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Леша, ты не прав
рядок Податок на прибуток - не участвует в деке, только ж это не налог, а штраф

хотя, именно по прибыли, в чатсти тела, так сказать, но не штрафов, возможно, они и правы, если не оспаривали предыдущий акт


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Спасибо Вам огромное!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048499999999996