Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Командировка в валюте

Відправлено користувачем lika 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Командировка в валюте
Первый раз у меня такое.
Откликнитесть , кто часто сталкивается
Аванс выдаю в валюте страны или в дол или евро?Правильно
Эти валюты я покупаю в своем банке и выдаю валюту на руки работнику?
Я могу снять гривны и купить в обменке валюту .
Re: Командировка в валюте
Quote
lika
Я могу снять гривны и купить в обменке валюту .

Нет
Re: Командировка в валюте
т.е я должна выдать аванс только в валюте и никак по другому


Человек может сам в обменнике поменять
Видаєте в грн. 80 євро еквівалентно курсу НБУ, при чому після відрядження треба робити перерахунок, бо курс НБУ кожного дня інший. моя порада, видайте коштів менше, візьміть курс 30 грн., коли працівник повернеться доплатите йому грн.
Він сам повинен потім обміняти в обміннику кошти.
А з чого ви взяли що треба рахувати на момент повернення, а не на момент видачі, і що саме за курсом НБУ
Добові відрядженому працівнику
З 01.01.2017 року неоподаткована сума добових:
• для відряджень по Україні - 320 грн (0,1 розміру мінімальної зарплати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року);
• для відряджень за кордон - 80 євро за кожен календарний день такого відрядження за офіційним обмінним курсом гривні до євро, установленим НБУ, в розрахунку за кожен такий день.
Приклад. Працівник був у закордонному відрядженні в 2017 році 10 днів. Курс євро під час відрядження (умовно) становив: 30 грн за 3 дні, 30,5 за 2 дні, 29,5 за 5 днів. Розмір добових, встановлений працівнику наказом про відрядження, становив 2500 грн на добу.
Загальна сума нарахованих добових: 2500 х 10 = 25 000 грн.
Неоподаткована частина добових: (30 х 3 + 30,5 х 2 + 29,5 х 5) х 80 = 23 880 грн.
Оподаткована частина добових: 25 000 – 23 880 = 1 120 грн.
Сума ПДФО: 1 120 х 1,21951 х 18% = 245,85 грн.
Сума ВЗ: 1 120 х 1,5% = 16,80 грн.
Re: Командировка в валюте
ага, спасибо, прояснилось
Re: Командировка в валюте
С командировки (едет на выставку) он должен привезти буклеты и прочее или еще , что
Командировочное удостоверение на загран не оформляется с отметками какими-то либо, типа штамп от организатора высавки
Как мне потом доказать, что он ездил не стресс снять?
Наказ на участь у виставці + відмітки в закордонному паспорті про перетин кордону + кошторис витрат + електронні квитки - посадкові талони + авансовий звіт.
Мої теж їздять на виставки ось такі документи оформляємо. Якщо в нього буде нехай привезе план участі у виставці (якщо це буде передбачено самою виставкою).
Посвідчення про відрядження закордон не оформляється і раніше теж не оформлялось, тільки по Україні.
Re: Командировка в валюте
подскажите пож. с 13.11. по 18.11 5 или 6 суток оплачивать?
Как себе сами определите, не предусмотрено
Re: Командировка в валюте
Небольшое уточнение по командировке;

нужно приказ на командировку показывать на таможне(приглашения нет ) и на каком языке он должен быть составлен?
Едут в Польшу
не нужно. но если спросят, должні сказать куда едете, и могут позвонить
скажите пож. в приказе на командировку за границу сумму суточных нужно писать в евро или можно написать в грн. и после возвращения из командировки заплатить сумму в грн. без привязки к курсу евро?
можно в гривне


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040699999999999